2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Bebekleri emmek istemeyen anneler vardı durumlar nasıl? Biz hala aynı devam... Emmiyo emmiyo :KK43:(
Hergün yeni bi taktk bulmaya çalışıyorum ama çok yoruldm artık sşz napıyosunuz memeyle barıştı mı bebekleriniz
Biberona geçmeden önce son günlerim yardım istiyorum

Hiç almamış sadece boyu uzamış.iki hafta içinde kilo almaSa bi halçaresine bakaruz artık:-)

yine iyiymis o zaman boyu uzamis ya..o teselli olur zcik..ama yinede almasi gerekiyordu..
sutun az ise mama takviyesi yap cnm bence

Kizlaaaar ahmedin kakasiz 7. Gunuuuuuu offf ne yapicam ben niye boyle bu cocuk

ayyy bu cocuk niye uyuyamiyor yaa tugbaa..ck yordu senii...buyuyuncede bizi begenmicekler.
smdi nasi gozbebegi gib bakiyorsak..nlarda bize bi o kadar karsi cikacaklar bide :)))))

Son düzenleme:
sevgili anneler ve anne adayları herkese merhaba ben Ayşegül fotoğrafçılık işine yeni başladım sayılır eğitimlerimi tamamladım:nazar: ve portfolyo oluşturabilmek için ücretsiz bir kaç doğum çekimi yapıcam ve 30 adeti photosoplanarak tamamıda dvd ortamında teslim edilecek ve sizinde en özel anınız ölümsüzleşmiş olucak:)

Doğum öncesi hastanede gebelik çekimleri, ameliyathane/doğumhaneye gidiş, doğum anı, bebeğin ilk muayene ve bakımları, ilk kavuşma anı, aile bireylerinin bebek ile ilk karşılaşma anları, bebek odası fotoğrafları, anneyle ve babayla buluşma, ilk emzirme fotoğrafları, bebek, çekirdek aile ve maaile portreleri

mesajlarınızı bekliyorum

sevgili anneler ve anne adayları herkese merhaba ben Ayşegül fotoğrafçılık işine yeni başladım sayılır eğitimlerimi tamamladım:nazar: ve portfolyo oluşturabilmek için ücretsiz bir kaç doğum çekimi yapıcam ve 30 adeti photosoplanarak tamamıda dvd ortamında teslim edilecek ve sizinde en özel anınız ölümsüzleşmiş olucak:)

Doğum öncesi hastanede gebelik çekimleri, ameliyathane/doğumhaneye gidiş, doğum anı, bebeğin ilk muayene ve bakımları, ilk kavuşma anı, aile bireylerinin bebek ile ilk karşılaşma anları, bebek odası fotoğrafları, anneyle ve babayla buluşma, ilk emzirme fotoğrafları, bebek, çekirdek aile ve maaile portreleri

mesajlarınızı bekliyorum

burda herkes dogumunu yaptii :))))

yine iyiymis o zaman boyu uzamis ya..o teselli olur zcik..ama yinede almasi gerekiyordu..
sutun az ise mama takviyesi yap cnm bence

ayyy bu cocuk niye uyuyamiyor yaa tugbaa..ck yordu senii...buyuyuncede bizi begenmicekler.
smdi nasi gozbebegi gib bakiyorsak..nlarda bize bi o kadar karsi cikacaklar bide :)))))

Aynen öyle esracim... Begenmicekler... Bazen ahmed canimi yaktikca diyorumki sen görürsün disari cikabilirmiyim anne? Hayir arkadasima gidebilirmiyim anne hayir bendesenin burnundan getiricem diye dalga geciyorum:)) vallahi o kadar coçok zayifladimki eksilere düşmekten endişe ediyorum. Yüzüme baktim dun aynada 48kilo civarlarında gibiyim. Ahmede hamile kaldigimda zayiflamistim mide bulantim yüzünden. Ayni oyleyim. Boyunda 170 cm ne kdr cirkinim sen düşün. Hamilelikte 20kilo almistim 3ayda gitti hepsi. Hala düzenli bi uykumuz yok cebellesiyorum uyutana kadar bazen resmen direniyo. Gözler giderken aciyo fln. Ne bileyim değişik bi çocuk iste. Arabaya uyuyoken koyarsak uyuyo genelde bazen uyaniyo basiyo yaygarayi. Uyanikken koyduysak zaten benim işim bitik demektir çok yoruluyorum arabada onu ziplatirkeb hoplatirken.

