2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kizlar cok gazimiz var eşime sab simplex aldirdim kullanimini sormamiş kaç damla vericem

Dr umuz ilk önce gubde uç defa bir damla vermişti. Sonra ise yaramadigini çok gazli olduğunu fln söyleyince günde 3defa 8damla kullanabilirsiniz demişti canim Allah acil şifalar versin inş faydasini görürsün. Ben biogaia kullanıyorum sab i biraktim. Ama gizem ikisini birden kullanıyor.

teşekkür ederim hemşerim ilgin için bunu kullaniyim fayda etmexse onu alirim

teşekkür ederim canim anılcım hrp soriyim diyorum unutuyorum senin ellerin geçtimi benimki geçti

Bize sab hiç fayda etmedi zincoya geçtik
Geçti cnm yüzümün felci de ellerimde günde 8 litre su içmemde geçti
Hepsi hamişliktenmiş öğrenmiş oldık:))

Kizlar annem gitti ilk banyomuzu esimle yaptirdik
Evin salonu kizimin esyalariyla talan oldu
Cok fenaydi halimiz
Esimle ben askililarla kaldik terden mahvolduk
Ben kizimi giydirken esimde salonu topladi
İkimizde birer koltuga serildik hisimiz cikti
Esim suan kizimi salliyor insallah uyur
Belim koptu agridan bu spinal yeri yorulunca hep agriyor ya

aynı bizi anlatmışsın salona ufoyu takiyoruz bitarafta çıkardigim kirlileri petegin üstunde giyecekleri koltugun üstünde alt açması bezi falan biyerde ortada küvet kovayla su ve banyo tası ve dediğin gibi doğumdan buyana belim çok ağriyor eğilince dogrulamiyorum inşallah geçer

Yuhaha bizim salonda aynen bu şekilde oluyor ya:))) ve benim de belim çok ağrıyor işlem sonunda...

herkes aynı kızımda konak oldu şuanda zeytinyağı sürdük saçlarına birazdanda banyo yaptırıcazz yarın 2. ay doktor kontrolümüz var vede cuma günü aşımız. büyüdük artık 2. ayımız bitiyorrrrr kızlarsiz rota aşısı yaptırdınızmı acaba ne zmn yapılıyor cumada aşımız var hepsi ağır gelmezmi bide burada okumuştum bazı annişler aşıdan önce fitil falan kullanmış yarın doktora sorsak mı acaba

Bize sab hiç fayda etmedi zincoya geçtik
Geçti cnm yüzümün felci de ellerimde günde 8 litre su içmemde geçti
Hepsi hamişliktenmiş öğrenmiş oldık:))

bende tam onu soracaktım anılım :26:
benim çenem bazen istemsiz bir hal alıyor bide inanılmaz su içiyorum sen geldin aklıma
nasıl başladığını sorayım diyordum
belki strestendir ama endişelendim
eylülü hastaneye kontrole götürdüğümde bende görüneyim diyorum bakalım
seninki geçmiş çok şükür ki

bizde oğlumun odasını gaspediyoruz daha küçük daha sıcak diye sonrası dediğin gibi toplamakla geçiyor bide ben kızımın çamaşırlarını elimde yıkıyorum hergün akşam pertim ama ilk günden beri ben yaptırdığım için alıştım sadece artık büyüyor elimde tutmak zorlaşıyor
fileisinin üstüne yatmayıda seviyor ama ben alışmışım sırtından yıkamaya
saçları daha temiz oluyor bide su yutmuyor sadece göbüşü önünü çevirip yıkıyorum ama maşallah banyoyu çok seviyor abisi gibi
bıraksak içinden hiç çıkmıcak
giyinmeyi hiç sevmiyor
bazen güneş vuruyor koltuğa alt açma bezinin üstünde açıyorum altını bayılıyor o ayaklar hiç durmuyor ıh ıhh hıhh seslerine gülüyorum kollar hele bacaklarla yarışıyor tabi arkasından zırt pırt

maşallah size
ben kararsızım rota aşısı konusunda :26:
eşim yaptırmak istemiyor baya araştırmış doktor arkadaşlarıda tavsiye etmemiş ama ben çok kararsızım yaaa
daha zaman var hayırlısı hangisiyle rabbim ona yöneltsin hepimizi
poffff
2. aşıda inşallah sorunsuz geçer

