2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Papatya resim nerde ??? Isırırım onun totosunu
Öperim ensesini cnm bnm

Ya üşüyorum demeyin arkadaslar cok korkuyorum
O gün banada önce üşüme geldi sonra kanamam oldu.
Kollayın kendinizi ayacıklarınızı üşütmeyin üzüm fln yiyin

Burdan pek belli olmuyor ya;(
İpad el çektim ondandır eve gidip makinama çekip gönderirim tekrar
Kafası var kafasının tam solunda kolu eli

Kız bende telden bakıom bişey anlamadım
Büyüteyim diyorum ekran gidiyor
Bu senin şimdi hemiiiiiiii :)
Maşallah sübhanallah
Allah sağlıkla gelmesini nasip etsin

ayyyyy yerimmmmmmmm ben onuuuuuuuuuuunnn totişiniiii nazlı bi kzı olcak benceeeee
tatlımmm yaa sevindim çokkk ense burun iyi çıktıysa kanda mikemmeell çıkar inş kuzucummmmmm
Ben eklersem 14-15 haftalık gebe değil 7 aylık gebe diye düşünürsünüz ya hu hiçbir şey yiyemiyorum ama göbeğimdeki yağ maaşallah!

benimde öyle şekerimcimmmmm zor kalkıyorum yerimden
El salla el salla kol salla kol salla:))))Eki Görüntüle 729002

yerimmmmmmmm onun minişşş elleriniii ben gördüm vallaaa

Gizooo helal kız sen o gazla bu fotoda totosunu bile görüp cinsiyetini sölersin=)
Ben bile zor görüom bu sayfada.
Bu daha düzgün gibi?

kızlar sizden bir ricam var dün gebelik testi yaptım pozitif çıktı bugün kan verdim 182.21 çıktı değerler sizce hamöilemiyim daha doktora göstermedim bu arada 35-40 günde bir adet oluyorum en son adetim 26 nisan

ortalama 4-5 gün

iyi canım bana kalırsa 3-4 haftalık falandır muhtemelen.3-4 gün geçince tekrar kan testi yaptırıp hcg yükselmişmi diye baktırabilirsin.sağlıklı olan 2 katı artmasıdır 36 saatte bir.hcg 2000 küsürlerdeykende kese gözükür.
prof olmuşuz valla burda haha

benim ilk değerim 34 çıkmıştı düşün :)

Son düzenleme:

arkadaşım doktorlar adam akıllı açıklamalar yapmayınca böyle kendimizin doktoru oluyoruz işte içimi rahatlattın çok teşşekür ediyorum sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…