2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Anlamadm ki tatlım. Bi anda oldı 3 gündür var. Sağlık ocağındaki birley dememişti
Bugün egzama dedi
Yetişkin ilacı olmaz sanırm cnm

Burun tıkanıklığına acil çözüm lütfen fizyolojik bruno otri dışında (

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
X lear keskın bışey bayağı 2 damla her burun delığıne ve okolıpsus yagı bunada suya koyup odasına ve ya yakınında bıryere koyarsan nefesını açıyor Gızoo ben boyle açtım önce serum fızyolık ortı ıle çektım sonra x lear odasınada damlattım yakınına suya koydum ıyı geldı..
Kızlar acill
Egzama yaşayan ark varsa ne kremi kullandınız
Dr bulamıyorum tüm drlar çıkmış
Oğlanın vucudu egzama döküyo

Anıl başka bırının ılacı sana etkı etme olmaz bendede var ben bıle kullanmadım kortızonlu onlar.
Benım bebışdede var yedıgın bır şey dokunmuş olbılır ona ben sut urunlerı ve yumurta tuketmıyorum..
Bıodermanın bebekler ıçın demlendırıcısı var ıslatıp onunla nemlendırıyorum 2 defa gunde gerı kalan zamanlardada yuzunu ılık su pamukla sılıp Otacının yağını aldım doğl içerıklı onu suruyorum oyle yap ısterden bırde banyo yapıcaksan haftada bır kez sabunla dıger gunler suyuna mısır nışastası koy hayatım super ıyıı gelıyor

Hıç dusunmemıştım bunu arkadaşıma soruyum o çorba yapıyor kemık suyuyla yazın ne kullanıyormuş bal kabagı baklagıllerde koyuluyor.Arkadaşıma sorunca yazıcam buraya..

Benım oglumunda öyle canım uzun suredır parmağı yetmıyo komple elını sokuyo altta ıkıdış yerı bellı yakında çıkarlar sanırım ben havuç verıyorum soğuk elıne onunla bıraz hafıflıyor ısırıyor onu..

gülaaaaaaaaay nasıl yani 4 aylıkken bebeğinin diş yerlerimi belliii havuç mu veriyorsun ay çok küçükler yaaaa 6 aydan sonra yapılabilir de şuan çok küçükler sankiii?

Ay canım adıyla yaşasın linoşşşş :)
Hepimiz aynıyız kuşum. Olsun tatlı telaşeler bunlar
Sağlıklı olsunlarda.
Ay gördüm sana benziyor lina cok guzel ya maşallah sübhanallah

Aaa beni nerden tanıyorsun bi ismimi yazmamışsın canım

gülaaaaaaaaay nasıl yani 4 aylıkken bebeğinin diş yerlerimi belliii havuç mu veriyorsun ay çok küçükler yaaaa 6 aydan sonra yapılabilir de şuan çok küçükler sankiii?

Ay anormalmı kı :18:canım bayagıdan berı bellı dış yerlerı 2 tane prınç patlağı gıbı duruyorlar altta ama henuz patlamadı Benım sıpama artık sasırmıycam ya 8 aylık dogdu herşeyı başka dıger bebeklerle ortuşmuyor Kopeklerın taklıdını yapıyor kendı vıdeosunu dınletıyorum kendıyle dertleşıyor haa anlayan çıktı sonunda benı dıye sevınıyor..
Havuç rahatlatıyor bıraz zaten soyup verıyorum canım tadını alamazkı ben tutuyorum elımle hatta dışlerını kaşıyo onunla dış kaşıyıcı vermek ıstemıyorum kaynatılmıyoda hasta olur dıye korkuyorum..

Selam kızlar biz geldik...
bayadir girmiyorum nasılsınız bakalım bebişleri de büyüttük
bizde 3.5aylık olduk dis çıkarıyorz malesef onun huysuzlugu var ek gıda olarak elma suyu veriyorum sadece kızlar emzik ve biberon almıyor benim minik anne sütüne devam yani:)))

Aaa beni nerden tanıyorsun bi ismimi yazmamışsın canım

bugun oglum emdiktem sonra gazinu cikrrken uyudu omzumda bende kanallati gezerken tom ve jerry yi gordum izledim valla itiraf etmek gerekirse baya guldum sonra kendime guldum

ayrica su dmet akalina sinur olmaya basladim kadin ne zmn dogurdu da fellik fellik geziyo zayflams bi de

Son düzenleme:

kızını 1 hafta emzirmiş diyet yapmak için zayıflar tabi.böyle insanlar neden anne olur acaba

