2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
bende uzun zamandır girememiştim şimdi girdim arka arkaya yazıyorum..

akıllı telefon almak istiyorum, bebeğimle ilgili bişeyler araştırmam gerekiyor telefondan internete rahat girmek istiyorum ya eşimi bekliyorum ya da laptop açmam gerekiyor bu şkilde sıkıldım artık. hangi telefonu tavsiye edersiniz kızlar kullanan var mı? samsung note 2, mini s3 bunlardan hangisi? veya samsungun başka bir modelide olabilr?

anakucağı olmayanlara bende tavsiye ederim, şu tiny love dediğinize baktım çok güzelmiş ben onu görmemiştim, benimki ondan değil fisher price, gündüzleri genellikle onda yatıyor ayaklarıda hafif havada olduğu için kendi kendine gaz çıkarıyor alttan pırt pırt diye. mıkırdanmaya başlayınca sallıyorum geri dalıyor uykuya.

bebek arabası almayanlarada wei-b 1012 trio bebek arabasını tavsiye ederim. oto koltuğu çok kullanışlı bizimki ona yattığı anda uyuyor çok rahat ediyor içinde kucakta sanıyor kendini. arabsı çok hafif ben tek başıma çıkarabiliyorum dışarı. birde dümdüz yatak olması çok iyi, geçen gün kahvaltıya gittik bizimki onda uyudu yanımızda, yatak gibi kocaman oluyor içi.

selam kızlar nasılsınız nasıl gidiyor bebişlerle hayat benimki çok yoğun geçiyor ASYA İNCİ hanımın bir günü bir güne benzemiyor bi gün çok akıllıysa diğer gün huzursuz çekilmez bir hal alıyor ne oluyor anlamıyorum :KK50:

slm kızlar bişey sorcam size sezeyan olduk 40ımız çoktı ama hala pembensi lekelenme devam ediyor bu gün 43. gün bu lekelenmeler ne zaman bitti ?

Dün akşam 10dan bu sabah 7ye kadar uyanık kalan bebeğe bebek denirmi bebek uyur kardesim ya:KK43:((((((

Allah sabır versin canım, akşamları biz de 7-8 saat uyanık kalıyoruz ağlıyoruz sürekli ama gece uyuyoruz çok şükür

annişler bana cevap verin lütfen
bu günlerde sütümü buzlukda saklamam gerekli 2 kere anestezi alacamda
çok su içtigim için sütüm çok sulu ve bebegi doyurmuyor diye düşünüyorum acaba protein agırlıklı beslensem sütüm daha tok tutucu olurmu??????????

canım zaten çok su içeceksin ki süt olsun
sütünün besleyiciliğini artırmak için kuruyemiş, kırmızı et, yumurta, bal, pekmez yiyebilir, hamilelikte kullandığın vitamini içebilirsin,
ben bu saydıklarımı yediğim zaman sağdığım süt daha yağlı oluyor

slm kızlar bişey sorcam size sezeyan olduk 40ımız çoktı ama hala pembensi lekelenme devam ediyor bu gün 43. gün bu lekelenmeler ne zaman bitti ?

bende sezeryan oldum 37-38. gün bitti tamamen. 32-33. günden sonra çok hafif pembe bazen renksiz akıntı devam etmişti.

ya kızlar ben bişey soracam çok utanıyorum da biz hala şeedemedik mik mik yani.. benim çok daralmış çok canım yanıyor kendimi kasıyorum nedense. ilk gecemizde bile bu kadar zorlanmamıştık. 3 deneme yaptık olmadı malesef :KK17:

dr geldik simdi kizlar bebegim dustu babasindan kayip allahtan yerlerimiz hali ile kapli ve kisa mesafeden ne oluyor bize boyle bilmiyorum sizlerde dikkatli olun arkadaslar artik hareket ediyorlar :2:
cnm çok geçmiş olsun okuyunca bile korktum sen nasıl korkmuşsundur kim bilir
bu folikliler çok hareketli çok....
anıl peki genel anestezi mi olacak sordunuz mu? biraz gaz verip bayılttıklarını söylediler bana. o gazda küçücük bebeklere tavsiye etmiyorum yazık dedi doktor fikrimizi değiştirdi bizim yaaa..
lemancım lokal anestesi yapıyorlarmış.iğne vuruyorlarmış kasıklarına=((
offf düşünmek canımı yakıyoo

