2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Bende çok şaşkınIM.
Resmen enayi yerine koyuyorlar.Bu ne ya
Çok şaşırdım.
Ya burda2000 olsa orda bin olsa neyse,On katından çok

doritos büyük boy biyerde 2 biyerde 5 tl olsa yada
ay ne güldüm ya kazıklanıyoruz yemin ederim.topluca yarenkanın medical parkına gidelim bence

HAHAHHAHA=))
ayy koptum=)
Sultangaziye taşınalım,orası neresi hiç gitmedim bilmiyorum.
ama burda 4000 vereceğime orda 300 veririm 3700le de arabama sunroof yaptırırım=))
Kızlaaaar toplanın he he=)

istege baglı olursa derken nasıl yanı anlamadım canım sen hangı medical parka gıdıyosun bide

pembecim isteğe bağlı demek, dr sezeryana ihtiyaç duymadan sezeryan yapmak istiyorum dediğinin fiyatıdır
hastaneler bi isteğe bağlı fiyat verir ki daha yüksek olur bi de mecburi sezeryan fiyatı der.

canım merhaba :)
yazdıklarını gülümseyerek okudum.. cunku aynı ben dedım ıcımden
bend e3 aylık hamıleyken kayağa gıdıyordum kac kere duştum dağda.. bi kerede yine dağda yürürken buzlu yolda duştum.
bu arada yeni evliydim iş guç cok yapıyordum. eski bi tvmiz vardı tüplü 51 ekran onu kaldırıp ordan oraya goturuyordum
bu arada sex konusuna da değinmek istiyorum
kızlarda okur umarım..
eşimle hiç uzaklaşmadık sadece ilk zamanlar.. hatta doğuma gıtmeden 2 gun oncesıne dek ilişkiye girdik. doğumu kolaylaştırdığı aşikar...
moralim cok yüksekti .. prensesler gibi bir hamilelik donemi geçirdim..
şimdi ikinciye hamileyim Rabbim kısmet eder doğurmayı inşallah..
bunda ise hamileliğimi öğrendiğim günden beri ilk zamanlar daha yeni diye yapmadık bişey
sonrasında ise inanılmaz kusma ve bulantı donemim başlaynca haliyle bişey yaşayamadık..
ama rüyalarıma fln giriyor bazen.. strese etkisi çok buyuk sex yaşantısının..
erkekler kadar bizimde ihtiyacımız var dimi amaa
bende arkadaşlarımı okuyorum gerçekten bazen istem dışı korkuları oluyor cunku cok kaybımız oldu..
ben bıle zaman zaman etkılendım.. ya yaşıyormudur acep bebegım bı gıdıp görsem mı dedım :)

ama rahat olmak grekıyor bazen cok abartıyoruz..
ama şu donemden sonra 4 aylık olucaz hep beraber inşallah ve bence cok kimseden böyle şeyler okumayacağız.
herkes rahatlayacak..
ztn şu 6 aylık süreç en keyıflı son zamanlarımız..

sonrasında uykusuz her gece şarkısını beraber mırıldanırız

isterseniz arayıp sorun kızlar, 4. katta muhasebe var oraya yönlendirdiler ordaki kadınla konuştum. hatta başka bir kadın da soruyordu ona doğumda kan uyuşmazlığı iğnesi yapılacakmış 25 lira fark ödersin dedi, kadın dedi ki başka hastaneler 170 falan diyor iğne için, yani o da şaşırdı

HAHAHHAHA=))
ayy koptum=)
ama burda 4000 vereceğime orda 300 veririm 3700le de arabama sunroof yaptırırım=))

ahahahha
bi otobüs tutalım vip olsun ama nasıl olsa kardayız hertürlü

HAHAHHAHA=))
ayy koptum=)

kzı sanroof un modası gectı şimdi full cam tavan moda..
napcan minicil bebekle .. kafanı sanrooftan çıkarıp üşütücenmii töbee töbeee :)))

gizem benide alın bacım yaaa baksana Bursa medical e bi arkdaş 5000 demişti..
bende orda doğurur anamın evıne gıderım nidem

ayıp ediyosun kardayız zaten çok paramız artıyo güçlerimizi birleştirip helikopterle bile aldırabilirz seni o derecee ahaah

Son düzenleme:
Yarenka kesin yanlışın var , yada o hastane Medical Park degil.. Ben internetten telefonunu bulup konusacagım..
gebze medical parkın da çok uygun olduğunu duymuştum bi arkadaşım devamlı oraya gidiyordu...

