2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Öykü de öyle 10-15 dk uyuyo sonra çığlık.. Valla çok sağol bana umut oldun şuan bile uğraşıyorum. Bi ara daldı baya emdi sonra özüne döndü :)) uğraşıcam her gün. Yarın öbürgün işe başlıcam hep yanında olamıcam maalesef alışması lazım. Allah hepimizin yardımcısı olsun valla

Ya benimkisi bugün 52 günlük hala bi değişiklik yok gecen hafta bi kaç gün iyiydi sonra yine kötüleşti tek basina birakinca 5 dk uyuyo uyurken sürekli sallanmak istiyor gerçekten psikolojik bozuluyor: ((

Ben 1haftadir cok iyiydim rahatti kv ler geldi nebegimin bütün düzeni bozuldu eski sancilar yine basladi yarın tam 2 aylik olacak kucagada cok kotu alistirdi lar ne yapicam bilmiyorum şükür gidiyolar

Kolik bebeklerin kucağa alismamak gibi bi durumkari söz konusu degilki canim yani benim bebeğinin değil. Sürekli agliyor ve ağlamaktan tikaniyo çocuk nasil almayim kucagima. Çocuk la resmimiz bile yok ya uyuyo yada agliyo.onu susturma cabamizdan resim bile cekilemiyoruz ailecek...

Bugün döndüm hayatim. Ama ne mümkün kolik bebekle dinlenmek saolsun annemdeyken gece 4e kdr ben baktim 4ten sonra annem aldi doğumdan sonra ilk defa 3saat deliksiz uyudum güzelim ya :)) ama 52 günlük olmamiza rağmen bi hafifleme yok.

Yok est yaptiklarini okurken keyif aldim:) maşallah ben daha yatagimi bile toplayamiyorum ustumu degisemiyorum bile sen neler basarmissin :)) Allah hayirli ömürler versin yavrusuna :))

Kan yok artık ama yuzumuzdekıler henuz gecmedı ve yuzu cok kuru sureklı elı yuzunde gecelerı hala huzurlu uyuyamıyor rabbım yardımcımız olsun

Bugün alıştırmak için uğraşıyoruz yarın ise biraktirmak için uğraşacağız Allah acisin halimize de kolayliklar versin bize

Kan yok artık ama yuzumuzdekıler henuz gecmedı ve yuzu cok kuru sureklı elı yuzunde gecelerı hala huzurlu uyuyamıyor rabbım yardımcımız olsun

Olsun yavaş yavaş onlar da geçer inşallah... Bizim hala çok az da olsa kan var malesef(

kızlar nasılsınız nasıl gidiyor bende herşey yoluna giriyor galiba artık kızım daha az ağlıyor :) biraz daha fazla uyumaya başladı ama gaz sancımız çok fazla 6. aya kadar geçer dedi dr bakalım artık herşeyin hayırlısı olsun canlar :)

ne demek cnm inşallah alışır allah yardımcın olsun
inşallah sende burda çok uyudu normal mi diye soranlardan olursun ay aslında hepimiz öyle olalımmm

Canim yuvarlagi tutmuyor cunku diliyle donderemiyor emerken bile dusunsene memeyi damagina koyuyor yumsatarak cekiyor bende ilk onu verdim almadi damakliyi cok cabuk tuttu

benimki hala çok istekli değil ama en azından onunla uyuyor sonra atıyor ama uyanmıyor
eğer alışmasaydı yapamazdım tek başımayım herşey bana bakıyor allahım yardım ediyor valla çok şükür

Bugün alıştırmak için uğraşıyoruz yarın ise biraktirmak için uğraşacağız Allah acisin halimize de kolayliklar versin bize

bıraktırmak en fazla bir kaç gün sürer sonra sıkıntısı bitiyor ama alıştırmak bazen çok uzun sürüyor kızım 45 günlük oluyor halada tam anlamıyla alışmış değil
bazı bebeklerde de başka şeylere bağımlılık oluyor battaniye oyuncak falan

eylül banyo sonrası uykuda aslında gidip yatmam lazım yarına enerjiye ihtiyacım var
oğlum 4 günlüğüne kampa gidiyor napıcam bilmiyorum onsuz
poff büyümesin bunlar yaa çok çabuk büyüyorlar
eylüle baktıkça sende büyüyüceksin diyorum