ayrıca o acı elma adaçayı yağını ben doğduğundan beri her gün bir sefer topuklarına ve kasıklarına sürüyorum gazı çıksın diye.
ya bize faydsı olmadı ya da bu faydası olmuş hali.kullanmasak daha fena olacaktık belki de...

bende sezeryan oldum 37-38. gün bitti tamamen. 32-33. günden sonra çok hafif pembe bazen renksiz akıntı devam etmişti.

ya kızlar ben bişey soracam çok utanıyorum da biz hala şeedemedik mik mik yani.. benim çok daralmış çok canım yanıyor kendimi kasıyorum nedense. ilk gecemizde bile bu kadar zorlanmamıştık. 3 deneme yaptık olmadı malesef :KK17:
yalnız degılsın:KK17:

Merhaba arkadaşlar biri boba baby sling kullandığından bahsetmişti.bende almak istiyorum ama hiç bir yerde bulamadım.nereden satın aldığını soracaktım.

Bizim de öyleydi acayip canım acıdı ancak çok ara vermeden yılmadan denemek gerekiyor 3. De anca rahatlamıştım..:KK17: ha bir de kayganlaştırıcısız düşünemiyorum...

Canim 53 günlük olduk hâlâ kanamam var progestan kullan dedi doktor ama daha baslamadim

Merhaba arkadaşlar biri boba baby sling kullandığından bahsetmişti.bende almak istiyorum ama hiç bir yerde bulamadım.nereden satın aldığını soracaktım.

Canim ben bahsettim ama henüz almadım toramanya.com alabilirsin

Cep telefonu soran arkadaşım bunların fiyat aralığı nedir bilmiyorum ama kardeşim yeni samsung win aldı çok memnun

bende uzun zamandır girememiştim şimdi girdim arka arkaya yazıyorum..

akıllı telefon almak istiyorum, bebeğimle ilgili bişeyler araştırmam gerekiyor telefondan internete rahat girmek istiyorum ya eşimi bekliyorum ya da laptop açmam gerekiyor bu şkilde sıkıldım artık. hangi telefonu tavsiye edersiniz kızlar kullanan var mı? samsung note 2, mini s3 bunlardan hangisi? veya samsungun başka bir modelide olabilr?

anakucağı olmayanlara bende tavsiye ederim, şu tiny love dediğinize baktım çok güzelmiş ben onu görmemiştim, benimki ondan değil fisher price, gündüzleri genellikle onda yatıyor ayaklarıda hafif havada olduğu için kendi kendine gaz çıkarıyor alttan pırt pırt diye. mıkırdanmaya başlayınca sallıyorum geri dalıyor uykuya.

bebek arabası almayanlarada wei-b 1012 trio bebek arabasını tavsiye ederim. oto koltuğu çok kullanışlı bizimki ona yattığı anda uyuyor çok rahat ediyor içinde kucakta sanıyor kendini. arabsı çok hafif ben tek başıma çıkarabiliyorum dışarı. birde dümdüz yatak olması çok iyi, geçen gün kahvaltıya gittik bizimki onda uyudu yanımızda, yatak gibi kocaman oluyor içi.

Samsung win kardeşim aldı memnun şimdilik

kizlar cok gazimiz var eşime sab simplex aldirdim kullanimini sormamiş kaç damla vericem

Son düzenleme:
kizlar cok gazimiz var eşime sab simplex aldirdim kullanimini sormamiş kaç damla vericem

8 damla doktorumuz öle demişti bide noe baby nin var gazilacı şiddetle tavsiye ederim anında gaz çıkartıyor ardından da kakamızı yapıyoz

Son düzenleme:
X