2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Kizlar koligin zirvesi 6.haftaymis aklinizda bulunsun. Ben gecen hafta atlattim cok şükür gerçekten çor zorluydu 8saat surdu en az nobetlerimiz. Bu hafta daha iyi sanki aklinizda bulunsun canlar

Kizlar koligin zirvesi 6.haftaymis aklinizda bulunsun. Ben gecen hafta atlattim cok şükür gerçekten çor zorluydu 8saat surdu en az nobetlerimiz. Bu hafta daha iyi sanki aklinizda bulunsun canlar

dün 41. günümüzdü acillik oldu yavrum çatlıcaktı ağlamaktan öğlen 1 de başladı akşam 10 da dayanamadık artık bende onunla ağla ağla çok şükür sağlıklı bebeğim kendi dr.unun verdiği ilaç harici iki ilaç daha yazdı nurse ve zingo bu dönemi atlatana kadar hangi sancı ilacını bulursan ver gerekirse eczane eczane dolaş dedi yapıcak bişi yok kolik bi hastalık değil dedi Allah yardımcımız olsun

kızlar bu arada dün 40 sonrası kontrole gittim benim malum kasılmalarım yüzünden dr.umda stres oluyo :26: kan içinde kaldım yine lekelenmemde bitmedi dedim acayip korkuyorum ilişkiden dedi çok hassasıs rahim için yumyumlar toparlanmış ama giriş çok hassas ilaç yazdı fitil bunu kullan dedi ayrıca bu haftada ilişki yok dedi haftaya çok yumuşak denemeler yapın dedi kayganlaştırıcı jel olmadan da asla beraberlik yok dedi yırtılırsın offf ya ne uyuz iş sezeryanı boşa savunmadım ok. doğumum kolay oldu ama sezeryanlılar 50 kere atlattı o işi ben sanki ilk kez yapıcam :18:

Hergun 5 şubattaki aşı geliyor aklıma.!!!
Nasıl yapcaz nasıl dayanacak deliriyorum düşündükçe!!
Offf yaaa

Bide kızlar ilk aşı saglık ocağında oldu bunu özelde yaptırabiliyormuyuz

cemredeniz ne aşısı 5 şubattaki aşı? benim aşı da 4 şubatta, rotavirüs aşısı, yani ishal aşısı. zaten yaptırıp yaptırmamakta çok kararsızım. vakit yaklaşıyor. ama bu aşı ağızdan damlatılıyormuş sanırım, senin bahsettiğin bu değildir herhalde. bir de senin çocuk hangi tarihte doğmuştu canım?
ayy şu simgeleri nerden kullanıyorsunuz niye bende yok :) gibi...

bunu kullanıyorum canımm

karma aşı verem aşısı falan 3 tane sanırım.bizimde 6 şubatta.denizde bende 2 aralıkta doğum yaptık ordan biliyorum :))
rotavirüsü bende sorucam ama emin değilim yaptırıp yaptırmamakta.ne zamana kadar yaptırılabiliyo?

heeey arzu nabeeeeeer, merak ediyordum seni nasıl minnakın? alışmışsınızdır artık birbirinize?

Iyi bitanem cok şirin bir sipa.evet çooook alistim ya nasil işe baslayacagim bilmiyorum.senin bebis nasil.sizleri burada bulmak cok guzel.poffve sen .bizden kimler varr daha

Seni oo kadar iyi anliyorum ki.kv konusunda.birde benim bebiste 2-3gunde bir yapiyor kakayi.normali nasilmis yani gunde kac kere biliyorsan yazar misin

Cokk tatli bebisler var burada. Bayildim ya kuzumun kardeslerinin hepsi cokkk guzel. rabbim hepsini nazarlardan kotu gozlerden kirusun

Valla bizde oyleydik canim eğer bi kaç gündür çok kotu durumdaysan bu 6.hafta olayi doğru galiba benim bebekte doğru gibi 44.gundeyiz bugün daha iyiyiz gecen haftaya nazaran. Valla ben biogaia kullaniyirum o iyi gaz cikarttiriyo ama nöbet sancisina etki etmedi. Kaka yapasada pirt yapsada bi rahatlama olmuyor çocukta. Zaten uykusu tilki uykusu resmen. 5dk uyuyo uyaniyo en fazla bi saat uyur. Evet kolik hastalık değil dünyaya adaptasyon da sikintim cekiyomus bebekler ondanmis. Ama ben tarifini degistirdim depresyonda bizim oğlan diyorum :)))

Eki Görüntüle 945020
kızlar nasılsınız?yaa bu sıpa bi türlü uyumuyor artık napıcağımı şaşırdım neyseki haftaya kardeşim gelicek o yardımcı olur:))
Ayyyy uyumuyo ama güzelliğini neye borçlu bu sipa bakiyimmm :)) ayni model sipadan bende de var canin :))
bu da oğlumun bi aylık halii dayanamadım paylaştım, eşim pek istemiyor aslında paylaşmamı Eki Görüntüle 945102
Maşallah tebarekallah kizzz:)) yüzündeki ifadeyi yesinlerrrr:))) cok canlar yakacak gibi duruyo:)) en basta annesinin canini:))

Tugbacım;
Ben korkunç anlatmadım Cnm internet sitesinden kopyaladım
Yani işlem o şekilde ben ne edem bacım :)))

Biz mik mik yapmadık. Ben yapmıcam artık mik mik
Bugün kukuya baktım daaa dikişi b.k gibi yapmış izler duruyor!!
Ve izlerin yanından arkaya doğru Et'im çatlamış esnemiş ve orası çökük!
İçimden ne küfürler ediyorum kadına bir bilsen
Hissetmiştim bu kdr zarar göreceğimi
Bdaha kimseyi dinlemicem hiç bir konuda mahfetmiş oramı ya
Mik mik bnm neyime..! ((((
Ben jilet yapıyorum daha yeni iyileştim
Seninki orman olmuştur artık bence once kendin duşta jiletle al önce
İyice iyileş..
Başka ne sormuştun bacım

Al benden de o kdr!! Keske sezeryan olsaydım ama eşim cok etkiledi psikolojimi
Bide bnmki 3.800 dü denizim sen düşün tahribatı.!
Allahım dusundukce deliricemmmm
Cok mutsuz oluyorum o an gelince aklıma
İlk doğumum ne güzeldi ya sonrası da cok kolaydı
Cok pişmanım çok.! (
Sanırım basıcam parayı terapi gorucem
Psikolojim iyileşmiyor bi türlü (

Bende bilmiyorum Cnm tam olarak.!!
3 taneymiş karma vern fln sanırsam

Rota Virüs .!!!!
Aral a vurdurmamıştık..
Doğru düzgün hastalanmayan oğlum ana okuluna başladığı zmn
Ki en cok cocuklara oralardan bulasan illet bi hastalık!
Cok kotu rota virüs oldu! Günlerce şiddetli ishal kusma ateş
Halsizlik baş dönmesi serumlar 5 tüp kan alınması hastanede yatma
Sonuç cocuğum gözlerimin önünde eridi günlerce (
Felç gibi oldu kucağımızda götürüyorduk tuvalete
Ve oturtup birde tutuyorduk düşmesin diye
O günler kabus gibiydi cok ağladım
Aral a hiç yakışmıyordu öyle sadece yatmak

Kesinlikle yaptırın!
Bnm soyliceklerim bu kdr (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…