2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
aynı dertten muzdaribiz şekerim :KK43: şöyle gecenin üçünde eşini yataktan kaldırıp mandalina aratmak vardı :KK70:

Ben hiiiiiiiiiiiç birşeye aşermiyorum.
Keşke canım istese.Hiç bir şey yiyemiyorum içemiyorum
Sadece meyve makarna vs.
Ahh ahh ...

bende aynıyım ama bugun çok mutluyum çünkü su içmeye başladım 1 lt su içtim bugun hemen eşimi arayıp söyledimm maşallah bana :nazar::nazar: su içmek çok önemlı içemediğim için geçen ay idrar enfeksıyonu olmuştum bir daha olayım istemıyorum

bende aynıyım ama bugun çok mutluyum çünkü su içmeye başladım 1 lt su içtim bugun hemen eşimi arayıp söyledimm maşallah bana :nazar::nazar: su içmek çok önemlı içemediğim için geçen ay idrar enfeksıyonu olmuştum bir daha olayım istemıyorum

bebek bir akvaryumda yaşarmış akvaryumun suyunun asla azalmaması gerekiyormuş bu yüzden bol su mutlak şartt.

Merhaba Arkadaslar, grubu takip ediyorum fakat cok fazla yazmaya vaktim olmuyor. Benim 3. hamileliğim. Bazı arkadasları cok aşırı hassas ve endişeli görüyorum. Size tavsiyem gereksiz endişelere kapılıp kendinizi ve bebeğinizi strese sokmayın.

Ben ilk bebeğime hamileyken denizde jetski ile gezerken kaza geçirdim 3 aylık hamileydim cok derin ve zor bir parkurda uzun sure yuzmek zorunda kaldım, bir kere de yolda yürürken fena halde düştüm dizlerim kanadı.. Sonucta dunya yakısıklı bir oglum var ..

Elbette hassas olacagız, doktorumuzun yasaklarına ve tavsiyelerine uyacagız fakat elimizden gelen sadece budur. Bir yudum bozuk sut içtik diye bebeginize hiçbir şey olmaz. Cok riskli ve kanamalı bir durumunuz yoksa eşinizle yakınlaştınız diye bebeğiniz birşey olmaz. Hattta eşinizle bol bol guzel ve ozel vakit geçirmeye çalışın bu hem sizi rahatlatacak, hem eşinizin rahat ve huzurlu olmasını saglayacak hemde inanın bebek dogduktan sonra ozel zaman paylaşmaya vaktiniz olmayacak. Bir çocuk icin hayattaki en buyuk nimet mutlu huzurlu uyumlu ve doyumlu bir çiftin cocugu olmaktır.

Rahat olun ama asla tedbirsiz degil, Allah bebeginize bir lokma ekmek nasip ettiyse o dogacaktır. Keyfini cıkarın bu kadınlıgın en ozel gunlerinin, Aralık ayından sonra saçınızı taramaya vaktiniz olmayacak :)

ne güzel yazmışsın valla doğru diyorsun içimizde en tecrübelimiz sensin teşekkürler.

Merhaba Arkadaslar, grubu takip ediyorum fakat cok fazla yazmaya vaktim olmuyor. Benim 3. hamileliğim. Bazı arkadasları cok aşırı hassas ve endişeli görüyorum. Size tavsiyem gereksiz endişelere kapılıp kendinizi ve bebeğinizi strese sokmayın.

Ben ilk bebeğime hamileyken denizde jetski ile gezerken kaza geçirdim 3 aylık hamileydim cok derin ve zor bir parkurda uzun sure yuzmek zorunda kaldım, bir kere de yolda yürürken fena halde düştüm dizlerim kanadı.. Sonucta dunya yakısıklı bir oglum var ..

Elbette hassas olacagız, doktorumuzun yasaklarına ve tavsiyelerine uyacagız fakat elimizden gelen sadece budur. Bir yudum bozuk sut içtik diye bebeginize hiçbir şey olmaz. Cok riskli ve kanamalı bir durumunuz yoksa eşinizle yakınlaştınız diye bebeğiniz birşey olmaz. Hattta eşinizle bol bol guzel ve ozel vakit geçirmeye çalışın bu hem sizi rahatlatacak, hem eşinizin rahat ve huzurlu olmasını saglayacak hemde inanın bebek dogduktan sonra ozel zaman paylaşmaya vaktiniz olmayacak. Bir çocuk icin hayattaki en buyuk nimet mutlu huzurlu uyumlu ve doyumlu bir çiftin cocugu olmaktır.

