2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Bu sayfadan biri bizi şikayet etmiş çünki o nedenle ihtar aldık :KK52:
Hatta kazen çocuk gibi benim takvimlerimi imzamı silmiş
Çocukken kızıp oyunu bozardık ya o aklıma geldii..
Şikayet edenide biliyorum..
Neyse sağlık olsun..

nasıll aralık annelerinden bizle sohbet edip konuşan birimi şikayet edip topiği kapattırmışş ?

Serbest Beta-hCG 50.14 IU/L 12.5-113 IU/L
PAPP-A 2.29 IU/L 1.24-6.65 IU/L

benim böyle canımmm ama bence dr bi sorun olsa söylerdi kurcalama derim ben kafana takcak şey arama lütfennn :)

haklısın en iyisi kurcalamamak :)
kendiminkini 7.62 görünce şaşırdım yani normalin üstünde görünüyor.
neyse dediğin gibi bir şey olsa sölerdi doktor
gayet kendinden emin bir şekilde normal herşey dedi.
benim kuruntum sanırım:)

Bu sayfadan biri bizi şikayet etmiş çünki o nedenle ihtar aldık :KK52:
Hatta kazen çocuk gibi benim takvimlerimi imzamı silmiş
Çocukken kızıp oyunu bozardık ya o aklıma geldii..
Şikayet edenide biliyorum..
Neyse sağlık olsun..

Yani Kazen haksız da sayılmaz.
Yasakmış bilmiyordum.Öğrendim=)
Ne yapayım hata yapa yapa öğrenenlerdenim.
Bak kimmiş çok merak ettim=)
Söylemezsin burda alenen ama gene de çatlarım=)
Kazen hevuk un takvimini kelebeklerini geri ver ya,o kelebekleriyel daha güüssssell=)

Yiter ya yiter ya :-) çok kötüyüm arkadaşlar sinir oluyorum ağzımın içi zehir gibi ağzımda hep kötü bi tat napıcam bilmiyorum ne yesem aynıı artık geçsin istiyorum halsizim yatıyorum bigün iyi bigün kötüyüm üfffff

haklısın en iyisi kurcalamamak :)
kendiminkini 7.62 görünce şaşırdım yani normalin üstünde görünüyor.
neyse dediğin gibi bir şey olsa sölerdi doktor
gayet kendinden emin bir şekilde normal herşey dedi.
benim kuruntum sanırım:)

neye bakıyolar biliyomusunn bence tabi :)
en altta tarama testi :negatif diyo mesela bende ona baktı böyle bi göz gezdirdi süper dedi.seninde eminim iyidir bi sorun yoktur olsa mutlaka söylerdi canım :)

Yani Kazen haksız da sayılmaz.
Yasakmış bilmiyordum.Öğrendim=)
Ne yapayım hata yapa yapa öğrenenlerdenim.
Bak kimmiş çok merak ettim=)
Söylemezsin burda alenen ama gene de çatlarım=)
Kazen hevuk un takvimini kelebeklerini geri ver ya,o kelebekleriyel daha güüssssell=)

benide merak ettirdi çokk:KK9:
bi sen konuşşmadınki canım herkes konuştu o grubu sonuçta.
bikere biri benide şikayet etmişti bende onu etmiştim ama sebebi hatırlamıyorum bile :KK9:

en altta tarama testi :negatif diyo mesela bende ona baktı böyle bi göz gezdirdi süper dedi.seninde eminim iyidir bi sorun yoktur olsa mutlaka söylerdi canım :)

Bana yapılan 59 tane testin içinde öyle birşey yok bile
Bak ben panik yapıyor muyum benden niye istememiş diye=))
(hahaha gittiğimde sorcam hesabını benden neden öyle bir değer için tahlil istemiş alçak dr,yaşasın kötülük !!!! şaka şaka)

(hahaha gittiğimde sorcam hesabını benden neden öyle bir değer için tahlil istemiş alçak dr,yaşasın kötülük !!!! şaka şaka)

tarama testi 11. haftayla 14. hafta arasında yapılıyomuş bizde bu hafta gidip yaptırcaz

ben geldiim güzel haberlerle:) risk oranı 1/10000 çıkmış yani çok iyi dedi doktor. şimdiden göğsünden basenlerine kadar bebe yağı ya da badem yağı sürebilirsin dedi. 5. aydan sonra da pregnacare adlı kremi önerdi hatta numune de verdi deneme amaçlı, 29 haziranda da üçlü test için gideceğim

ikili test daha yaptırmadığın için öyle bişey yok kuşummm :KK9:
60.testinde görüceksin:KK9:

ben geldiim güzel haberlerle:) risk oranı 1/10000 çıkmış yani çok iyi dedi doktor. şimdiden göğsünden basenlerine kadar bebe yağı ya da badem yağı sürebilirsin dedi. 5. aydan sonra da pregnacare adlı kremi önerdi hatta numune de verdi deneme amaçlı, 29 haziranda da üçlü test için gideceğim

canımmmm gözünnn aydınn ohh :)
badem yağını deneme bile tüyden kıldan geçilmez yoksa bilgin olsun :)

gözün aydıın. canımmmm bu arada okuyunca yazdığını pehlivan gibi yağlanmak yazmıştı birisi o geldi aklıma kahkahayı patlattım millet de kendi kendine ne gülüyor diye bakıyor. deli diyeceklerr :KK1::KK1::KK1::KK1:

ikili test daha yaptırmadığın için öyle bişey yok kuşummm :KK9:
60.testinde görüceksin:KK9:

Hehehe ne sazanım di mi ya atladım hemen.ulen bi sor soruştur bu PAPAPAPPA nedir=)
Oh oh maşallah maşallah.
Hep böyle güzel haberler getirin topiğe.
Gzm haklı badem yağına bulaşma kıl yumağı olmak istemiyorsan=)

bende de negatif yazıyor. bencede onu ve risk oranını baz alıyorlardır değerlendiriken

X