2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Hergun 5 şubattaki aşı geliyor aklıma.!!!
Nasıl yapcaz nasıl dayanacak deliriyorum düşündükçe!!
Offf yaaa

Bide kızlar ilk aşı saglık ocağında oldu bunu özelde yaptırabiliyormuyuz

Guelbeyaz Denizim Gizemimmmm

Bayıldım bayoldım miniklereee
Hepsine bayılıyorum aşık oluyorum yaa
Eskisi gibi değilim hiç anne olınca çok farklı oluyormuşş
Rabbim hepsini korusunnn

Yaaa ondan mı kusuyor? Çok kusmaya başladı, bi de o kadar emmesine rağmen günde iki kere de mama istiyor sıpa. Kakası da yeşil. Emzik verince öğürüyor. Kabul ettiremedim bi türlü.

cnm çok yediriyorsun demek yeşil kaka ve tabiki kusacak maşallah kuzuna kusmasını takma bende çok taktım ama doktorumuz rahatlattı kusmazsa daha kötü

Kozlar bizim oglanin basinda konak var ya? Esim dun chicconun firca ve tarak takvimini almis bunları nasil yikamamiz gerekiyo? Yada yikamamiz gerekiyor mu?

zeytin yağını ılıtıp sürünce sonrasında banyo yaptırıp tarayınca geçiyormuş çokta önemli değil her banyo sonrası tararsın zamanla geçer erkek çocuklarda daha çok görülüyormuş benim oğlanda varmıydı hatırlamıyorum ama kızımda yok ilerde olabilir belki

uykusuzluktandırrrr sen uykunu al öyle ara bak gör nasıl bulacaksın nereye gidecek evdedir

al benim eşimdende o kadar artık tartışmaya başladım isilik dökecez ailecek
donla gezer olduk evde zaten üztümde kusmuklar bide süt akıyor banyoya kendimi atana kadar kokudan bayılacam birgün
benimkinin tırnakları hala duruyor kırkı dolmadan kesmeyelim dedik ama kessek nolcakki :44: çizmediğinden çokta takmadım manikür yaptıracaz kızımla

tatlı kızım buyudu artık teyzeleri
allahım maşallahhhh kucak dolusu olmuş

allahım Alinede Aralınada maşallahhhhhh yirim kız ben bunlarııı

gizem kokla benim yerime fıstığı maşallah sübhanallah hiçmi çirkin bebişimiz olmaz maşallah hepsi birbirinden güzel

kızlar bebek arabası alıcaz da almış olanlar tavsiyelerinizi bekliyorum :))

bende alıcam ama kararsızım :44: iyi oldu sorduğun hafta sonu hallederiz inşallah

eylül üstünü kirletti diye banyosunu bu gün erken yaptırdım 3 saattir uyuyor yine geceki halim
o kadar alıştıkki hergün yıkanmaya uyandıramıyoruz sıpa kafasını oraya buraya atıyor gözleri kapalı ağlıyor biz bırakınca susuyor uyumaya devam ediyor
neyse acıkınca mecbur kalkıcak
banyoda o kadar eğleniyorki babası bugün küvetini doldurdu resmen yüzüyor içinde suyun dışında ağlıyor içine girince susuyor
kızlar sizin bebişlerde tepki vermeye başladımı bizimki karşısında birisi konuşup gülüyorsa ağzını aça aça gülüyor görenler çok şaşırıyor bir aylık bebek gülermiymiş diyor sonra sabahlar olmuyordu artık birileri geldiğinde çıkarmıyoruz
cadı kucağa alınıp birazda konuşunca hemen tepki veriyor sonra ne uyuyor ne uyutuyor
merak ettim gerçekten normal değilmi

Kızlar ben bizim buradaki joker Mağazası'nda gördüm ilk kez
Ve cok beğendim kullanışlı ve özellikle bagajda az yer kaplaması cok iyi
Oradaki kıza rica ettim gösterdi baya kolay kullanımı var
Tek elle kapanıp bastona donüyor
Cok başka ceşitleride vardı
Birde bu bnm beğendiğimin bi sürü rengi vardı değişikti
Cokta kaliteli duruyor cok baktım iki kez gidip baktım valla
Bnm arabam var ama bunu istiyorum çünkü bnm araba buyuk hantal ağır
Ve baston değil
Burda resmin hemen solunda videosu var izleyin
Fiyatida 200 küsürdü cok değil

Guelbeyaz, Deniz, Gizem
bebişleriniz çok tatlı maşallah

Sukunet, Karamel
bu kadar beslenmeye kîlo da alamadı çocuk hastalıktan. Napsam acaba? Bana pek çare de bırakmıyor, durmuyor emmeden.