Rahat olun ama asla tedbirsiz degil, Allah bebeginize bir lokma ekmek nasip ettiyse o dogacaktır. Keyfini cıkarın bu kadınlıgın en ozel gunlerinin, Aralık ayından sonra saçınızı taramaya vaktiniz olmayacak :)

valla çok güzel yazmışsın... arada kaynamasın :KK9:

merhaba kızlar, bugün merakımdan hastaneye tekrar gittim doğum fiyatlarını öğrenmek için. medical park'a gidiyorum ve fiyatlar bayağı ucuz geldi
normal doğum çift kişilik odada 275, tek kişilik odada 375
sezeryan çift kişilik odada 400, tek kişilik odada 500
isteğe bağlı olursa 1000 lira
epidural istersem fark ücreti yok

merhaba kızlar, bugün merakımdan hastaneye tekrar gittim doğum fiyatlarını öğrenmek için. medical park'a gidiyorum ve fiyatlar bayağı ucuz geldi

Canıms sen nerdesin ist damı?
Bende 3 ay önce sormuştum3000 demişti???

benim canım özellikle bişey çekmedi ama bişey farkettim
kırmızı şeyleri çok iştahla yiyorum, domates, karpuz, salça :KK52:
neye delalet eder acaba :KK1:

burda göztepedeki medical parkta muayene 150 tl sadece.doğum 3000-4000 civarıydı.ne kadar farkediyo.halbuki aynı hastane farklı şubeleri yani ne garip iş :)

yarencim çok iyimiş hangi şubesi o
burda göztepe medikal parkın fiyatları çok uçuk
yanlış bilgi vermiyim tam olarak şuan nedir bilmiyorum ama 2 3 binlerde epidurali katmıyorum
bi arkadaşım yaklaşık 4 sene önce orda yapmıştı epiruralli 4 bin küsür demişti şok olmuştum

Evet YARENKA çok merak ettik bak 3 ümüz şimdi o hangi şubeymiş=)
Sakın kaçırma burda3000 den aşağı değil medical parkın fiyatları

istege baglı olursa derken nasıl yanı anlamadım canım sen hangı medical parka gıdıyosun bide

Ayyy ne güzel Yarenka haftaya öğrencilerin gelmezse bizim köy okulu herkes tarlaya gidiyor bakıcı olarak da bizi görüyorlar son güne kadar çocuklar okula geliyor artık tatil olsun yeterrrrrrrrrr
canım biliyorsun öğrenci gelmese de biz gitmek zorundayız hatta 10 temmuza kadar okuldayız ama ders işlenmediği için tatil sayıyorum ben:KK1:
keşkeee bizimkiler inatla geliyrlar yaa son haftalar daha güzel oluyormuş da son sınıfların son senesi olduğundan geliyorlarmış da bilmem ne... hiç okul bitiyor gibi gelmiyor eskiden gelmezlerdi bu sene ne olduysa çoğunluk geliyor.. bu arada burada ne kadar çok öğretmen varmış :KK1: ileride doğum izniyle ilgili durumlarımızı paylaşırız artık..
evet çok var canım, 6 aylık izin onaylansa da rahatlasak biraz
Canıms sen nerdesin ist damı?
Bende 3 ay önce sormuştum3000 demişti???
evet canım istanbuldayım sultangazi şubesi
burda göztepedeki medical parkta muayene 150 tl sadece.doğum 3000-4000 civarıydı.ne kadar farkediyo.halbuki aynı hastane farklı şubeleri yani ne garip iş :)
evet ben de şok oldum eşime de söyledim, acaba bebeğin yarısını mı çıkarıyorlar diyor:KK9:
yarencim çok iyimiş hangi şubesi o
burda göztepe medikal parkın fiyatları çok uçuk
yanlış bilgi vermiyim tam olarak şuan nedir bilmiyorum ama 2 3 binlerde epidurali katmıyorum
bi arkadaşım yaklaşık 4 sene önce orda yapmıştı epiruralli 4 bin küsür demişti şok olmuştum

ben de bu fiyatlardadır diye düşünüyordum ama değilmiş

ne üçkağıtçılar ama!

burda olmaz ama şurdakiler kazıklanabilir mi demek bu? şube şube fiyat değişir miymiş :KK37:
bence saçma
tüm lcw larda değişik olsa mesela fiyatlar ya da bimlerde! farklı turkceller başka başka fiyatlara satsa numarayı... tuhaf yani...

sen orayı kaçırma yarencim iyiymiş valla

Allah allah kızlar çok enteresan.
Anadolu yakasında fiyat 3000
Avrupa yakasında 150.O nasıl bir şey ya isyan çıkartalım=))

Yarenka kesin yanlışın var , yada o hastane Medical Park degil.. Ben internetten telefonunu bulup konusacagım..

ne üçkağıtçılar ama!

burda olmaz ama şurdakiler kazıklanabilir mi demek bu? şube şube fiyat değişir miymiş :KK37:
bence saçma
tüm lcw larda değişik olsa mesela fiyatlar ya da bimlerde! farklı turkceller başka başka fiyatlara satsa numarayı... tuhaf yani...

sen orayı kaçırma yarencim iyiymiş valla

doritos büyük boy biyerde 2 biyerde 5 tl olsa yada:KK9:
ay ne güldüm ya kazıklanıyoruz yemin ederim.topluca yarenkanın medical parkına gidelim bence:KK1:

X