2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Ben düşünüyorum canim boba carrier modelini alacagim sanırım 3. Aydan sonra kullanılıyor toramanya.com bak istersen farklı slingler de var benim en. Çok boba yattı kafama

cnm çok teşekkür ederimbaktım şimdi güzel modeller var rahat duruyorlar inceledimmmm

Kizlar saat 4 den beri kizim aglio emmek istiyo ememio
Yay gibi geriliyor
Gecen haftada olmustu
Gozundrn uyku akiyo
Yesil kaka yapti
Sac kurutma mak actik onunla emzirebildim
Ne ki bu cok yoruldum

Canm bugun bendede aynisi oldu ne emdi ne uyudu kucakta sallamaktan kollarim kirildi somdi daldi biraz bu kadar asiri degil di

Kizlar bebeğim çökelek gibi kusmaya başladı daha önce hic bu kdr kusmuodu. Yani sik. Bi kaç gündür sik sik kusuyo. Sütun yaradigini gösteriyi diyorlar ama bizim rutinimizin dişinda olunca endiselendim

emzirmeden sonra gaz çıkışıyla birlikte bir miktar kusabilir bu normal endişelenecek bişiy değil,
fışkırır tarzda bol miktarda kusmadıktan sonra sorun değil kusması

dr geldik simdi kizlar bebegim dustu babasindan kayip allahtan yerlerimiz hali ile kapli ve kisa mesafeden ne oluyor bize boyle bilmiyorum sizlerde dikkatli olun arkadaslar artik hareket ediyorlar :2:

kızlar varmı alerjiden bir haber
biz carsamba gidicez sanırım süt içeren ürünler yedirtcek dr of cok korkuyorum

bende diyete devam ediyorum canim tam tahil ekmegi yiyorum sut urunlri yemiyorum ama tekrar cikti bizde fisir fisir yuzumuz ama kan yok neyin tetikledigini bilemiyorum tam bir muallak 10 gun sonra dr randevumuz cevredekiler sacmalama yoktur baska biseyedir alerjisi flan diyorlar bilemiyorum dr emin olamadi hala neye alerjisi oldugundan cunku cok kucuguz surekli kasiniyoruz dus aldiriyorum hergun krem suruyorum siz ne suruyorsunuz yuzune ara ara zeynin yagi suruyorum,birde bugun ustune ustelik dustu cok korktuk bir an once ilesmesi icin dua ediyorum insallah hepimizin bebegine saglik sihat versin rabbim

kızlar mastit için kullandığınız antibiyotiğin adı neydi hatırlayamadım

Augmentin 1000 mg canım...

dr geldik simdi kizlar bebegim dustu babasindan kayip allahtan yerlerimiz hali ile kapli ve kisa mesafeden ne oluyor bize boyle bilmiyorum sizlerde dikkatli olun arkadaslar artik hareket ediyorlar :2:

Hayda geçmiş olsun ya... Bence de artık extra dikkat etme zamanı birşeyi yoktur umarım?

Benimkinin de yüzü kurudu tabi sivilcelerden ama ben korkuma birşey sürmüyorum şimdilik dr a gidince soracaklarım arasında... Z. Yağı iyi fikir aslında...

Cnm ben eczaciyim
Eczanede acik ara en cok pedifen satiyoruz
İbufen de alabilirsin aynisi

Doktorlar calpol u de cok yaziyor ama pedifen kadar degil

Bize hep calpol verdiler pedifen daha mi iyi bizde küçükken hep calpol içerdik :)

cnm çok teşekkür ederimbaktım şimdi güzel modeller var rahat duruyorlar inceledimmmm

Rica ederim canim çok kullanan biliyorum şikayeti olan duymadım alışınca rahat olur herhalde benim istediğim model yokmuş 2 hafta sonra gelecek daha biz 1,5 aylugiz o yüzden acele etmiyorum bide 4G modeli gelecekmiş onuda beklemek istiyorum

canım geçmiş olsun, artık eskisinden fazla dikkat etmek lazım daha hareketliler,
çevredekilere bakma sen, herkes bişiyler der, sağlık bu şakaya gelmez özellikle de küçücük bebeğin sağlığı sözkonusu tabi ki bakılacak bir rahatsızlık varsa önlemi alınacak, ama inşallah birşeyi yoktur

Augmentin 1000 mg canım...

sağol canım.

Bize hep calpol verdiler pedifen daha mi iyi bizde küçükken hep calpol içerdik :)

pedifen evet calpoldan daha iyi ama 6 aylık olana kadar kullanılmıyor,
ben kızımda 6 aya kadar calpol şurup ve paranox fitil kullandım ağrı kesici olarak
ateşi olduğunda, uyanık olduğu zaman şurup, uyurken fitil yapıyordum

annişler bana cevap verin lütfen
bu günlerde sütümü buzlukda saklamam gerekli 2 kere anestezi alacamda
çok su içtigim için sütüm çok sulu ve bebegi doyurmuyor diye düşünüyorum acaba protein agırlıklı beslensem sütüm daha tok tutucu olurmu??????????

