2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ayyy kızzz çoko zor olur anacım
geçenki benim rüya doğru olur bak:KK52::KK52:

naptın kiloları verdin mi deniz. kız sen vermişsindir korkulur senden:nazar::nazar::nazar:

Valla esroşum aylarrrrr sonra ilk kez mik mik oldugu için unutmuşuzdur nası yapıldığını :))
Belki hamiş kalmışımdır :/ ay kabus.!

Kilo var hala döt göbek ama genel itibari ike fena değilim
Sütüm az diye spora başlayamadım. Ama ara ara kısa yürüyüşler yapıyorum.!
Senden naber

Hoşlanamazlarrrr Eylül Kerem in sevgilisi bi kere :))
Hem mecburiyetten Anıl verdi sütünü kız bebek annesi arama lüxü yoktu yani.
Eylül ün direnci Anıl'ın sütü ile dahada artmıştır eminim.
Allah razı olsun canım arkadasım bnm :)

Gizemin sütü tamamne mi kesildi yoksa yeterli mi değildi... İyi olmuş bence de Eylüle şifa olmuştur... Anılı da tebrik etmek lazım... Ben olsam ben de verirdim çok kutsal birşey bence...

Gizem insallah bir daha hic bir hastalik yaşamazsınız.. ayrica anilida senide tebrik ediyorum çok dogru bisey yapmışsınız süt kardeşi ne güzel bişey. Benim oglumunda süt annesi ve süt kardeşi var burayada yazmıştım. Şifa olsun inşallah anilin sütü eylule. Devamli mi verecek yoksa o an ihtiyac olduda bir seferlik mi verdi

Valla esroşum aylarrrrr sonra ilk kez mik mik oldugu için unutmuşuzdur nası yapıldığını :))
Belki hamiş kalmışımdır :/ ay kabus.!

Kilo var hala döt göbek ama genel itibari ike fena değilim
Sütüm az diye spora başlayamadım. Ama ara ara kısa yürüyüşler yapıyorum.!
Senden naber

Canım alemsin yaa bende doğru düzgün mik mik yapamadım hala korkuyorum ve arada canım hiç istemiyor mik mik apmak eşim yanaşıyor ben geri tepiyorum bi şekilde :KK1:

Bu arada sen kaç kilo almıştın hamileleiğin boyunca ve doğumda kaç kilo verdin yaa ben 55 ile hamile kaldım 80 le doğuma gittim doğumdan çıktığımda 72idim ve şimdi 70 kiloyum diyet ve spor yapmaya korkuyorum sütüm azalır diye 6. ayı bekliyorum spor için

Canım alemsin yaa bende doğru düzgün mik mik yapamadım hala korkuyorum ve arada canım hiç istemiyor mik mik apmak eşim yanaşıyor ben geri tepiyorum bi şekilde :KK1:

Bu arada sen kaç kilo almıştın hamileleiğin boyunca ve doğumda kaç kilo verdin yaa ben 55 ile hamile kaldım 80 le doğuma gittim doğumdan çıktığımda 72idim ve şimdi 70 kiloyum diyet ve spor yapmaya korkuyorum sütüm azalır diye 6. ayı bekliyorum spor için

48,5 ile hamile kaldım 72 ile doguma gittim
Şuan 58 fln I'm en fazla.
Popom ve göbeğim var onlar için melik cektircek eşim 4. Ayın sonunda başlıcam
Bnmde Cnm hiç istemio mik mik i
Noldu bize böyle yauuu topikce firjitmi olduk ne:KK52:

Mirakar gizem in süt azdı.
Yorgunluk uykusuzluk üstüne binine yetmedi
Bundan sonra artsın inşallah

Selam KızlarEki Görüntüle 1010240 Eki Görüntüle 1010241 Eki Görüntüle 1010242 Eki Görüntüle 1010243 Eki Görüntüle 1010244 Eki Görüntüle 1010245

Bebeğinizin veya çocuğunuzun odasını harika bir kapı süsü ile özelleştirmek istemez misiniz?

Veya bir yakınınızın çocuğuna klasik giysi, oyuncak vb. yerine özel bir hediye alarak onları mutlu etmek istemez misiniz?

El yapımı isme özel hazırladığımız kapı süsleri ile size bu imkanı sağlıyoruz
Sipariş verdikten sonra yazılmasını istediğiniz ismi mesajla bildirmeniz yeterli...

