2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

kızlar bu pozisyonda çok rahat gaz çıkarttırıyo evdeki abla o tutabiliyo böyle ben korkuyorum bi deneyin isterseniz tam ıkınma pozisyonu karnı sıkıştırıyo

rica ederim canım, inşallah daha da iyi olursun

Her annenin vücudu kendi bebeğinin ihtiyacı olan, bebeğine gerekli olan besinleri içeren sütü üretirmiş
Bence kalitesiz süt diye birşey yok, anne sütünün her damlası çok kaliteli ve değerli
beyaz olsun sarı olsun, nasıl olursa olsun sütün mamadan çok daha kaliteli ve besleyicidir, rengine bakma her damlasını ver kuzuna

bebeğine de sana da geçmiş olsun canım

Yaaa ondan mı kusuyor? Çok kusmaya başladı, bi de o kadar emmesine rağmen günde iki kere de mama istiyor sıpa. Kakası da yeşil. Emzik verince öğürüyor. Kabul ettiremedim bi türlü.

Yeşil kaka çok beslendiğini gösterir ve bu durumda kusması normal

canım boşver sen eşini, bebeğin ellerinin ayaklarının soğuk olması onun üşüdüğünü göstermez, hele 24 derecede bebek üşümez,
şimdiden sıcağa alıştırırsanız en ufak rüzgarda hasta olur, ellerine göre değil vücut ısısına göre davranın
kızım doğduğunda yazdı ve biz o sıcakta bile kombiyi yaktık millet bunun eli soğuk, ayağı soğuk dedikçe,
odanın ısısı 24-26 derece arasıydı hep, sonra durmadan hastalanan bir çocuk oldu,
oğluma doğdu doğalı sadece 2 gün eldiven giydirdim oda ısısı da 22 yi geçmez çok şükür gayet sağlıklı

tatlı kızım buyudu artık teyzeleri

maşallah çok tatlı olmuş bu kuzu annesi

deniz kızlardan çekeceğin var, aral zaten çok yakışıklı ama kerem onu geçecek galiba

Eki Görüntüle 944067

kızlar bu pozisyonda çok rahat gaz çıkarttırıyo evdeki abla o tutabiliyo böyle ben korkuyorum bi deneyin isterseniz tam ıkınma pozisyonu karnı sıkıştırıyo

güzel bir pozisyonmuş, denemek lazım, bakalım bizde işe yarayacak mı

maşallah sübhanallah çok datlu meleğin

Kızlar kırkı çıkmadan tırnakları kesilmez mii
bugün tam bir aylık olduk sağlık ocağında aşı yokmuş perş gelin dediler

1 aylık oldu huy değiştirdi oğlum dün gecenin 2 buçuğundan beri uyumadı, tabi bende. Evi inceliyor ağlıyor ıhlıyor mıklıyor susmıyor durmuyor . Şimdi kucağımda emiyor oooofff offf

birazdan yıkayacaz bu gece uyur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…