2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Bebek Nasıl uyur bu konudada bi çözümün varmı çok sevinirim :))))

deme kız ay hiç istemiyorum adet falan olmak, böyle iyiyim ben
mümkünse şöyle 6-7 ay daha gelmesin bana
canım karbonat pamukçuğu geçirmiyormuş sadece üzerindeki tabakayı soyuyormuş,
iyileştireyim derken karbonatla tahriş edilince daha da artırıyor daha da acı veriyormuş bebeğe
damlası varmış o geçiriyormuş pamukçuğu, kullanan arkadaşlar vardı görünce yazarlar
sen göğsünü de sık sık karbonatla sil ki sana bulaşmasın

Yerim onun yutamadığı tükürüğünü:) sağol canım bilgi için neyseki noralmiş:)

rica ederim canım
çok tatlı oluyorlar ağızlarından baloncuklar çıkarken

Bebek Nasıl uyur bu konudada bi çözümün varmı çok sevinirim :))))

vallahi bebeğini en iyi tanıyan sensin canım onu tanımaya çalış hangi saatlarde uyumak istiyor ne zaman acıkıyor ne zaman kaka yapıyor takip et,örneğin benim bebeğim eğer emmek istemiyorsa kucakta durmuyorsa kaka yaptı ve gaz tuvalet sorunu yoksu tek sorunu uyumaktır ve uyuturum,

Uykudan cıldırdıgı halde uyumuyo çok ilginç bi bunu çözemedim gitti

Son düzenleme:

Canım öyle mi diyorsun.
Off inşallah çoğalmaz. Karadut şurubu varmış
Onu alıcam artık ama bi yere çıkamıyorum ki

Kutunun uzerinde yaziyor 2 ile 8 derece buzdolabinda bekletin diye acildiktan 4 hafta icinde oda sicakliginda saklanabilir diyor

ben söylemeden eczacı zaten buzla vermiş canım, bunlar canlı organizmalar buzdolabında sakla demiş.

evet evet bildiğin karın ağrısı canım ya, şimdi altını açtım, masaj yaptım geri kapamadım ev 23-24 derece inş üşütmez ama böyle de çok rahat çok keyfi yerinde ya..

Hasene yazilarini okuyunca mutlu oluyorum benim gibi diye rabbım yardımcımız olsun.
Amin canim amin annemdeyken hafif düzelir gibiydi. Acaba bizden mi etkileniyorlar
Amin canim. İnş tek tesellim o. 9 marta gün sayiyorum resmen Allah bosaa cikarmasin
E eczacı uyarmadı beni hiç dolapta saklamadım ben de boşu boşuna mı vermişim bebeğime ((

Benide uyaran olmadi ama içinde oda sicakliginda sağlayabilirsiniz yaziyodu. .....

Ya bu biogaia sizde kaka mi yaptiriyo bende yaptirmiyo yani oglumda:) bgn 4 gün oldu kaka yapmayali... Hem de çok gazli ya nerden geliyo bu kdr gaz bu kdrcik bebegr

Canım öyle mi diyorsun.
Off inşallah çoğalmaz. Karadut şurubu varmış
Onu alıcam artık ama bi yere çıkamıyorum ki

ben de karbonat iyileştiriyor diye bilirdim hep
http://www.hurriyetaile. com//bebek...de-pamukcuk-sorunu-nasil-giderilir_26594.html
bu linkteki yazıda okudum yanlış olduğunu
karadutun iyi geldiğini de senden öğrendim

evet evet bildiğin karın ağrısı canım ya, şimdi altını açtım, masaj yaptım geri kapamadım ev 23-24 derece inş üşütmez ama böyle de çok rahat çok keyfi yerinde ya..

benim ev 22 derece sürekli bende açınca 15-20 dk bazen daha fazla açık kalıyo
bazen üzerine ince bir battaniye örtüyorum, bazen de saç kurutma makinasını açıp bacaklarına doğru tutuyorum düşük kademede
her bebek altının açık olmasını seviyor, daha rahat ediyorlar

Son düzenleme:

Vallahi benim bebeğim kolik ve gaz sancili olduğu için hic bir şeyden anlamiyrum. Moralim çok bozuk. Karni tok alti kuru az da olsa gaz cikarttik ama agliyo uykun var senin deyip yatiriyirum sallamaya e yine tikanana kdr agliyo. Simdi ben ne yapayim bu cocugu? Dun aksam 6 dan gece 12 te kdruyutamadim.mütemadiyen mizildak ne esneme ne birsey

Parfumunu bile degistirince bebekler etkileniyormus. Oyle birsey mi acaba.