Sevgili forumdaşlarim kankeytalarim kaderdaşlarim :)yorumuna başlamadan önce hepinize bol uykulu sütlü ve bir kaç kakali bir gün diler sevgi ve hörmetle kucaklarin:))

Şincik kizlar benim oğlumun cisimde azalma var sanki bezler önceki kdr dolu değil galiba.Dr umuz ggüzel beslenmesini cis miktarı ile anlasilir demişti acaba iyi beslenmiyormu diye endişe icerisindeyim. Bide 4gundut kaka yapmiyoruz. Bgn derece ile yağ vereyim en iyisi

Bana olurmuş gibi geliyo

Dün akşam 10dan bu sabah 7ye kadar uyanık kalan bebeğe bebek denirmi bebek uyur kardesim ya((((((

Tabi sutun kalitesi degisir hergun 2 yumurta yesen o bile yeter ayrica sulu olursa sut benimki olurdu gunde 4 litre cok rahat su iciyorum arada findik, ceviz gibi seyler tuketiyorum,elevit vitamin hapi, yesillikde kalitesini artirir tabi hergun mumkunse etli yemekler tuketmek ama cok su ictim sutum kalitesiz demek dogru olmaz

Dün akşam 10dan bu sabah 7ye kadar uyanık kalan bebeğe bebek denirmi bebek uyur kardesim ya((((((

Bencede... Benimkide bütün gece aglayip durdu gizem kollumda yukari asagi sallaya sallaya uyutuyorum yerine koyup tam yatağa geçiyorum uyaniyo aliyorum tekrar bütün gece kolumdaydi. Fon makinesi actik ama oda kâr etmedi ztn en sonunda kurtulmak için harakiri yapti makine:)

Kiziyorum kiziyorum ama bi gulusunede ediyorum yaa:))) Kiz gecen gün sancisi tuttu yine agliyo dedim valla oğlum bu nasil gaz ya ben seni doğururken bile bu kdr aglamadim hee dedim esimde aglamadin ama ikinma sesin taa dogumhanenin disindan duyuldu:)

Kizlar bebeğim çökelek gibi kusmaya başladı daha önce hic bu kdr kusmuodu. Yani sik. Bi kaç gündür sik sik kusuyo. Sütun yaradigini gösteriyi diyorlar ama bizim rutinimizin dişinda olunca endiselendim

bizdede vcokelek gibi oluyor bazen usutunc galiba oylee yada usuyuncee

iii geceler kızlarrrr bebeği 2 aylık olupta kanguru kullanmaya başlayan varmı yada kanguru kaç aydan itibaren kullanılmaya başlanıyo

benim bebeğim daha bir aylıkken kullanmaya başladım ben, zaten 0+ yazıyor üstünde chicco marka. bazen misafir gelecek oluyor bebeğim durmuyor onuda alıyorum ana kucağına, beraber topluyoruz evi, bulaşık makinesini falan beraber boşaltıyoruz, ben eğilip kalktıkça hoşuna gidiyor sıpanın.

Canim masallah Bunlar folic asit cocuklari
Zehir gibiler masallah
Bizimki 20 gunden sonra el baglatmadi
İki eli havada uyuycak
Yada tek eli otobuste ayakta giden yolcu gibi havada uyucak
Sıkıyorsa kundak yap yatir:)))

aynen benimkide hiç sevmiyor kollarını battaniye altına sokamıyorum bazen dediğin gibi bir el havada duruyor çok hoşuma gidiyor :)

kızlar emerken bebekleriniz terliyormu

benimki çok terliyor kafası su içinde kalıyor.

cuma günü 08:30 a sünnet randevusunu aldık=((
offffff
yummurtanın sarııııssıııı gitcek pipinin yarısıııııııı

anıl peki genel anestezi mi olacak sordunuz mu? biraz gaz verip bayılttıklarını söylediler bana. o gazda küçücük bebeklere tavsiye etmiyorum yazık dedi doktor fikrimizi değiştirdi bizim yaaa..

hamileyken ne yersen aynı şekilde devam et diye bişey okumuştum ben.. kuru fasulyede yiyorum nohut mercimekte, çiğ sebze meyvede yiyorum ama huzursuzluk verecek şekilde gaz yapmadı hiç benim bebeğimde. emdikten sonra normal gazı oluyor ve kolay çıkıyor. hiç fark göremedim hatta ben gaz yapıcı şeyler yediğimde.

kaka için kızlar bir tavsiyem var, bizede süt annemiz söyledi hatta 4 gündür yapmamıştı benimkide orda yaptığımız anda bütün birikmişlerini yaptı benimki.

mecitefendi marka Adaçayı (acı elma) yağı ile karnına masaj yapın , anında gaz kaka ne varsa çıkıyor. aktarlarda bulabilirsiniz kesinlikle denemenizi tavsiye ederim, ama başka marka almayın bu marka olmalı. isteyenlere fotoğrafınıda ekleyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…