2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Tesekkur ederim cnm:) 2 aralik ta dogdu otuz yedinci haftasinda mecburen . Erkek bebegim adi mahir .

eminim çokkk tatlı olur.kız bebeklerin kıyafetleri daha bi tatlı oluyo maşallah kızına.

ah canım o ağrı var ya o ağrı, ben onu nerdeyse hergün yaşıyorum,
benim tosunun maşallah gece uykusu epey ağır, fazla emmiyor, bende yorgunluktan kalkıp sağamıyorum sonuç taş gibi, ağrılı göğüsler
Allahtan mastite varmadan müdahale ettin,
ağrı bir süre devam eder, emzirmeden önce sıcak, emzirdikten sonra soğuk kompres yapmaya devam et bir süre

canım epilepsi olduğunu sanmıyorum çünkü tek gözde olduğunu söylemiştin yanlış hatırlamıyorsam,
bildiğim kadarıyla epilepside iki gözde birden kayma oluyor, göz kırpması dediğin durumun videosunu çekersen daha kesin birşey söyler doktor

amanın 6 saat mi dedin, ben 6 dk bırakamıyorum benimkini, babasında bile durmuyor, yapışık ikizler gibiyiz hep
aft bende çok çıkıyor, b ve c vitamini eksikliğinden olurmuş, mandalina, portakal, limon daha çok tüketiyorum,
dişlerimi günde 7-8 kere fırçalıyorum aft çıkınca, 2-3 günde geçiyor, bir de kara dut pekmezinin iyi geldiğini duymuştum ama denemedim

çok sağol arkadasım deniycem pekmezli yumurta eskiden bizim köyde yaparlardı onuda deniycem

Yaptım yapmazmıyım ama geçmedi hala:-(

[

canım epilepsi olduğunu sanmıyorum çünkü tek gözde olduğunu söylemiştin yanlış hatırlamıyorsam,
bildiğim kadarıyla epilepside iki gözde birden kayma oluyor, göz kırpması dediğin durumun videosunu çekersen daha kesin birşey söyler doktor

ayy inşallh öyledeğildir canım ya az önce epilepsi belirtilerini okudum.göz kırpması falan yazmıyordu.nasıl kırpıyor biliyormusun kaydırma gibi değilde.. sanki bize göz kırpıyormuş gibi.bir de sanki sol tarafına yklaşınca korkup yapıyormuş gibi.bilemedim valla ama öyle video çekilecek bişey değil.1 sn falan kırpıyo ve geçiyo öle uzun süre değil yani.bir de sadece sol gözünü apıyor.bugün pek yapmadı 1 yada 2 kez yapmıştır.

Eylülün ishalini nasıl durdurabilirim su kaybediyo zor toparladık Başa dönücez yine zaten dogru beslenmiyo giden suyu yerine koyamıyorum bari ishal dursun ((

Alışsın ben arada burakıp çıkıyorum dışarıiki çocuk olunca benim kafa gidiyo hava almak iyi geliyo annem sagolsun

Eylülün ishalini nasıl durdurabilirim su kaybediyo zor toparladık Başa dönücez yine zaten dogru beslenmiyo giden suyu yerine koyamıyorum bari ishal dursun ((

İçim parçalandı yine başa dönücez diyince:-(rabbim yardımcınız olsun bi anda geçsin gitsin bu durumlar.bana nazar gibi geldi sizin bu durumunuz.nazar okuttunmu?

canım geçmişolsun
ciğ patatesi rendeleyip suyunu sık 3 4 çay kaşıgı ver isale çok iyi geliyor bizararı olurmu bilmem bebek çok küçük ama ilaçlardan daha zararsızdır

buraya resim koydummu tel.den gorunmuyor.
koayacaktim ama...

onerin icin cok tesekkur ederim.
gerci sicak ve soguk kompres yapamiyorum..
biraz onxe baktimda sicak dus almisrim memenin ustu kizarmis..el ici buyuklugunde.
ama benim atesim yok

giEmmm ishalin caresi bol emzormek yada beslemek ama o da olmuyor diyosun.
bilemedimki

kizlar ya 1haftadir ayca kilo almiyor ya.
5700gr da kaldi ilkay 1100
2.ayda 1200 gr almisti..sutumde yetiyor biliyoeum yaramiyor mu acaba artik...
oylr meme saatimizde yok hr istediginde veriyorum gece ilk yatis 3-4 saat uyuyor sonrada 2saate bir kalkiyor emiuir..neden almiyor acabaa...

Son düzenleme:

canım çok çok geçmiş olsun.çok üzüldüm okurken yaşadıklarınız.Allahım bir daha asla aynı üzüntüyü yaşatmasın.bebişine sağlık sıhhat versin. bebişini de kendini de koru canım üşütmeyin ve bebeğine su ver.sütten alsa da su kaybediyor ve su takviyesi yap mutlaka.

İyi geceler arkadaslar bugun konyada selcuk universitesi tip fakultesi ortabedi bolum basksni kontrol etti oglumun kalcasini hicbirsey yok dedi metak etmeyin dedi ii durumdaymis iki ay sonra isterseniz kpntrole gelebilirsiniz dedi icim cok rahatladi cift beze devam edeyimmi dedim gerek yok dedi ne yapqyim sizce devm edeyimmi cift beze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…