2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
hoş geldin aramıza :KK34:
büyükler aslında çok biliyorlar ama bizlere söyleyiş tarzları can sıkıyor
allah yavrunu güle güle büyütmeyi nasip etsin
hepimiz çocuklarla uğraşmaktan bitap düşüyoruz ama sen yaz gördüklerinde yazarlar emin ol
burda herkes çok iyi dert ortağıdır
sıkıntıları paylaşki azalsın

Tesekkurler .cok yoruyorlar artik cocugu alip yeterrrrrrrrt diye bagirasim ve kacasim geliyor artik

kizlar iyi gecelrr yrn agdaya gidicem aklima takildi dikis yeri nasil olacak orata agda surcek mi sezeryan dikisine.
bide dogimdan snra doktora gittinuz mi beni 45.gun cagirfi 55 oldu gidesim yok alttan mi muayene eder

kizlar iyi gecelrr yrn agdaya gidicem aklima takildi dikis yeri nasil olacak orata agda surcek mi sezeryan dikisine.
bide dogimdan snra doktora gittinuz mi beni 45.gun cagirfi 55 oldu gidesim yok alttan mi muayene eder

Bende sezeryan oldum ağdaya ne zaman gidebilecem merak ediyorum bugün 1 ay oldu doğum yapalı kırkım çıktıktan sonra gitmeyi düşünüyorum. Şimdilik mecburen jiletle alıyorum

Ya saat 23.30dan beri uyuyor oğlum ama ben yatakta dönüp duruyorum çok uykusuzum ama uyuyamadım niye bilmiyorum.

Hay aksi...:)))

Bizi.mkide 11de uyumustu bu saatte kalkti
Emiyor simdi..

Hiç bu kadar uzun uyumamıştı hala uyuyor ve ben hala uyuyamadım :KK43:((

Dün geceden beri uyumamıştı bide akşam banyo yaptırdık ondan heralde bu kadar uzun uyudu. Ama ben niye uyuyamıyorum ya :KK43:(

bu arada dr kadir tuğcuyu okudum iyi oldu meğer ne çok yanlış şey biliyormuşuz. Özellikle biyere giderken oto koltuğuna koyuyordum çocuğu ama annem bunda iki büklüm oluyor deyip altına bişiler sokuşturuyordu o kısmı anneme mesaj attım :) bide sürekli ayağına şunuda giy bunuda niy bak çocuk senin yüzünden gaz sancısı çeker dediği için anneden gaz geçmezmiş yazan kısmı mesaj attım anneme :)

O zaman hep yika sen bu cocugu :))))
Evet oto koltuginada bende sokusturuyorum ozellikle bel boslugu olmicak....daha oturamadiklaru icin...

Oyyy mkirdaniyor yine bizimkiii

Ben bugün gittim41. Günümdü.. Am çok az da olsa kahverengi akımtım devam ettiği için alttan muayene etmedi... Haftay gel bakayım dedi... Smear alacak haftaya...

Canım bende 41.gun gttm alttan muayene etti smear testi yaptrdm cok sukur temz cktı hersey yolunda mik mikler icin uyardı hersey normale donmus cocuga kardes gelmesn daha erken dedi :)

Merhaba kizlar bende araniza katilmak istiyorum.benim kuzumda 13.12.2013 uzun zaman sonra yuvamiza geldi.onu cok seviyorum.ama büyüklerin bilmisliklerinden cok sıkıldım. Ne olur benide araniza alin

Hayirlisi olsun canim cok fazla olaylari dediklerini takma kafana sutun gider inan bos ver onlar bikdiklerini soylerler ben ilk kiİmda tam bir manyaktim ama ikincide kim
Nederse he olabikir yasa hayir doktor oyle asoylemesi boyle soyledi falan diyorum rahat ol

r
güzel bir pozisyonmuş, denemek lazım, bakalım bizde işe yarayacak mı

maşallah sübhanallah çok datlu meleğin

teşekkürler teyzesiiii ::)))

Oyy hepsi çok tatlı maşallah onlara:)

maşallah hepsine gerçekten aralık bebeklerimiz çokk tatlı:nazar:
Gercekten melek gibi masallah suphanallah.bencede fazla foto koyma nazar deyecek.ama bizde bu guzellikten mahrum kalmak istemiyoruz.artik orta yolu bulursun cnm

bulurum canıım:KK1:

Çok bal aşkım bnm yaa oyyy oyyy
Maşallah sübhanallah :nazar:
Naaapsaam nerelere gitsem başım alıp:KK52:
başınıda aliyide al bize gell:KK9:
:

Mıçarken bile guzel olunur mu ??
İşte ispatı :KK52:!!!!!!

ay aşkım yaa hiç gülceğim yoktu ıkınıyo çocuk orda:KK9:

Gizem maşallah kizin coj tatli allahim uzun ömürler versin

canım teşekkürler tebrik ederim senide :))

al benim eşimdende o kadar :KK20: artık tartışmaya başladım isilik dökecez ailecek
donla gezer olduk evde :KK37: zaten üztümde kusmuklar bide süt akıyor banyoya kendimi atana kadar kokudan bayılacam birgün :KK53:
benimkinin tırnakları hala duruyor kırkı dolmadan kesmeyelim dedik ama kessek nolcakki :44: çizmediğinden çokta takmadım manikür yaptıracaz kızımla :KK53:

gizem kokla benim yerime fıstığı maşallah sübhanallah hiçmi çirkin bebişimiz olmaz :21::21::21: maşallah hepsi birbirinden güzel :nazar::nazar:

ahahah bende aynıyım senle emrah gelince kendimi zor atıyorum duşa günde 10 kere siliyorum ıslak mendille ama yok anam çok terliyoruuum:KK37:

Yesinler senin totonu maşşşallah tü tü tû büyüdükçe sana daha cok benzemıs bu sekerlik. Gzemcm araba olarakta concord neo tawsye ederm hayet konforlu.

canım biliyorum onu ama biraz fazla pahalı geldi bana teşekkürler :))

bana benziyomu cidden ben hiç benzetemiyorum :))

dikiş yerine ağda sürmüyolar ben yaptırdım canım.
alttan muayene olcak smear alcak doktorun

1-kızlar günde 4-5 kere mama veriyorum ama en son mamayı dün akşam 7de yedi gece sabaha kadar 2 saatte bir uyanıp 15-20 dk emdi uyudu.ama bezlerde hiç çiş yoktu.mama alırken gece en az 10 kere çiş yapardı.

iyi beslendikleri doydukları çişten belli olduğuna göre bu gece de hiç çiş yapmadığına göre doymamışmı oluyo?
ee doymadıysa niye gece boyunca emip emip uyudu?aç olsa uyurmuydu?

2-bikaç kere korunmadan mikmik oldu adet olmadım diye korunmaya gerek duymadık.bi tehlike arz edermi bu durum bişey olmaz dimi ??

Günaydın

:KK3:

Gizem doymuştur hep aynı olmuyo çiş durumları kuşum

Mik mik konusuna gelince bunu adet olmadıgın zmn hep beraber anlarız
9 ay sonrada diğer yiğenimizi severiz inşallah :KK52:
Kız deli hersey olabülüüüü
Bi dahakine korun
Hem mik mik ne ki ben bilmiom:26::44:

Günaydın

:KK3:

Gizem doymuştur hep aynı olmuyo çiş durumları kuşum

Mik mik konusuna gelince bunu adet olmadıgın zmn hep beraber anlarız
9 ay sonrada diğer yiğenimizi severiz inşallah :KK52:
Kız deli hersey olabülüüüü
Bi dahakine korun
Hem mik mik ne ki ben bilmiom:26::44:

gece kasıklarıma sancılar girdi bikaç kere durduk yerde eylülde böyle olmştu test yapmıştım ayy bi tırstım adet olmadan olmaz dimii yımırtlayamam ki adetsiz:KK9:korkutma beniii:KK37:

Ya kızlar ben Nil'i çok düz yatırmışım doktora gittiğimizde kafasının arkası düzleşmiş biraz yan yatır dedi ama alışmış heralde yan yatırdığım an ağlamaya başlıyo, yüzüstü de durmuyo napıcam??
Gece uyurken yan yatırdım biraz, uyku sersemi anlamadı.. Uyurken yan yatırmanın bi zararı var mı? Yüz üstü falan dönerse diye korkuyorum

Ya kızlar ben Nil'i çok düz yatırmışım doktora gittiğimizde kafasının arkası düzleşmiş biraz yan yatır dedi ama alışmış heralde yan yatırdığım an ağlamaya başlıyo, yüzüstü de durmuyo napıcam??
Gece uyurken yan yatırdım biraz, uyku sersemi anlamadı.. Uyurken yan yatırmanın bi zararı var mı? Yüz üstü falan dönerse diye korkuyorum

Ben geceleri hep yan yatiriyorum sag sol olarakta degistiriyorum uyandikca gunduzleri sirt ustu yatiriyorum genelde suanlik kafasinin simetrisi bozulmadi, buarada gece emip yatirdigim icin kusarsa falan diye yan yatiriyorum

Merhaba kizlar bende araniza katilmak istiyorum.benim kuzumda 13.12.2013 uzun zaman sonra yuvamiza geldi.onu cok seviyorum.ama büyüklerin bilmisliklerinden cok sıkıldım. Ne olur benide araniza alin

hoşgeldin arzuu, tanıyorum seni pitinin topikten, büyükler malesef öyle kendi annem de olsa bende bunaldım çok bişi desem alınıyo, ama ters geliyor dedikleri sabrediyorum mecburen kaynanam olsa napardım bilmem.. sanki hiç bişiden haberimiz yok gibi davranıyor herkes gelen giden sürekli nasihat veriyorlar deli oluyorum bende:KK4:

Beğendiğin hoca hanımı aradım 2 Şubat'ta Mevlüt için
Ama müsait değilmiş!! 9 Şubat'ta olsun dedi o zmn. Burdaymış
Cok geç olmaz dimüüüü :KK14:

hoşgeldin arzuu, tanıyorum seni pitinin topikten, büyükler malesef öyle kendi annem de olsa bende bunaldım çok bişi desem alınıyo, ama ters geliyor dedikleri sabrediyorum mecburen kaynanam olsa napardım bilmem.. sanki hiç bişiden haberimiz yok gibi davranıyor herkes gelen giden sürekli nasihat veriyorlar deli oluyorum bende:KK4:

Canim bende hatirladim seni.inan bunalttilar artik kuzumla yalniz kalmak istiyorum ya.gelen giden hangisini anlatayim

X