Dört kere uyuttum dört kere uyandı artık inşallah bu sefer gece uykusuna geçer de ben de sırtımı dinlendiririm en azından

Ve tekrar uyandı...
Ve tekrar uyuttum...
Hiç yatağa girmiyim en iyisi on dkya uyanır zaten

Şuan kucağımda mışıl mışıl uyuyo beşiğine yatırmıyorum. Biliyorum yatırırsam en fazla 10 dk. Kendi uyuyo beni uyutmuyo hanfendii.
Yat kalk çok sinirim bozuluyo artık teşebbüs bile etmiyorum

Ve tekrar uyandı...
Ve tekrar uyuttum...
Hiç yatağa girmiyim en iyisi on dkya uyanır zaten

Şuan kucağımda mışıl mışıl uyuyo beşiğine yatırmıyorum. Biliyorum yatırırsam en fazla 10 dk. Kendi uyuyo beni uyutmuyo hanfendii.
Yat kalk çok sinirim bozuluyo artık teşebbüs bile etmiyorum

Benide listeye ekleyin kizlar. Şuanda beşik basinda bekliyorum. Kipirdaninca hemen uyaniyo sallayim diye. Ama uyku gözümden akiyor. Uyuyamadigim için sütüm de olmuyor offf((

Offfff zaten iki kasik sütüm var oda adletime akmis gitmiş mamamizda az napicam ben simdi Allahim sen yardim et!

Canim çözümü bulmustum tam baslayacagi zaman ayagimda sallayarak uyutuyordum uyanmasin diede kalkmiyodum dün gittileer tatlim aksam 4 te yatti aksam hiç uyanmadi gece 3 e kadar sonra 6 bak simdi 9 hala uyuyor dinlendim valla ister istemez nazar yani zaten kolik zor duzeni bozulunca daha zor

Dün gece çok garip bi geceydi.. Kızım ilk defa kahkahalarla güldü hemde üstüste 10 kere falan :) normalde sesli gülüyodu ama bu sefer bildiğiniz kahkaha attı. Neye bu kadar güldü derseniz biz hep oyuncakçıya gittiğimizde bir sürü oyuncak gösterip sallıyoduk hani bi tanesine azcık gülse alıcaz ama hiç gülmüyodu(bizimki dışarda pek suratsız oluyo) dün de ebebekte yaklaşık 10 tane oyuncağı deli gibi 2,5 aylık çocuğa sallayıp dururken bi tanesine gülümsedi, biz de hemen aldık tabi :)) işte eve gelince babası oyuncağı sallıyo bizimki kahkaha atıyo(inanmıcaksınız ben salladığımda hiç bi tepki yok, şimdiden babacı bu kız) neyse işte çok sevindik bütün gece aklımıza geldikçe sevindik mutlu olduk falan. Yatma vakti gelince bi huysuzlandı ki sormayın, bütün gece uyumadı en son sabah 6'da ellerim ve belim kopacak sandım dayanamadım eşime pasladım. Kendi kendimize nazar mı değdirdik naaptık..

Maşallah barekallah.benimkinin o kadar uzun uyuduğu görülmemiştir. Kaç günlük seninki. Biz daha bi düzen oturtamadik. 53 günlüğuz. Allah YARDIMcimiz olsun inş.

Kizlar ya bisi sorcam benim oğlum en fazla bir buçuk saat uyuyor acikiyor emiyor. Hadi sütüm yetmiyor diyelim e mama da veriyorum yine bir saat bir buçuk saat fln uyuyo. Neden ya neden bi anormallik mi var aceba?

Bide benim oglumunda kakasi sari, yeşil, yeşilimsi sari fln oluyo vücudunda isilik var ve yüzü sert kuru gibi zaten huysuzlugumuzda var. Acaba inek situ alerjisi mi oda onu cozemedim. Sizdeki belirtiler ne? Kamaya çok dikkatli bakmadim ama gozuma kan çarpmadi.

Maşallah barekallah.benimkinin o kadar uzun uyuduğu görülmemiştir. Kaç günlük seninki. Biz daha bi düzen oturtamadik. 53 günlüğuz. Allah YARDIMcimiz olsun inş.

Bugun tam 60 olduk gece uykumuz cok iyiydi kayin baba dediki iyi gecr yatiyo sesi yok o gun sabaha kadar agladi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…