Aycada bi kaç gece uyumamisti ne oldu düzeldi mi?

Ay ne çok yazmisim valla gerekli gereksiz silmek isterdim ama useniyorum esracim gereksiz vaktini alacak kusura bakma tatlim

mesajlarınızı bekliyorum

2014 mart ananelerine bakmani tavsiye ederim canim 2013 annesiyiz biz. Bu arada cabalarin sonuçsuz kalmasin inş

Ne olur Eylül için dua edin. Şuan hastanede Dr yatış vermiş en sonunda. .!'
Gizem perişan Eylül sürekli kilo kaybediyor yemiyo içmiyo
Allah rızası için dua edin..:KK43:(((((

Rabbim şifa versin ınş nasıl cozemuyorlar anlammiyorum şu özel hastaneler yok mu para için olmadık şeyler yapıyorlar kızlık zarı denilen şey de bunun icinmis aslında enfeksiyon kapmamak için bebekken bezleme olayı bittikten sonra işlevini kaybediyormus demek o kadar önemli kız bebeklerini altını değiştirirken. Mutlaka yukardan aşağı daogru silin asla tersten silmeyin diye bunun için uyariyorlarkis demek gerçi Suan bizler içinde geçerli
Tekrardan çok geçmiş olsun ınş tüm hasta kuzucuklarimiz iyilessin Allah im sağlıklı mutlu başarili uzun ömürler nasip etsin hayırlısıyla ınş vatana millete hayırlı evlat olsunlar

Kizlar ya yeni geldi aklima oglusumun kulagi çok akiyo. Her gün siliyorum sari sari akmis oluyor normal mi

hayirdir noldu..gozde problem mu var

cok sulaniyor pitir pitir yas damkiyor ozellikle bir gozu cok kotu. gittim bugun damla verdi gecmezse tekrar gidicem takite olucaklar. insallah ciddi bisey diildir. gozyasi kanali tikalidir dedi ameliyat bile gerekebilirmis. el kadar cocuklar daha allah hepsini korusun

Kizlar ya yeni geldi aklima oglusumun kulagi çok akiyo. Her gün siliyorum sari sari akmis oluyor normal mi

Ay bizimki de öyle yaa terslik mi var acab diyip duruyordum ben de kendi kendime... Bu arada bizim tırnaklarda çok çabuk uzuyo 3 günde bir kesmem gerekiyor uzuyor hemen...

cok sulaniyor pitir pitir yas damkiyor ozellikle bir gozu cok kotu. gittim bugun damla verdi gecmezse tekrar gidicem takite olucaklar. insallah ciddi bisey diildir. gozyasi kanali tikalidir dedi ameliyat bile gerekebilirmis. el kadar cocuklar daha allah hepsini korusun
aaaaaay canım ya geçmiş olsun, insallah ameliyata falan gerek kalmaz, ayrıca sana tavsiyem tek doktorla kalma, bak benim kızıma dizanteri dedi doktorun biri ilaç verdi, hemen ünv. hastanesine götürdüm güldüler dizanteri diyen doktora, yinede inanmadım özel laboratuvarda bidaha tahlil verdik öyle içim rahat etti. bundan sonra ilaç kullanmadan önce başka bir doktora daha götürme kararı aldım. insallah senin oğlunun da bişeyi yoktur

geçmiş olsun canım benim kızımında kulağında sarı sarı pislik oluyor ama kulak çöpü sokmak istemiyorum, seninki sıvımıı? olmazsa doktora götür bakalım nediyecek

buarada gizemden haberleri alınca paylaşırsanız sevinirim, çok üzüldüm, insallahgüzeller güzeli melek eylül şifa bulur biran önce. Rabbim hepimizin evladına sağlık sıhhat hayırlı ömür nasip etsin

arkadaşlar benim oğlumun bikaç gündür sol gözünü kırpıyor önce pek önemsemedim ama bugün biraz daha fazla yaptı.s izde de var mı böyle bi durum.

X