2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Benimde çıkmış ama di mii?
Çıksın artık ya aaaaa.
Sadece mide bulantısı olmasın belirti!

kuşumm normal olan sensin zayıfsın ya ancak bu kadar olurdu yani.benim göbeğim büyüyo günden güne anlamıyorum görsen inanmazsın 3 bitti 4e girdim ama 6 ay gibi duruyo.ama benim zaten bi göbeğim vardı öncedende:KK9:
göbek topiğinde var resim onun 3 katını düşün :)

kuşumm normal olan sensin zayıfsın ya ancak bu kadar olurdu yani.benim göbeğim büyüyo günden güne anlamıyorum görsen inanmazsın 3 bitti 4e girdim ama 6 ay gibi duruyo.ama benim zaten bi göbeğim vardı öncedende:KK9:
göbek topiğinde var resim onun 3 katını düşün :)

Olsun sen daha az kilo alırsın.Benim 110 la hamile kalan arkadaşım 7 kilo aldı sadece
48 kilo olan arkadaşım 28 kilo aldı=)))
Zayıflar daha çok alıyor.

Ya ders çalışıcam diye yatmıyorum.
Ama çalışamıyorum.Asla yetişmeyecek derslerim.
Yatsam uykum yok,yatmasam çalışmam lazım çalışasım yok pofff

Olsun sen daha az kilo alırsın.Benim 110 la hamile kalan arkadaşım 7 kilo aldı sadece
48 kilo olan arkadaşım 28 kilo aldı=)))
Zayıflar daha çok alıyor.

Ya ders çalışıcam diye yatmıyorum.
Ama çalışamıyorum.Asla yetişmeyecek derslerim.
Yatsam uykum yok,yatmasam çalışmam lazım çalışasım yok pofff

yok 3 haneye geçmedim ben:KK1:
65le kaldım işte bakıcaz artıkk:KK1:
eneeee benimde yarın 2 tane sınavım var unutmuşum hiç bakmadım valla bu saatten sonrada çalışılmazki sabah erken kalkıp çalışırıızzz:44:

yok 3 haneye geçmedim ben:KK1:
65le kaldım işte bakıcaz artıkk:KK1:
eneeee benimde yarın 2 tane sınavım var unutmuşum hiç bakmadım valla bu saatten sonrada çalışılmazki sabah erken kalkıp çalışırıızzz:44:

Yok benim sistem farklı.
ayın 15ine kadar 90 saat ders görmem lazım internet üzerinden ama ben yetiştiremiyorum.
Günde 6 saat yapıyor ama ben hiç çalışamıyorum.Eğer bitmezse 16 sında ki teorik derse almayacaklar.
Dünyanın parasını yatırdım ve sınavı kazanmam lazım. tek çarem.

Gizo çalışmamız lazım

Yok benim sistem farklı.
ayın 15ine kadar 90 saat ders görmem lazım internet üzerinden ama ben yetiştiremiyorum.
Günde 6 saat yapıyor ama ben hiç çalışamıyorum.Eğer bitmezse 16 sında ki teorik derse almayacaklar.
Dünyanın parasını yatırdım ve sınavı kazanmam lazım. tek çarem.

Gizo çalışmamız lazım

ne ilginçmiş ya ne sınavı için bu ?

tişkürler canımmm bilgilerini yaz uygun olduğunda eklerim canikomm :)

Kızlaaar ikili testimiz mis gibi çıkmışşşşş:KK9:
ultrasonda bi bakalım dediysemde nemrut kadını ikna edemedim 5 gün önce girdin ultrasona sağlıklı bebeğide sağlıksız yaparsın bu kadar sık girersen dedi sinirlendim bende ama haklıda olabilir.uuf merak etmiştim ya.14 haziranı bekle ki gelsin şimdiii :/

Hemen veriyim bilgilerimi şekerim yaş 25 ikinci hAmişliğim bi kızım var istanbuldayım sat 10 marttı galiba :)) tahmini doğum tarihimde 16 aralık tenks canım :))

