2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
slm arkadaslar doğum yapalı 23 gün oldu hala dikişlerim iyileşmedi. kanamamda devam ediyor. makata doğru iki dikişim var canım sıkılmaya başladı. bu ikinci doğumum olmasına ragmen ilişkiye nasıl giricem canım çok yanarmı diye düşünmeye başladım ilkinde 10 günde iyileşmişti yana doğru kesilmişti.sizde durumlar nasıl?

Kizlar kayınvalide yada kayinpederiniz dogum hediyesi ne takti :KK55:

Kaynanam geldi 3 gün baş köşede oturdu Aliye künye getirmiş sağolsun banada 3ün biri :) bişi yok kimse bana bişey almadı annem ablamlarda Aliye bişey yapmadı arkadaşlarım geldi onlar aliye bişeler taktı.Arladaşım da doğum yaptı ona kaynana kayın peder hasır blzik taktı 2 adet biz ölek :)

Bu arda biz hergece sabahlıyoruz gündüzde :KK43: 5 dakiko 10 dakika uyuyoo sinirlerim bozuldu artık bebek bu ya en az 2 saat uyumali uyanıp karnını doyurup uyumalı eşimde horluyo tam cinnetliğim :KK43:

Günaydın kızlar:-)eşim gece mesaisindeydi bizde kızım ve oglumla annemlerde yattık.çekyatA üçümüz sığışıp yattık heryerim tutulmuş:-)

Gunaydin kizlar..
Simdi saglik ocagindan geldik.
Oglum 1 ayini doldurdugu icin en azindan tarttirmak icin goturelim dedim esime
Ebe ile konustum. Arkadaslarim tam gununde asilarini yaptırmış
Siz neden 9 una gun verdiniz dedim
Saglik bakanliginin belirlemismoldugu sira fln dedi. Sonra isterseniz
Simdi yapayim asisini dedi :KK53: madem oyle bisey olabilioo niye 9 u dediniz dedim tekrar
Iste dogduktan 3-4 gun sonra yapilitor bizde saglik bakabligi fln demeye basladi
O zmn 7-8 gun oluyor ama 3 4 degil diye yapistirdim agzina lafi.
Sinir oldum . Sinirrrr !!!! Yaptirmadim asisini p tesii yaptiricam.
2 gun yikayamiyormusuz cocugu. Bnm bugun yikamam gerekiyor.
Ne kdr sacma dimi yaptiklari ne kdr tutarsizlar yaa
Klise hastanede ki memur zihniyeti iste.

Bunatada oglum 4,780 54 cm olmus:nazar::nazar::nazar:

slm arkadaslar doğum yapalı 23 gün oldu hala dikişlerim iyileşmedi. kanamamda devam ediyor. makata doğru iki dikişim var canım sıkılmaya başladı. bu ikinci doğumum olmasına ragmen ilişkiye nasıl giricem canım çok yanarmı diye düşünmeye başladım ilkinde 10 günde iyileşmişti yana doğru kesilmişti.sizde durumlar nasıl?

Cnm bnmde ikimci dogumum
Bnmde ilkinde 2 dikisim vardı ve ayni hafta iyilesmisti. Ztn ilk günden beri oturup kalkabiliyordum
Hatta o huzdennherkese normal dogumu tavsiye edip durdum. Dogumumda guzel,gecmisti
Bu dogumda 4 dikisim var. Ve hala iyilesmedi.
Esime 3 gun once baktirdim dikislerin ucu düşmüş ama düğüm yerleri duruyormus
Onlarda dussun artik 1 ay oldu yaa
Ve hala orda baski hissediyorum.
Hala cok ayakta kalamiyorum
Spora baslicam korkorum.
Sex ise tam bi muamma..!!!! Cok korkuyorum.
Esimlede konuştum bu konuyu mrk etme iyilesiceksin hem ben beklerim diyor.
Firjit olucam diye korkuyorum inanki..

Bu arda biz hergece sabahlıyoruz gündüzde :KK43: 5 dakiko 10 dakika uyuyoo sinirlerim bozuldu artık bebek bu ya en az 2 saat uyumali uyanıp karnını doyurup uyumalı eşimde horluyo tam cinnetliğim :KK43:

Kizlar kayınvalide yada kayinpederiniz dogum hediyesi ne takti :KK55:

Hevuk benimde bebegim oyleydi ogrendimki bebek acliktan agliyor uyuyamiyormus, sende bir mama dene bakalim uyucak mi..