Yarin ise baslayacagim nasil birakip gidecegim yavrumu cok zor

allah kolaylık versin çok zor bırakıp gitmek ben bu yüzden işimi bıraktım bi yandan özlüyorum çalışmayı çalışmaya başlayıncada kızımı özlerim diye düşünüyom ama allahım verir kolaylığını sonuçta onun için çalışıyorsun

kızlar 3. ayda bebeklerin kaç kg yada kaç gr alması gerekiyor sizinkiler ne kadar aldılar haftaya kntrolümüz var ben evde tartıyom yanlış olabilir ama 700 gr almış gibi görünüyorgeçen aylara göre az geldi bana

Çok şükür okudum btırdm gecmisi bebisi hasta olanlara huysuz olanlara allah yardm etsin özgecm sende tez zamanda kawusursun insallah yawruna
ben artk ücretsiz izne ayrldm sonra ne olck blmyrum annem abimin kzna bakıo kayınwalidem ben bakamam dedi zaten artık yalwarsada wermem ona bna ne faydası olduki ogluma olsun! Cok hassaslastm bu konuda düsündükce gözlerim doluo Allahm bi hale yolakoymustur insallah
Benim oglusum elini yumruk yapıo onu emiyo normal sanırım annem parmagnı emen cocuk akıllı olur hep umarım dogru cıkar :)

tugbacım benmkide aksam 5 6dan snra 11 12ye kadar uyumaz ama sabh ezanına kadar uyur geceleri

kızlar bununla ilgili bir başlık açtım sizlerede sormak istedim çünkü annelik kolay değil kafama çok taktım
bebeğim 3 aylık sabit bakışlar olmaya başladı bi noktaya odaklanıyor birde ağızda tükürük fazlalığı var ayrıca ağzında birşey çiğniyor gibi bazen ağzını şapırdatıyor internetten baktığımda bu belirtilerin bazıları epilepside olabilen şeyler ne benim nede eşimin ailesinde bu hastalık mevcut değil kafayı yicem dünden beri ağlamaktan böyle olan bebekler varmı

İste canim benimkisi oylw değil bak vallahi ayagimsa aalliyorum oglani uyusun diye ama ben 3 kere daldim oturduğum ve bi yere uaslanmadigim halde ayakta bildiğin 3kere daldim tam düşerken uyandim hala uyumamisyi simdi dalmasini bekliyorum. Fitilde ATtim yapmDi hala

Yarin ise baslayacagim nasil birakip gidecegim yavrumu cok zor

Allah yardımcın olsun canım offf bizimki de yaklaşıyor

Sabit bakış uykusu geldiğinde gözü dalar gibi oluyor tükürük bizde de var hatta bugün muhabbeti geçmişti başka bebeklerde de varmış tükürük bezlerinin çalışmaya başlamasındanmış normalmiş ağız şapırdatması bzde de var dediğin gibi mi pimpiriklendim şimdi

canım birde yazmayı unutmuşum bazen ya sıçrayarak yada korkarak uyanıyor bazende emerken uyuduğundada ağlayarak uyanıyor inşallah birşey yoktur internette bu sonuçlarınokuyunca bende gerildim açıkcası gözü daldığında peki siz müdahele edince hala bakıyomu yoksa bırakıyomu

Bir iki kez elleri battaniyesinin üstünde kalmışsa sanki boşluktaymış hissine kapılıp sıçradığı oldu ama ağayara uyanması yok.. Gözü daldığında elimi gözünün önüne koyduğumda kafasını başka yere çeviriyor...

allah sabrını arttırsın canım zor bir bebeğe sahipsin duştan sonra falandamı uyumuz .arabanız varsa arabayla gazdirin kolikli bebekler arabada uyuyorlar arkadaşımdan biliyorum yanı bebek taksiye bindimi uyuyuyup kalıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…