Kızlar bu arada geçmiş kandilinizde mübarek olsun bugün hiç giremedim siteye geçmişide okumam 1 saate anca bitti :KK1: bunca kusmanın mide bulantısının arasında bise taşınma telaşım çıktı evi toparlıyorum giremiyorum siteye uzak kalıyorum sizlerden :KK43: pazar günü taşıncam kısmetse offf evi bi görseniz valla b.k götürüyo afedersiniz her yer her yerde topluyorum topluyorum yinede toplanmıyo sanki umarım bu son taşınmam olur kiracı olarak kendi evime taşınmayı nasip etsin Allah. herkese ev sahibi olmayı nasip et Rabbim şu mübarek gecelerde aminnnnnn :KK16::KK49:

Gunaydinnn kizlar epeydir giremiyorum siteye umarim herkes iyidir ve bebislermzde tabi:))
Beni deli eden bel agrilarm devam ediyo onun disinda bi sikintimiz yok cok sukur.. Soyle bi baktm ustunkoru gecmise hemen hemn herkes 2li testni yaptrms ve temz cikms herkesn masallah darisi basima tebrik ediyorum szleri kizkarr:)) bnde kismetse haftaya yaptiriyrm henuz 11+2 yiz en kucuk biz miyiz ne?:) neyse kizlar sabah sabh cok uzatmiyim:)
Gizemcim bnide listeye ekler misn? Bilgilerimi veriyim musait oldugunda eklersin:KK66:
Yas 26 2. Yavrum olucak insallah sehir istanbul
:)

Günaydın herkeseeee
Abuk subuk rüyalar gördüm çeyrek altınlarım varmış bi sürü
Arkadaşımın evinden çalınmış güyaa çok üzülüyordum tabi.
Ablam dogum yapıomuş bi kızı oluomuş
Falan filan
Altın ne demek acep :44:

Günaydın herkeseeee
Abuk subuk rüyalar gördüm çeyrek altınlarım varmış bi sürü
Arkadaşımın evinden çalınmış güyaa çok üzülüyordum tabi.
Ablam dogum yapıomuş bi kızı oluomuş
Falan filan
Altın ne demek acep :44:

hayırlara çıksın diyelim ben eskiden film kuşağı gibi rüya görürdüm artık görmüyorum çok ilginç. bu arada verdiğin tarifleri tavsiyeleri denedim artık herşey yuoluna giriyor. yiyebiliyorum denizcim teşekkürler göbeğim bile çıktı

hayırlara çıksın diyelim ben eskiden film kuşağı gibi rüya görürdüm artık görmüyorum çok ilginç. bu arada verdiğin tarifleri tavsiyeleri denedim artık herşey yuoluna giriyor. yiyebiliyorum denizcim teşekkürler göbeğim bile çıktı

Ay cok sevindim canım bnm. İnşallah bi dahada bulanmaz
Bende helva istiyorum ama çok kavurmak gerekio ve şerbetini fln tutturamam diye
yapamadım kendime :KK43: sıcak yenmesi gerekiomuş bide.

Ay cok sevindim canım bnm. İnşallah bi dahada bulanmaz
Bende helva istiyorum ama çok kavurmak gerekio ve şerbetini fln tutturamam diye
yapamadım kendime :KK43: sıcak yenmesi gerekiomuş bide.

seninle aramızda az var artık senınde biter benım öğürmelerim bile en aza indi yemek kokularına çok maruz kalmazsam çok iyiyim. kokulara karşı hala hassasiyet var ama istifraa yok çok mutluyum sende yakınlarından yardım istesen canım benim yanımda kımsem yok zor oluyor hatırladığım kadarıyla senın vardı. yada samimi bir komşuna söyle yapar ne olacak hamişsin sen:KK49::KK49:

ya iki gün giremedim sohbet akıp gitmiş
dün anaannemlerdeydik, 'gel tosun anasııı' diyo :KK9:
ne güzel yaa insan hep bunu konuşmak, herkese bebişinden bahsetmek istiyo
ulen minik adam esir ettin şimdiden kendine :KK9:

tek tek alıntılayamadım ama geçmişi okudum da en çok şu aklımda kalmış

bu topicten biri şikayet etmiş ondan ceza almışız :KK53: bu nedir yaa!

kim neyi niye şikayet etmiş.... allah allah.... :44:

veeee 2li sonuçları alınmış dün,
papatya ve yarenka başka arkadaşlar da varsa sonuçlara çok sevindim, gözünüzaydın kızlar :KK16:
hep güzel haberlerle gelelim inşallah

gizemmmmm hayırlı olsun sınıf başkanı olmuşun.... derslere, koşturmalara bi de yöneticilik eklendi kolay gele :KK1:

X