Benim ogluma besibiryerde taktilar, banada ata altini saolsunlar, gelen gidende hep ceyrek takti oglum suan baya zengin :) bunun daha mevlutude var bu kadar beklemiyordum :)

Gunaydin kizlar..
Simdi yapayim asisini dedi :KK53: madem oyle bisey olabilioo niye 9 u dediniz dedim tekrar
Iste dogduktan 3-4 gun sonra yapilitor bizde saglik bakabligi fln demeye basladi

canımcıım bana bu aşıda hemen yıkayabilirsin ama önümzdeki ay yapılcak aşılarda 3 gün yıkamicaksın dedi doktor:26:

bu akşam ananeme gidiyorum pazara kadar orda kalıcam yoksa evde huniyi takmama az kaldı çok bunaldımmmmm:KK14:

bu akşam ananeme gidiyorum pazara kadar orda kalıcam yoksa evde huniyi takmama az kaldı çok bunaldımmmmm:KK14:

Ahh gizemcim :) bizde bebisle evde 5 gun tek kaldik 6. Gunde kapagi annemlere attim 1 haftadir burdayim ye ic yat bebekle ugras cok rahat yine eve gidince napicaz hic bilmiyom

canımcıım bana bu aşıda hemen yıkayabilirsin ama önümzdeki ay yapılcak aşılarda 3 gün yıkamicaksın dedi doktor:26:

Valla hayatim anlamadim kafayi yemis hepsi..
Dr da bi acayip baytar kilikli bisey hic bi hastaliktan anlamiyor
Şeytan git ozele dio ama 75 tl bizim doktorumuzun randevusu

Canim bnm git tabi sizede degiskklik olur azcik dinlenirsin belki :KK19:
Benim kacacak hiccc bi yerim yok maalesef :)
Ama yardim edenim var biliosun kayinvalidem
Ama o da iki gundur cok cok hasta ve nerdeyse yuruyemiyor:KK50::KK50:

Asidan geldik teyzeleri biy 50 di 52 cm olmus boy artmamis. Kilomuz 5100 gr olmus denizcim bu asida yikama sorunu yok bir ay sonraki asida iki asi oluyorlar ozaman 3 gun yikanmiyor bebekler

Gunaydin kizlar..

Deniz masallah oglusuna bizde bugun 1 aylik olduk yarin doktora gidicez insallah benimkide 4 kiloyu bulur.. Sen tecrubeli annesin simdi ben ogluma 2 gogusumu emdikten sonra mama vericem ama almiyor istemiyor sutum yeterli degil, memeyi almadan verdigimde iciyor nu seferde gogusumu tam bosaltmiyor napayim ben birde bazen emerken mememi saga sola cekistiriyor kipkirmizi oluyor emmek istiyor ememiyor ve son agliyoo :KK43: ozelliklede aksamlari

Deniz masallah oglusuna bizde bugun 1 aylik olduk yarin doktora gidicez insallah benimkide 4 kiloyu bulur.. Sen tecrubeli annesin simdi ben ogluma 2 gogusumu emdikten sonra mama vericem ama almiyor istemiyor sutum yeterli degil, memeyi almadan verdigimde iciyor nu seferde gogusumu tam bosaltmiyor napayim ben birde bazen emerken mememi saga sola cekistiriyor kipkirmizi oluyor emmek istiyor ememiyor ve son agliyoo :KK43: ozelliklede aksamlari

Cnm bariz bi sekilde belli ki sutun yetmiyor o cekistirme durumu bizdede var cunku yavrum cekiyor ki cok gelsin ama nerdeeee
Aksamlari emzirdiginde sonrasinda mama ver bakalim aksamda almicak mi biberonu
Eger oyle ise once biraz mamayi verirsin ardından
Buna care yok
Ama memeyi cekistirmesi sutun az gelmesinden dolayı.. sinirleniyor

Bencede hemsireni degistirme hakkin var denizcim degissin. Ben degistirmistim allah korusun boylelerine evlat emanet edilmez

Saglik ocaginda boyle bi uygulama mumkun mu acabaa:26:
Vallahi yanlis igne yapar diye de korkmaya basladim ozgecim ya
Varsa oyle bi hakkim degistircem

X