2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Psikolojim yerlerde sürünüyo bida yanlşlıkla olurda hamile kalırsam folikmiş elevitmiş kullanmicam eskiden folik molik yokmuş uyuyomuş bebekler hep yaaaa (((((((((((( allahım sabııırrr

Emziriyorum uyutuyorum gazini cikarmaya calisirken altan gaz cikariyoruz altimiza yapiyoruz temizlesem uyanacak temizlemesem pisik olcak vicdanim rahat degil ne yapcagimi sasirdim :/

Emziriyorum uyutuyorum gazini cikarmaya calisirken altan gaz cikariyoruz altimiza yapiyoruz temizlesem uyanacak temizlemesem pisik olcak vicdanim rahat degil ne yapcagimi sasirdim :/

Ayni ben bizimkide gece emmeye kalkinca bazen kaka yapiyor tipki dun geceki gibi altini almadan yatirsam ben rahat uyuyamiyorum mecbur acilinca aninda uyaniyo karnida tok olunca meme istemiyor ki memede uyusun bir saat piş piş cok yoruldum

Biz esimlede buyuk kavgaliyiz kimseyede bisey anlatamiyorum cok sıkildim yine sabah sabah aradi bi ton kotu laf etti bebekten sonra cok degismisim keske bebek yapmasaydik falan dedi hersey pamuk ipligine bagliymis falan filan daha da nicesi valla baskalari uzulmesin diye susuyorum ona ama cok kotu halim Allah sonumuzu hayr etsin, benimde icime ferahlik bebegimi bakicak sabir ve guc versin

Canım ben de aynı durumdayım bizde hala yapamadık aynen çok acıdı benimde, bi arkadaşla konuştum o da bizden 2 ay önce falan doğum yaptı diyo ki emzirmek kuruluk yapıyomuş o yüzden acıyomuş kayganlaştırıcı ile yapmak lazımmış. Dur bakalım bi de öyle denicez. Ay aramız da boZuk bu ara herşeye kavga ediyoruz zatenn

Kızlar ya bi konuda içim çok rahatsız, daha önce söylemiştim benim doğumumda hastaneye yaklaşık 60 kişi fln geldi daha sonra eve de biçok kişi geldi, bizde takı önemlidir gelenlerin çoğu altın taktı kızıma. Bizimde durumumuz çok sıkışıktı bozdurduk hepsini yaklaşık 8 bin lira tuttu, borçları kapattık hala da ödediğimiz 2 kredimiz var.
Neyse ben anneme ağzımdan kaçırdım kızın altınlarını bozdurduğumuzu annem bana o kadar çok kızdı ki onlar senin çocuğunun altınları senin değil, nasıl onun rızkını bozdurursun ilerde sana sorduğunda ne diyeceksin dedi. Ben hiç bu bakımdan düşünmemiştim, yerine koyayım desem nasıl koyucam o kadar büyük parayı? Sizler saklıyomusunuz altınları? Acaba kredi falan çekip yerine mi koymaya çalışsam? Vicdanım çok huzursuz, aklıma geldikçe çok üzülüyorum ((

ben lg e975 kullaniyorum samsung s3 u ezer gecer:))) ablamin s3 u var ondan biliyorum fiyati 1200 s3 ile ayni

brownyyyyy

kiz sacmalama altin almak icin kredini cekilir faizker n e kadat yukseldi.
hem senn benim mi var.guzel bisey icin bozdurdunuz onu.
yeyip icmek zevk icn degil.
zaten gerekli masraflari yapiyoruz biz oyle dusun canm.
kredi hatasina girmeee..zaten her tutlu seylerini biz karsiliyoruzzz...nlcakkk dert etme

Son düzenleme:

canim toparlan kendne gel,hemen b bakim uygula esin isten geldiginde guzel bi koyafet giy.karsila.
mkmik durumu olmayinca erkekler cok gergn oluyor.kendilerini uzak hissediyolar..
bebeklede surekli ilgileniyosan ilgisizvkalmasi onu asabi yapiyor..
dedigimi yap sen bugun...
bak nasi gevsiyor...bizdede hataa cocuk lunc kendimizi onlara adiyoruz.hele senin ilk bebk..
adam aliskin degil.

