2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

gizemcim canım hadi gözün aydın çok gecmiş olsun Allah bidaha hastalik göstermesin insallah nooldu canim senin sütünmü kesildi yoksa
eylülünde kısmeti varmış anılın memişinde Anıl içinde güzel bi duygudur hadi hayirli olsun

Evet rutin oysa sorun yoktur bencede. Galiba bizim oglanin bagirsaklar doldur boşalt sistemiyle calisiyo. Kiz ne guluyosun ayni öyleydi bak resmini gönderirdim heeee:)))

Canim ben anormal olduğunu sanmiyorum benimooğlum 9 aralik doğumlu o da bakmiyor henuz

merhaba kızlar doğum izni bitenler rapor işini nasıl yaptınız malesef benım ıznım bu hafta bıtıyor çok canım sıkkın zaman ne cabuk gectı ızın bıttı anlamadım

Çok geçmişolsun Allah bir daha yasatmasin canim kardesiniz oldu demek hakikaten inş büyüyünce hoslasmazlar :)))

Vallla öyle kutlamak lazim. Ki uç gündür bi cay kaşifi hakiki Zeytin yagi iciriyodum ondan mi oldu acaba kendiliğinden mi bilemedm

Canım benim çok çok feçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın kötü olayları inş. eylülde bir an önce düzelir tatlım benim

Ne güzel ya süt kardeşi oldu demek eylülün :)

Anılcım nasılsın tatlım bebişin aras nasıl

merhaba kızlar doğum izni bitenler rapor işini nasıl yaptınız malesef benım ıznım bu hafta bıtıyor çok canım sıkkın zaman ne cabuk gectı ızın bıttı anlamadım

aile hekiminde her pazartesi gidip 5 günlük rapor alcam sonrada heyet raporu alcam dönemi kapatırım inşallah..

çok normal benimkide 13 aralıkta doğdu o da dönmüyor sadece beni izlerken dışarı çıkıyosam bana baka baka kafasını çeviriyor gidene kadar bakıyor.

çok geömiş olsun gizoşşcumm.. ne kadar güzel olmuş anılın süt anne olması hem anılın sütü kesilmez hemde eylül hala anne sütü almaya devam eder.

anılcım sende bebek emzirmenin tadına varmış oldun canım.. allah bi şekilde nasip etti.. çok sevindim adına
bak hem aras ın da sütü kesilmemiş olcak..

kızlar pabucumuz dama atıldı 2014 aralık anneleri açılmış

hep en üstteydi topiğimiz

geçen sene demiştimki sene ye bu zaman 2014 topiği açıldığında ne çabuk geçti dicem onun için şimdi hamileliğin keyfini
çıkarayım diyeyim demiştim. harbiden çok çabuk geçt,...

Hoşlanamazlarrrr Eylül Kerem in sevgilisi bi kere :))
Hem mecburiyetten Anıl verdi sütünü kız bebek annesi arama lüxü yoktu yani.
Eylül ün direnci Anıl'ın sütü ile dahada artmıştır eminim.
Allah razı olsun canım arkadasım bnm :)

aile hekımınız verıyormu rapor ben hamıleyken alamamıstın heyetı nasıl alacaksın tanıdıkmı var cnm

hemşiremize sordum verir dedi. benim eski oturduğum yerde aile hekimim değiştirmedim yeni muhitimizde çalışan insan çok o yüzden rapor davası olunca vreremezler diye düşünmüştüm 3 yıl önceydi bu tabi taşınmamız.
o yüzden aile hekimiz eski muhitte kaldı değiştirmedik. yaşlı bir dr.

bu hükümet size izin vermiyodssa gelin ben everirim diyomuş
ortak bir öğretmen arkadaşımla aynı dr umuz..ona demiş.
bende fırsat bildim açıkçası
ama daha ondan 1 günlük rapor istedim
oda çağanın ilk okul açılışında.
isterkende utandım.
şimdi bunu isterken daha çok utanacağım eminimm

heyet raporunuda babamın yeğeni bir üni. de baş hekimdi.. ondan almayı planlıyorum ...bakalım.. inşallah rast gider işimiz..

Bide bi bakıyormuşsunuz ben orda da takılmaya baslıyormuşum
Mik mik mik mik :))))) hahahahaaa

ay denizzzzz ne kadar güzel bir iş olmuş dimi ama.. anılın sütüde kesilmez böylelikle
eylül de anne sütünden faydalanır..

ınş bızımkıde verır bende sıkılıyorum soyleyemıyorum böyle şeylerı ama kızım için ıns gıdıp bır konuşcam kurum sorun çıkarmıyo umarım oda cıkarmaz, sende ıns heyet alabılırsın bende tabii.

merhaba arkadaşlar, ben ocak annesi olmayı beklerken aralık annesi oldum. 23 aralıkta kızım doğdu. hala ocak anneleriyle takılıyorum ama gelişim dönemi açısından sizinle daha uyumluyuzdur sanırım bi kaç soru sorcam cevaplarsanız sevinirim:

bebeklerinizin gece ve gündüz uykuları düzene girdi mi? kızımın gündüz ne zaman uyuyup ne zaman uyanacağı belli değil. dolayısıyla hiç bi işimi planlayamyorum. dışarı çıkmak istiyorum ama dediğim gibi düzen olmadığı için çekiniyorum. siz (ev oturmaları dışında) avm tarzı yerlere götürdünüz mü bebklerinizi hiç?

rota virüsü aşısı yaptıracak mısınız/yaptırdınız mı?

bebeğiniz kaç saatte bir kaç dk emiyor? bir de gece uyuyorsa emzirmek için uyandırıyor musunuz?

vee son olarak ilk zamanlar çok gaz sancısı çekip de azalan hatta tamamen biten var mı? bizim hafifledi ama geçmedi hala. sanki kurulmuş gibi her sabah 4-5 gibi başlıyor kıvranmaya. sabah 9-10 gibi bitiyor.

Kızlar bende aralık annesiyim ama foruma bi ya da bi buçuk ay önce katıldım beni de alın aranızaa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…