Balerin 60.-TL
Ayıcık 30.-TL
Orman 50.-TL
Baykuşlar 40.-TL
Arabalar 40.-TL
Süper Kahramanlar 60.-TL

48,5 ile hamile kaldım 72 ile doguma gittim
Şuan 58 fln I'm en fazla.
Popom ve göbeğim var onlar için melik cektircek eşim 4. Ayın sonunda başlıcam
Bnmde Cnm hiç istemio mik mik i
Noldu bize böyle yauuu topikce firjitmi olduk ne:KK52:

Valla bilmiyorum canım ya çocuğu doğurduk kocayı unuttuk :) ama bi çare bulmam lazım yoksa bu konuda kavgaya başlayacaz yakında

Aaa bak siz söyleyince farkettim benim oglumda bazen gözlerini kirpistiriyor sol gozunde de genelde yaş görüyorum 2. Ay kontrolunde de herseyi iyi olunca 3.ay getirme 4.ay getir demisti doktorumuz arayip sorsammi acaba? Sizlerde bunla ilgili hisey ogrenirseniz yazin olur mu

bana da normal gelmedi canım eşim herşeyi büyütüyorum diye hemen doktora gitmek istemedi normal kontrole gidince sorucam artık. bende korktum.bizde sadece sol gözde oluyor.iki üç gündür yapıyor bugün biraz fazla yaptı.inşallah kötü bişey değildir.burda bi arkadaş enfeksiyondan olabilir demişti.

benim de aklıma epilepsi geldi yaa :44: ama aklımı karıştırmak bulandırmak istemedim. internetten bi çocuk nöroluğuna sordum, videoya kaydedip doktora götürürseniz iyi olur dedi. 3. ay kontrolünü bekliyorum. birimiz doktora gidersek haberleşelim inşAllah

Valla bilmiyorum canım ya çocuğu doğurduk kocayı unuttuk :) ama bi çare bulmam lazım yoksa bu konuda kavgaya başlayacaz yakında

Ay Allah'tan o konuda cok anlayışlı eşim.
2 cocukla pert oldugumu goruyo
Birde gelen giden :/
Yemek içmek çiş yapmak lüx oldu valla :))
Sagolsun yardımcı oluyo o da kv de de

Ay Allah'tan o konuda cok anlayışlı eşim.
2 cocukla pert oldugumu goruyo
Birde gelen giden :/
Yemek içmek çiş yapmak lüx oldu valla :))
Sagolsun yardımcı oluyo o da kv de de

Canım benim eşimde anlayışlı ama bazen bu konuda pek anlayış gösteremiyor haklı olarak onada hak veriyorum onunla da ilgilenmeye çalışıyorum ama bazen sadece kızımla ilgilenmek durumunda kalıyorum ve eşime vakit ayıramıyorum :KK50: Suana kadar pek sorun çıkarmadı ama bir an önce kendime gelmezsem sorun çıkabilir canım ya benim kv uzakta o geldimi yardım ediyo ayda 1 gelip 5 gün falan kalıyor annem burada ama oda pek gelemiyo evde 3 bekar ve babam var onlardan ayıkamıyor ben tek kaldım gibi yardıma gelinde demek istemiyorum ama hayırlısı olsun canım ya

Kızlar merhaba, herkese teşekkür ederim..

İshal kusma hiçbişey yememe aşırı sıvı kaybına neden oldu ön bıngıldak çöktü sıvıSızlıktan 2 gün boyunca yattık hastanede şimdi biraz daha iyiyiz şükürler olsun.. Herkese çok tesekkür ederim..

Bu kötü olayın tek iyi yanı artık eylüşümün süt annesi ve kardeşi var anılın oğlu arasla eylül süt kardeş oldular :)) anılın sütünü içiyo eylül allah ondan razı olsunn :)

Tekrar geçmiş olsun gizemcim
Allahım tüm hastalıklardan korusun
Sütten de olsa bi kardeş edinmiş eylül le aras oyy yerim onları :KK16: ne güzel

Karamel nerelerdesin tatlım ya özletiyon

Kizlar mikmik olayı çok zorlaştı bizde yaa
Yalnız değiliz demek
Ne zaman eskiye dönecek bu iş:KK17: hep yorgunluk hep isteksizlik nedir bu böyle:KK43:

Yalnız değiliz demek
Ne zaman eskiye dönecek bu iş:KK17: hep yorgunluk hep isteksizlik nedir bu böyle:KK43:

Bebişler birazcık büyüdüğü zaman düzene girer diye ümid ediyorum ya bide bazen canım istiyor sonrasında yapacağım banyo aklıma geliyor ee birde soğuk hava isteği alıp götürüyor
:26::KK25:

Son düzenleme:
Banyoya giricem yorgunluktan giremiyorummmmm :/:KK53:
Off deniz al benden de o kadar
Artı makineyi calistirmam lazim ama bitti pilim
Anca cepten topigi acabildim

Aksam okumuştum bi arkadaş sormuştu
Ben rotayı yaptirmadim. Sebebi; zaten kararsizdim özel asilara karsi bi soru işareti var kafamda
Çok yakin bi eczaci arkadasimiz var o da genç. Bebekleri var daha doğrusu 2 yaşına geldi
Kendileri de yaptirmamis bize de önermeyince kararimiz boyle oldu...