Kızlar siz bebişleri yatağa nasıl yatırıyorsunuz? Tamamen yan mı yoksa vücut düz kafa yanda mı?

cnm sağlıklı olsunda kiloyu dert etme iyeşince alır inşallah
benim kız zayıf doğduğundan hızlı kilo aldı zamanla oda yavaşlar eminim ama ben takmıyorum kilosunu hatta eşim fazla kilolu olacak diye korkuyor
biz kilolu bebekleri sevimli göremiyoruz etrafımızda obez bebek çok olunca korkutucu oluyor :26: sağlıklı olsunlarda kilo önemli değil
ben tamamen yan yatırıyorum ama dümdüz yatmayı çok seviyor ne yapıp edip kendini düzeltiyor bende yan yatma yastığını sevmiyor ama sırtını beşiğe dayıyorum o zaman rahat ediyor sanki
genelde şu ev tipi basit ana kucakları varya onda oluyor çok seviyor rahat ediyor oto koltuğu şeklindekini hiç sevmiyor
uzun öğle uykusunu ve geceleri beşiğine koyuyorum
denizim araba güzele benziyor ama tek yönlü değil mi bu :26: ben çift yönlü hafif bişey istiyorum bu çift yönlü olsa hemen alırdım

Merhaba kizlar bende araniza katilmak istiyorum.benim kuzumda 13.12.2013 uzun zaman sonra yuvamiza geldi.onu cok seviyorum.ama büyüklerin bilmisliklerinden cok sıkıldım. Ne olur benide araniza alin

Gören herkes çok minikmiş deyince sinirim bozuluyordu. Artık öyle düşünmüyorum. Hele de hastalıklar geçirince.

Benim minnoş sırt üstü yatıp kafasını çevirmeyi seviyor ama çok kustuğu için yan yatırmak istiyorum. Hoş, hiçbir yere yatıramıyoruz henüz. O kadar yatak araştırdım, yüzüstü göğsümüzde uyuyor sıpa. Ana kucağı, oto koltuğu... hiç birinde durmuyor.

Kızlar size bebek arabamızı tavsiye ederdim ama kullanmak nasip olmadığından iyi mi kötü mü bilemiyoruz:))

kızlar nasılsınız ne var ne yok benden iylik sağlık iyi olmaya çalışıyorum bizimde 40mız çıktı çok şükür şu gaz sancılarımızda bi geçsede rahat nefes alsak

denizim sağol
ilk senin beğendiğini beğendim görünüş olarak ama buda çift yönlü du bakalım hafta sonu bi avm yapalım görünce hangisini beğenicez

aslında bak ne oluyor biraz zaman geçince yeni doğanlar bizede küçük geliyor ne kadar büyümüş diyoruz kendimizinkilere sende böyle düşün moralini bozma
etrafında daha başka yeni doğan yoksa küçük demeleri normal
bizim minnak sultan şimdi tombik tombik maşallah boyuda uzun ama ona bile küçük diyorlar
doktora sorarsan öyle değil ama boşver herkesi takıpta üzme kendini

kızlllaaar öyle mutluyum kii kzıım agulamaya başladdı resmeeenn konusuyor gibi sesler cıkrıyor aguuuu dediğini duyddduukk günden güne büyüyooorrr gülücüklerimiz bilinçli artıık babasını çok seviyor daha görür görmezz gülücükler atmy başlıyoor yüzüne konusunca gülüyooor allahıııım bugunleri de gördüüük kızzlaaarr aallah hepimizin bebeklerine sağlık verssiin

Merhaba kizlar bende araniza katilmak istiyorum.benim kuzumda 13.12.2013 uzun zaman sonra yuvamiza geldi.onu cok seviyorum.ama büyüklerin bilmisliklerinden cok sıkıldım. Ne olur benide araniza alin

hoş geldin aramıza
büyükler aslında çok biliyorlar ama bizlere söyleyiş tarzları can sıkıyor
allah yavrunu güle güle büyütmeyi nasip etsin
hepimiz çocuklarla uğraşmaktan bitap düşüyoruz ama sen yaz gördüklerinde yazarlar emin ol
burda herkes çok iyi dert ortağıdır
sıkıntıları paylaşki azalsın

gözün aydın cnm çok tatlı oluyorlar ilk gülüşleri hele ağızlarını aça aça
bizimkide bilinçli gülüyor ama agu yok sadece gülerken hııı hıı diyor
ilk babasına güldü bizimkide bakan biziz ilk fırsatta gülücüğü kapan babalar oluyor
kızlar işte ilk aşkları babaları

ben yatar kızlar
eylülü ancak bu kadar uyanık tutabildim o uyumuşken bende zıbarayım
ne yapacağı belli olmaz yatak beni bekliyor
hissediyorum beni çağırıyorrr uykuuuuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…