Kızlar acill

Canim bizde de sık sık egzama oluyor ilkinde Dr birçok kremi kkarışımı ni verdi onu eczane hazırladı şimdi ise hipokort ve excipial lipo emulsiyon verdi yalnız ben hipokort u kortizon lu diye ara ara sürdü m diğeri ise sabah akşam birde sebamed in bebekler için yüz kremi var onu kullanıyorum oda iyi geliyor çok geçmiş olsun canım bunlar bile Bebeklerde huysuz luga yol açıyor mus

Herkese merhaba bende 2013 aralık annesi yim buraya yazmak ancak nasip oldu 3,5 aylık oğlum var sallanmadan mümkün değil uymuyor gaz sancıları sancıları dolayi sallanmaya alıştı maalesef ise baslamadan sallanmadan kendi odasında uyumaya alistirma istiyorum bu işe nerden nasıl başlamalı :26:

Bu bayağı bi sabır işi bir haftada sürebilir bir ayda.zor bi süreç allah yardımcın olsun.kim bakacaksa sallasın daha çok küçük yazık bebişe.

Kızlar acill

Geçmiş olsun canım ancak neden egzamaları var bunu araştırmak lazım... Bir de biliyorsundur bizim de allerjiden kaynaklı egzamalarımız var... Fakat doktorumuz kortizonlu kremler var dedi ancak bu küçüklükteki bebeklere önermiyorum dedi... Biz krem kullanmıyoruz o sebeple... Yıkarken ve yıkama sonrası vücuduna sürdüklerin nedir bilmiyorum ama onları değiştirmelisin... Biz mustelanın stelotopia olan yıkama sütünü kullanıyoruz.. Yine vücuduna da allerjik bebekler için özel mustelanın yine vücut losyonunu kulanıyoruz... Şampuanı da her yıkamada değil iki yıkamada bir kullanıyorum... O da mustela konak önleyici...

Bence çok erken canim 1-2 yaşından önce düzen oluşmuyor diş çıkartırken falan illa bozuluyor herşey şimdiden ağlayarak yıpratma derim ama yatır kaldır vs yöntemler var naçizane fikrim

Merhaba bebeğin neyle besleniyor bilmiyorum ama 4. Aydan itibaren ek gıdalara başlanabilir demişti Dr. Oğlum maalesef mama yla besleniyor ben şimdiden yaptığım yemeklerden tadına baktı riyorum elma püresi yaptım biraz tadını sevdi kasigada baya alıştı kaşığı görünce ağzını acıyor :) yazında artık taze fasulye kabak ve patates den sebze çorbası yapacağız mecburen drum tarhananin sebze çorbasindan daha faydalı olduğunu soyledi Boğazları iyi olsunda yedirmek kolay

Bu bayağı bi sabır işi bir haftada sürebilir bir ayda.zor bi süreç allah yardımcın olsun.kim bakacaksa sallasın daha çok küçük yazık bebişe.

Bence çok erken canim 1-2 yaşından önce düzen oluşmuyor diş çıkartırken falan illa bozuluyor herşey şimdiden ağlayarak yıpratma derim ama yatır kaldır vs yöntemler var naçizane fikrim
Valla benimde bu konuda ümidim az sadece uykuya geçerken emzik emzik alıyor sallama zam onuda atıyor uyumuyor anneme yazık olacak :26:

Mavilimm de excipial kids al dedi
Yarın dr a götürcem bakalımm
Çok sağ ol cnm çok teşekkür ederim bilgilerin içn
Kesinlikle yapıo kesinliikke
Bugün çok fena yaa durmadan ağlıo uyurken ağlayrak uyanıo anlamadım gitti gaz desem gaz değik
Kaşınıo mu yazık bilemedim(
Bebek olmak da zor
Kuzum dünyanın parasıjı verdimmkozmetiği için. bioderma kullanıyorum
HEm şampuanını hem nemlendiricisini
Öyle dndik şampuan yağ kullanmadım kullanöıyorum da
Mustela konak önleyiciyi ilk ay kulladndımmkonaklarından dolayı
Neden başkadı egzama bilmem
Anlayacağın kullandığım ürünler gerçekten çok iyi. Onlardan olacağını sanmam bu zamana kadar hep bunları kıllandım
Bıu zamana kadar yemediğim birşey de yemedim ama offf
Ne zor yaaa

yok canım bilmiyorum anormal olup olmadığını, şaşırdım sadece , henüz başımıza gelmediği için çok fena şimdiki çocuklar yaaaa, benim kızımda gülüyor garip sesler çıkarıyor görenler şaşırıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…