Browny maasallah cnm ne taki takilmis
Ben gurbetteyim esimin akrabalarindan da sadece bi kisi altin takti zaten iki kisi geldi onlardan toplam
Lafa gelse soyle zenginiz boyle buyuk aileyiz falan filan
Benim akrabalarim yakin olsa hepsi takardi ama cok uzaktayim Onlara
Sadece arkadaslarimiz takti sagolsunlar
Bende kizim icin her ay bir miktar para kenara atmayi dusunuyorum
20 li yaslarina gelince eline toplu bir para gecsin istiyorum
Sonrada kararsiz kaldim
O kadar parayi bos bos biriktirecegime bir ev bir dukkan gibi bir sey alsam gene kizima kalicak nasilsa
Hemde daha iyi bir yatirim olur
Sen de bence takilma
Napcaksin kizin 2o yasina gelene kadar sakliycakmiydinki o kadar altini
Hem kizin da istemezdi siz dardayken altinlarinin satilmamasini
Hepimizin hersey evlatlarimiza degilmi ne fark eder ha altin ha para ha mal mulk
Bosver kredi falan sakin yazik

cnm vicdanını sustur bırak uyusun bişey olmaz pişikte olsa geçer sen uykusunu bölüyorsun şimdi tam alışma zamanları uyku düzenleri yerine otursunlar pişik içinse bize tek çare olan yanmış zeytinyağı oldu
saf zeytinyağını dumanı çıkana kadar yaktım sonra onu bir fısfıslı şişeye doldurdum 1 aydır kullanıyorum
ne paralar döktüm pişik kremlerine hepsi çekmecede yatıyor bir halta yaramadılar
bu yağı sürdükten 2 gün sonra mis oldu kızımın totosu allah söyleyen arkadaşımdan razı olsun
bak biz uyumuyor diye şikayet ediyoruz uyusa sabaha kadar yatsın tatasının üstünde hiç ellemem valla
rahatsız olursa zaten o belli edecektir
kuzun uyuyorsa uyanana kadar elleme cnm şanslı olanlardansın sen

herkes çocuk sonrası aynı şeyleri yaşıyor genelde ilk çocuğumda aynı şeyleri yaşadım bende ama şimdi nasılsa çok çabuk büyüyorlar diye herşeyini gülerek karşılıyorum çok rahatım uykusuzsam çok sinirli oluyorum hemen kızımıda alıp odaya kapanıyoruz o uyursa uyuyorum eşimede söylüyorum çok gerginim biraz odaya çekliyim diyorum onların önüne çay çerez hazırlayıp kaçıyoruz
oda anlıyor kavga etme potansiyelimin yüksek olduğunu bazen bakıyor ben uyuyorum ama genelde susturmayı beceremiyor garibim bazen geç kalsam oda başlayacak ağlamaya diye korkuyorum
bu günlerinizi çok özleyeceksiniz tadını çıkartın yakında uykularınız düzene girecek ağlamaları azalacak yani büyümüş olacaklar
erkeklerde çocuk ne yazıkki en iyisi bile kendi çocuklarını kıskanır oluyor kendileri bile farketmiyor
allah yardımcın olsun

normalmi yaptın sende :26:
benimki sezeryan olduğu halde çok zordu normal yapanları düşünemiyorum
biran önce halledin erkekleri oda çok geriyor çünkü
eski düzenlerinin geri gelmesini istiyorlar

Psikolojim yerlerde sürünüyo bida yanlşlıkla olurda hamile kalırsam folikmiş elevitmiş kullanmicam eskiden folik molik yokmuş uyuyomuş bebekler hep yaaaa (((((((((((( allahım sabııırrr

kıyamam ben sana kuzum yaaa
bu eylüller gece kuşu
gece yatmaz gündüz kalkmaz diyorum kızıma
oy tosunummm olsun gizemim sağlıklılar ya
hee bu arada ben folik asit kullanmadım vitaminide bir kutu bitirdim bütün hamileliğim boyunca benimkine ne dicen cnm

