2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Slm anneler nasilsiniz uzun zamandan beri yazamadim sikinti uzerine skkinti yasiyorum ilk once kizimdan basliym sutum azaldi mama vermek istiyorum icmyor elma dilimini Agzina koyup suyunu yalamasini sagliyorum. Ben ilk kizimada kan ilaci vermedim bunada vermicem suan cindeyim ve saat aksam 7 esimle birturlu kavusamadik ben geldim esim almanyaya fuara gitmisti. Orda cantasi calindi pasaport hersey gitti suan istanbulda oyle Zor gunlerki anlatamam getirdigim peynir ve makarna yiyorum marketete cikamiyorum tek basima buralarda zor neolur dua edin bitsin bu gunler allahim

onu bir dönem herkes yaşıyor, bizde yaşadık, tek çaresi asla vazgeçmemek. bir hafta içinde düzelir inşAllah, sakın pes etme. evire çevire emzireceksin artık. Ayakta, gezerek, fön makinesi sesinde. ben bunlarla çözdüm. Bi de o göğsünde sütün fazla olabilir, önden birazcık sağıp vermeyi dene.

Canım çok tesekkürler giydirip balkona çıkarsam olurmu acaba :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

olur tabi , neden olmasın. sıkıca giydirip çıkarırsın ferahlar inşAllah. Birde banyoda çok güzel açılıyor. burnunu sümkürtür gibi sık hemen açılıyor.

Son düzenleme:

Oncelikle 07 olunca nickinde sormak istedim antalyada mi oturuyorsun bende antalayadayim.

Demir ilacını bende vermek istemiyorum facebookta bir grup var bebwkyapimbakimonarim o gruba üye olup Demirle ilgili yazılarını okuyun. Hatta birçok konuda çok güzel bilgiler var.

bebek arabasi almadik henuz esim bugun. bakacak tavsiye ettiginiz marka var mi

bir de simdi aldigimiz bebek arabasini buyuyunce de kullanabilcez mi hic bilmyrm ozelliklerini yaris pozisyonu falan nasil oluyo ne zmna kdr kullabiliyor

çok üzüldüm canım ya, baya ağır imtihanlar atlatıyorsunuz ( inşAllah biran önce eşine kavuşursun..

bir de simdi aldigimiz bebek arabasini buyuyunce de kullanabilcez mi hic bilmyrm ozelliklerini yaris pozisyonu falan nasil oluyo ne zmna kdr kullabiliyor

chicco lite way, hafif kullanışlı ama çift yönlü değil, bebeğim ağlıyor ( daha fazla yazamıyorum

Evet antalyada oturuyorum bybo yu bende okuyorum cok faydali bir site hassas annede fena degil kan aldirip hemoglobinede baktirmsk istemiyorum asida huysuzlasiyor kan aldirmayi dusunemiyorum kararsizim ilac kullanma konusunda

Biz iki gun once baby keeper aldik 150 lira yagmurluk da hediye isyedik verdiler yatis pozisyonu oluyor hepsinde buyuyuncede kullaniyirlar aldiktan sonra carsiya bakrltimda kullananlara her yas bebek kullaniyo kimi kocaman olmus dizlerini bukerek itumus geziniyoo

nerdem aldin cnm 150 liraya

.......................................

canım sana dıye yazdım ama yanlış oldu az önce ıns okumusundur tekrdn saol

canım merhaba
burda bu sorunu konuşmuştuk arkadaşlarla
maalesef benimki de birara çok inatlaştı hala ara sıra oluyo isteksizlik
öncelikle sakın vazgeçme emzirmekten ya da aç kaldı diye mama verme yoksa her almayışının sonunda mamaya kavuşcağını bilip almaz memeyi
o kadar akıllı ki bu minikler
bi gün öğlen 12den akşam 6ya kadar emmedi, içim gitti ama o inat ettikçe ben de inat ettim mama falan alıp vermedim
göğsüm mü terli diyip yıkıyodum, yediklerim mi tadını değiştirdi sütün diyodum ama yok sadece keyfi
ayakta gezerek falan da deniyodum sinirlenip ağlıyodu
ben dalmak yada uyanmak üzereyken usulca vererek doyuruyordum bikaç gün çok zorlandım
bebeklerde 4-5 aylık gibiyken memeyi bırakma eğilimi olurmuş sen de atlatırsın umarım
tek göğsü almama sorunu bende yeni doğduğunda vardı, ama ucu olmadığından tutamıyordu şükürler olsun atlattık
zynbche nin dediği gibi çok dolmuşsa da mutlaka önden 3 4 dk sağarak vermeyi dene canım
kolay gelsin...

canım çok üzüldüm yaa geçmiş olsun
allah sabır versin
sütünü arttırıcı besinler tüketmeye çalış bilmiyorum orda bulabildiğin kadar işte
ama en önemlisi moral biliyosun özge! bebişin için iyi olmaya çalış canım
inş çabuk geçer bu zor günleriniz...

3 yaşa kadar kullanılıyor çoğu sanırım
biz de chicco lite way aldık, rüzgarlığı ve yağmurluğu var tam yatabiliyo yatış hali pek ufak ta sayılmaz, hafif te baston olduğu için
hafif olmasına çok dikkat edin
gerçekten bebeklerle çok ağırlaşıyo arabalar ve her türlü yolda kullanmak zorunda kaldığımızı düşün...
aslında önce nuna pepp almıştık e-bebekten indirimdeydi ama bir kez kullanınca bize uygun olmadığını fakettik
oturma kısmı ve dolayısıyla yatar hali küçüktü
ordaki markalardan biriyle değiştirmeye mecbur kalmış olduk ama memnunum benim için tek sıkıntısı tentesinin tam kapanmaması

Son düzenleme:
Aa super canim katli pazarin donercilere bakan kosesinden aldik kubbe giyim var yaninda

aaa sakarya katli pazarrrr..

uni. yi orda okudummmm..cok iyi bliyorm oralariiii...

tesekku ederim canmm tavsiyn icin....
emdikten sonraa dn surekli kustu..ama bugun yok bakalim daha...
istahsiz gibi sanki....

bir de araba almamış olanlara ;
hafif, çift yönlü, tentesi tam kapanabilen baston bi model önerebilirim
ben almış bulundum yoksa alabilirdim bunu
markası kiddy
arkadaşım aldı gayet güzel ben beğedim

ana kucağı da var istenirse direk iskelete alçak yada yüksek olarak monte edilebiliyo...

Son düzenleme:
aaa sakarya katli pazarrrr..

uni. yi orda okudummmm..cok iyi bliyorm oralariiii...

tesekku ederim canmm tavsiyn icin....
emdikten sonraa dn surekli kustu..ama bugun yok bakalim daha...
istahsiz gibi sanki....

Balgamlı kusuyosa güzel, o şekilde atıyolar balgamı canım.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…