2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
gece kasıklarıma sancılar girdi bikaç kere durduk yerde eylülde böyle olmştu test yapmıştım ayy bi tırstım adet olmadan olmaz dimii yımırtlayamam ki adetsizkorkutma beniii

önce yımırtlıycan sonra yımırtaya gelen giden olmazsa adet olcan, gelen olursa hamile kalcan
sen nasıl olsa adet olmuyorum diye mik mik yaptığın sırada yımırtlamış da olabilirsin
aman işini riske atma, süt koruyor gibi bişiy de yokmuş aman dikkat

Kizlar 5 gun oldu yine kaka yok doktoru aradım buyukler icin osmolok diye bi surup var onu kullan fitile alisir dedi ilacda vermek istwmiyorum ne yapim bolemedim 9 olynca kendi yapiyo ama cok huzursuz kv de 2 ay sonra tesrif etmis yok mama gaz yapiyodur vitamin yuklu old icin pirinc unu yapalim gicik oluyorum memesi olsa bana hic vermicek bebegimi sevmeyi ozledim yaaa hic mutfada girmiyo bide miaafir yiprattilar beni ice saatler geciyo twk kelime konuşmuyoruz cocugun uykusu var diyorum yok gazi var bebegim 10 da uyuyo ee yatacam demi gitsene kendi 10 kadar uyuyo sabah ufffffff şafak 8

Kuşlar ya benim Dr beni cagirmadi galiba sizi niye cagiriyoki? Ya ben bilmiyorum Smear testi ne? Neden yapiliyor. Ben normal doğum yPtim benimde gitmem gerekuyo mu bu konuda kim beni bilgilendirmek ister?? :)

Kozlar dun gece oğlum bi daha kaka yapti çok şükür :) maşallah barekallah.

Bu arada gizem ve deniz bebisler şahane
Guelbeyaz senin yawriyi goremdim ama oda sahanedir eminim :))

2-bikaç kere korunmadan mikmik oldu adet olmadım diye korunmaya gerek duymadık.bi tehlike arz edermi bu durum bişey olmaz dimi ??
canım yumurtlama olduysa ve spermlerle buluştuysaaa çok şey olabilir.
zaten yumurta olmadan regl olunmaz ki...önce yumurta oluşacak,sonra döllenmezse yumurtlamadan 14-15 gün sonra reglle atılacakk.
anne süt verdiğinde prolaktini yüksek çıkar ama bu her zaman gebeliği önlemez.
yeni bebiş isteyene kadar korunmanı tavsiye ederim.

Kizlar dun oğlanı banyo yaptirmadan evvel kafasına hakiki zeytin yagi ile karbonat yaptim ama geçmedi aksine cogaldi sanki.

Karbonatini çok koydum galiba acaba ondan mi?

maşallahhh kuzumaaaaa
artık eylülün fotolarını takipteyim..
seni bıraktım gizooo..
bu kızın gözleri kime çekmiş?

canım benimmmm
emraha çekmiş bebeğim gerçi emrahın yeşil ama bu yeşile dönermi mavimi kalır bilmiyorum ,,mavi kalırsa emrahın babasının mavi ayy ona çekmesiin yeşile dönsün

kukişine bi çıbıkk sokup hemen girişinden akıntı örneği alıyolar canım sanırım öyle yanii.
gitmen gerekiyo :))

baktım da doğumdan sonra ilk yumurtlama 3.aydan sonra olurmuş genelde.en son ki ilişkide sonrasında pembe akıntı geldi bende heralde lohusa kanamasından kalan geliyo pembe falan diye düşündüm.:44:

cnm kim seni smear testi için cagırdı kı...
normalde 6 yda yada en olmadı 1 senede bır smear testı yaptırmamız lazım
kadın hastalıkları konusunda bılınclenmek ve eger bıseyımız varsa erken teshısle tedavı olabilmek ıcın (kanser vs.. vs..)
çatal a yatıyorsun ve ;
Smear alınması son derece basit bir yöntemdir ve kesinlikle ağrı ve acıya neden olmaz. Jinekolojik muayene esnasında vajinal spekulum takıldıktan sonra serviks görülür. Plastik fırça ile serviksten (rahim ucundan) vajinaya dökülen hücreler toparlanır.

kesınlıklee sütümle doymuyor oglumm.. artık daha cok mama verıcem mecbur..
ac bırakmıcam yavrumu..
şu lactamil ide alıp ıceyım dıyorum ıgrenc mı tadı nasılll???

gece kasıklarıma sancılar girdi bikaç kere durduk yerde eylülde böyle olmştu test yapmıştım ayy bi tırstım adet olmadan olmaz dimii yımırtlayamam ki adetsizkorkutma beniii
Gizemcim bence kendi koru ama sunu soyleyeyim rahim eski haline dinuyir e kasilma ve batmalar oluyor rahimde toparlanma zamani aman dikkattttt😃

canım ben doğdu doğalı yan yatırıyorum doktor dedi bi sağ bi sol yapıyorum değişiyorum sürekli.yan yatırma yastığı kullanıyorum dönme gibi bi şansı olmuyo çok memnunum

Hasene doktor doğumdan sonraki 6. haftada çağırıyor kontrole. Sezaryen normal farketmiyor. Deniz anlatmış Smear'ın nasıl yapıldığını. Doktor bi de kültürle idrar tahlil ve kültürü de yaptı.

Kızlar benim doktor 3 aydan sonra korunursunuz şimdi bi şey olmaz dedi.

Deniz süper görünüyorsun. Ben çok kötü hissediyorum kendimi, hala hamile gibiyim, hiçbir şey yakışmıyor. 6 kilo fazlam kaldı, çoğu göbek ve belde((

Gizem sen nasıl bir yan yatış yastığı kullanıyorsun? Benimki yastığın içinde bile sırt üstü dönmeyi başarıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…