Kizlar doktorlariniza dogum sonrasi kontrole gittinizmi
Ben daha gidemedim
Dr um yurt disindaymis ben musait olmadim derken kaldi
Bu hafta gidicem insallah

Kizlar pisik sorunu olanlara tavsiyem peceteyi suyla islatin ben ufo da isitiyorum bi kac saniye
Sicak su da kullanabilirsiniz popolari usumesin diye
Onunla temizleyin
Bence pisigi kakadan cok islak mendil yapiyor
Unibaby yenidogan kullaniorum ama ara ara pisik oluyor
İslan bezle silince birsey kalmior

Hangi yonde degismissin goruntu anlamindami hani cirkinlesme bakimsiz anlamindami soyluyor yoksa agrasif cekilmez birimi olmussun. Benimde suan hic guzel gorunecek halim yok geceleri uykusuz olunca sabah bise yapmak istemiyorum ki zaten firsatim yok yemegi zor yapiyorum usumemek icin en kalin kiyafetleri seciyorum guzel guzel giysem zaten 2 saat sonra kusuyor ve kirlleniyor kotla rahat edemiyorum herkez daginik yani bu gunlerde ruh haline soyluyorsada sabret degisecek hersey sadece biraz zamana ihtiyac var allah yardimcin olsun uzulme
Kredi cekmek gunah zaten canim boyle birsey yapma ihtiyac icin harcanmis bir para buyudugunde kizina soylersin kismetinle geldin annecim bizi cok rahatlattin tesekkurederim dersin karsiligini ona sevginle odersin

kızlar yukardaki ankete baktım da bir de bir sürü ikiz anneleri var
onlar nasıl yetişiyor ki
ikiz olsun ister herkes ama iş bakmaya gelince öyle olmuyormus
ikiz üçüz hatta dördüz annelerine Allah daha daha kolaylıklar versin

aynen cnmm yaa birazdan doktorz gidicez 2. ay kontolümüz için bir güzel liste yaptım doktora soracaklarım için bizimkiler diyor hepsine cevap verirmi diye vermesse tel ie sorucam sonra biliyorum saçma gelebilir abartılı gelebilir ama elimde değil hayatımda ilk defa konak görüyorum pişik görüyorum acaba canı mı acıyo ağladığı zmn senin gibi düşünüyom bende ikinciyi şimdi almıyım bensonra bayağ sonra zeynep bilgem büyüsün çokk sonraa

amin cnmm bnmm allah evlatlarımıza uzun ömürler versin ALLAHIM TAHTLARINIDA BAHTLARINIDA GÜZEL EYLESİN inşallah

Yok canim, dis gorunusume dikkat etmeye calisiyorum, o huyumdan suyumdam bikmis bende ondan biktim moralim cok bozuluyor cok aglatiyo beni, insallah kisa zamanda eski halimize doneriz

Evet benim oğlumuza unibaby pisik yapti pisik kremleri fayda etmedi mantara donuyodu nerdeyse ilk doğduğu zamanlarda. Bi tanidigimiz bitkisel bi doku yenileyicisi krem verdi onu kullandik geçti hemen ben ondan sonra İslam mendile silmedm sicak su pamuk yapiyorum pisik önleyici krem suruyorum bide

Yok canim, dis gorunusume dikkat etmeye calisiyorum, o huyumdan suyumdam bikmis bende ondan biktim moralim cok bozuluyor cok aglatiyo beni, insallah kisa zamanda eski halimize doneriz

Sikma canini yaaa benim herifte uyuz ediyor beni bütün gün kolik bebekle ugrasiyorum gece iki dk tut çise gideyim yada mama yapiyim fln diyorum totisini devirip yatiyok bazen gicik oluyorum en sonunda bizde tartisicaz galiba. Ama bu bi süreç bence bizde onlarda alismaya calisiyoruz yeni duruma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…