Son düzenleme:
Bebişler birazcık büyüdüğü zaman düzene girer diye ümid ediyorum ya bide bazen canım istiyor sonrasında yapacağım banyo aklıma geliyor ee birde soğuk hava isteği alıp götürüyor
:26::KK25:

Benim acikcasi baştan istek olmuyor yani duş yada soğuk tan değil
Hiç istek olmuyor yorgunluktan mı uykusuzluktan mi fizyolojik mi bilmiyorum ama çok üzülüyorum böyle değildi:KK17: tecrübeliler bilir normal mi bu durum yaa
Ben eski düzene dönsün istiyorum kendimi böyle yaşlanmış hissediyorum ya da menopozlu
Gerçi menopozluda istek neden olmasin ne alaka
Ayy bilemedim
Bi garip hissediyorum işte...

Son düzenleme:
Benim acikcasi baştan istek olmuyor yani duş yada soğuk tan değil
Hiç istek olmuyor yorgunluktan mı uykusuzluktan mi fizyolojik mi bilmiyorum ama çok üzülüyorum böyle değildi:KK17: tecrübeliler bilir normal mi bu durum yaa
Ben eski düzene dönsün istiyorum kendimi böyle yaşlanmış hissediyorum ya da menopozlu
Gerçi menopozluda istek neden olmasin ne alaka
Ayy bilemedim
Bi garip hissediyorum işte...

Al bende de o kadar sanki hayattan ve kendimden vazgeçmiş gibiyim bende ni böyle oldum anlamıyorum:44:

selam kizlar nasilsiniz gizemden haver varmi bend insallah yarn evladima kavusacagim cine gidiyorum kucuk asya erken birakcak galiba memeyi emmiyor beni inat editor hep ikiniyor rabbim saber versin

Çok çok geçmiş olsun Gizem inşallah bir daha böyle birşey yaşamazsınız... Hadi yaa Arasla Eylül süt kardeş oldular haa ay ne güzel:)
Aminbb canım çok tesekkürler :))
canım bunu pastayla kutlamak lazım biiliyorsun:)

gizemcim gelmiş geçmiş olsun, gördüğünüz bukkadarla kalsın, Allahım eylülü hastane kapılarına düşürmesin bir daha... ay niye süt kardeş yaptınız belki ilerde hoşlanacaklar birbirlerindeeen? ben kız çocukları olanlarla süt kardeş yapılması taraftarıyım:KK9:
Sütüm az canım 2 göğüs bi öğünde 50 cc cıkıyo ve mama yemiyo arama lüksüm yoktu yani ben çok mutluyum bu durumdan anlamaya başladıklarında kardeş gibi büyümelerini sağlayıp öğreticez :)
gizemcim canım hadi gözün aydın çok gecmiş olsun Allah bidaha hastalik göstermesin insallah nooldu canim senin sütünmü kesildi yoksa
eylülünde kısmeti varmış anılın memişinde Anıl içinde güzel bi duygudur hadi hayirli olsun
Sağol canım.. Yok kesilmedi ama azdı zaten aynı hala artmıyo. Anıl sağolsun verdi :)
Çok geçmişolsun Allah bir daha yasatmasin canim kardesiniz oldu demek hakikaten inş büyüyünce hoslasmazlar :)))
Amin canım tesekkürler :)
Canım benim çok çok feçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın kötü olayları inş. eylülde bir an önce düzelir tatlım benim

Ne güzel ya süt kardeşi oldu demek eylülün :)
İnş düzeliceK daha iyi olucaz canım çok tesekkürler:)

Gizem insallah bir daha hic bir hastalik yaşamazsınız.. ayrica anilida senide tebrik ediyorum çok dogru bisey yapmışsınız süt kardeşi ne güzel bişey. Benim oglumunda süt annesi ve süt kardeşi var burayada yazmıştım. Şifa olsun inşallah anilin sütü eylule. Devamli mi verecek yoksa o an ihtiyac olduda bir seferlik mi verdi

Yalnız değiliz demek

Tesekkür ederiZ herkesee :)))

X