cidden ya bencede yada gidip topluca orda doğuralım cümbür cemaat
ben daha göztepeye yeni sordum muayene 150 dediler ya şaka gibi
grup indirimi de alırız

HAHAHHAHA=))
ayy koptum=)

toptan gidip uyandırmayalım

bence çok üstüne düşme canım git gel işini gör
tok alıcı gibi davran havan olsun...

ayy çok eğlenceli olmazmıydı ama hepimiz yanyana çığlk çığlığa haha bebeler karışır kalabalıkta çok komik

ayy çok eğlenceli olmazmıydı ama hepimiz yanyana çığlk çığlığa haha bebeler karışır kalabalıkta çok komik

ahahahaha kız burda Zübeyde hn doğum evi var.. orda kadınlar oyle yan yana doğuruyor anacımm
hep bir ağızdan bağırıyorlarmış.. kaç arkadaşımdan duydum
Ay Allahım düşürmesin yaa bide azarlıyorlarmı kadınları..
ben ilk hamılelıgımde bi kere kalp atışı dinlemek ıcın acıle gıtmıştım de nası horluyorlar ınsanı

şaka bi yana cidden koğuş gibi.burda zeynep kamilde öyle küçümsemek değil ama insanlara zulüm ediyolarmış bi çocuğu doğurtana kadar ne hakla anlamıyorum ya..

kızlar merheba herkese bende eski 2013 aralık annesıydim forumdan cıkmıstım bebegımı kaybettıkten sonra bugun yenı bebegimin hayallerını kurarken bı bakayım dedım neler var forumda.inşallah rabbim tekrar nasıp eder banada sizlerede bebeklerınızı saglıkla kucagınıza almayı nasıp eder inşallah hepınızı cok öpuyorum :)))

Son düzenleme:
kızlar ben oğlumu bahçeye indiriyorum.. azcık stres atsın çocuk evi duman ettiiii

sürekli sen ne zaman ölucen annecim toprağa nasıl gömulcen
sen ölürsen ben yeni anne ıstemem senın kadar güzel olmaz ki diyor..
uzun uzun konuştum .. daha ölümü düşünmek için cok erken olduğunu benim hep yanında olucagımı anlatmaya calıstım
azcık kafası dağılsın bari :))

çok ince düşünüyor yaa zamane cocugu iştee...

çalışma saati açısından biz rahatız canım ama inan çok stresli bir iş, kötü bir öğrenci o gününü mahvedebiliyor yani, tabi her işin kendine göre zorluğu vardır

valla istanbulda öğretmenlik yapılmaz.hele biraz gevşek bir idare varsa.boğazım kısıldı resmen bu gün.8.sınıfların yaşında çocuk duvardan atlayıp girmiş içeri.8.sınıflar gelmiyor okula.bir kaç kişi belge almaya diye girmiş okula o çocukla girmişler sınıfa ne yaptıkları belli değil.karnımdaki bebeğe acıyorum gün boyu sinir küpü bağıran çağıran biri olduğum için.bazen öğrencilerde çocuk masumiyetini göremiyorum.
ereğlide çalışırken ne güzeldi.ama istanbulda nefret ettim öğretmenlikten.ve aslında çocukların bazılarına da acıyorum anne baba öyle ilgisizki.manevi olarak da çok zor bir iş.ama herkese göre yarım gün tatil çok vs vs.hangi iş eve iş getirir,benim her gün değilsede çoğu gün evde okulla ilgili işim var..işten çıkıp işi işde bırakabilenlere çok imreniyorum bende..

tövbe yarabbim Allah gecinden versin nerden getiriyo bu çocuklar böyle şeyleri akıllarına ya..
indirde oynasın unutur zaten hemen :)

amin canım inşallah senin de güzel haberlerini alırız

sen de kocaman öpüldün

ahahahha
bi otobüs tutalım vip olsun ama nasıl olsa kardayız hertürlü

Çatlak yaaa=)

kzı sanroof un modası gectı şimdi full cam tavan moda..
napcan minicil bebekle .. kafanı sanrooftan çıkarıp üşütücenmii töbee töbeee :)))

Ayy doğru söylüyorsun=)
Siyah şöyle dimi. yakışır yaaa.evet evet.

Sen hiç merak etme canımcım seni helikopterle alacak paramız bile artıyor.Her birimiz min 3000 kardayız
Toplarsan tatile bile gideriz hehe=))
Bu planlar kafama yattı.

Bu arada hala kendimi salak gibi hissediyorum fiyatlardan ötürü!
Ayıp,kınıyorum!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…