Aynn ya bu bebekler hepmi ayni
Yerim onlari
Bizimki suya bayilio
Giyinme kismindan nefffffretttttt ediyo
Altinin acilmasina mest oluyo
Cok masumlar
Rabbim saglik versin
Yazin insallah sisme havuz alcam kizima keyif yaptircam

aynı şekilde herkes farklı söylüyor bende senin gibiyimm yarın sorucam doktorumuza. anne olmak çok farklı bazwn düşünüyorum ben bu kadar pipirikli değilim diye eskiden herşey olur diyordum şimdi kızımda konak oldu ağladım o oldu ağladım bilmediğimiz o kadar çok şey varmış ki ama buradaki annişler sayesinde çok şey öğrendimmm

Ben bi de cok zor kavustum
3 kayip yasadim bisey olsa nasil agliorm
Rabbim esirgesin kuzularimiza saglik uzun omur versin
Bizleri evlatlarimizdan ayirmasin
Once saglik gerisi bos
Bende buraya soruyorum herseyi cok iyi burasi
Esim bile sor bakalim kk daki kizlara dio:)))
Dr dan daha cok guveniorum buraya

Bizim de öyleydi acayip canım acıdı ancak çok ara vermeden yılmadan denemek gerekiyor 3. De anca rahatlamıştım.. ha bir de kayganlaştırıcısız düşünemiyorum...

Ben stres oldum bu konuda, zaten bebişten fırsatta olmuyor bide ağlayacak uyanacak tedirginliği yaşadığım içinde kendimi kasıyorum galiba..

Offf ooff kıyamam yaa, peki büyüyüncede lokal anesteziyle olmuyor mu iyileşme süreside aynıymış sanırım biz hala napacağımızı bilmiyoruz yaa.

Acı elma yağının birsürü markası varmışta bu mecidefendi orjinal katkısızmıymış neymiş diğerleri işe yaramıyormuş aktar söylemiş, sizin kullasndığınızda mı bu marka pekii

Aynn ya bu bebekler hepmi ayni
Yerim onlari
Bizimki suya bayilio
Giyinme kismindan nefffffretttttt ediyo
Altinin acilmasina mest oluyo
Cok masumlar
Rabbim saglik versin
Yazin insallah sisme havuz alcam kizima keyif yaptircam

inşallah cnm yazı görelimde allahın iznziyle bizimkiler baya büyümüş olacaklar denize bile girerler
havuz güzel fikir ama benim yerim yok

söz konusu yavrularsa anneler paniktir her zaman
soğuk kanlılığımla ünlü olan benim adım da paniğe çıktı
ne zaman ağlasa yangın çıkmış gibi davranıyorum
ama napim benim canım acıyor sanki
benden söylemesi arayı açmadan ikincileri yapın ilk gibi oluyor arayı açınca

büyüdüklerinde de size bağlı ister lokal ister genel oluyor ama lokalde pipisine iğne yaptılar önce spreyle uyuşturuyorlar sonra küçücük bir iğne sonra kırt kırt :)
tabi o zaman böyle gülememiştim çocuğu bıraktılar benimle uğraştılar hastanede kendimden geçmiştim
benim oğlum lokal olmuştu 6 yaşındaydı hiç yatmadı hemen iyleşti

Aminn kesinlikle evlat cok ayri biseymis cok farkli suan elini yumruk yapmis hepsini birden emmeye calisiyor diger el havada😊benim esimde sor sizinkiler bilir diyor burda ne okursam uyguluyorum gecen gun sogan burunu acar diye odaya koydum arkasindan yuzerlik nazara iyi diye onu yaktim esim sen bizi koca kari ilaclariyla oldurceksin diyo:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…