2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
2014 te bebuslerimizi saglik mutluluk huzur içinde buyutelim ins. Aralık ayı bitti doğumlar gerçekleşti 2014 aralıkta bebislerimizin doğum günlerini nasıl kutladigimizi konuşalım nasıl geçti 1 sene diye.

Herkese mutlu yillar kizlar
Allah bebeklerimiz. Ve ailemizle cok guzel saglikli huzurlu bir yil nasip etsin hepimize
Cok sukur ki hepimizin yilbasi hediyeleri geldi

13 ralıkta doğum yaptım hala memelerim sızlıyor yarası.. hele bide sol tarafım...
orayı emeceği zaman kkızı sıkıyorum..bazen çok sıkıyomusum ağlıyorr:KK52:

Kızlarrr.Hepinize ailenizle beraber sağlıklı huzurlu mutlu şans dolu yeni bir yı dilerim.2014 ün en güzel hediyesini biz aralık anneleri aldık.
Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın...

Kızlar ben sıtma olmak üzereyim.sabahtan beri ateşim 38,5 aun altına düşmedi.
göğsüm ptlayacak gibi ateş ateş yanıyo.yürürken tutarak yürüyorum.azıcık sallansa acıdan ağrıdan geberiyorum.ağla ağla içim çıktı.
banyo yaptım kaynar suyla göğsüme tam yarım saatmasaj yapa yapa
sonra sağdım ıkar çıkmaz.ancak çıka çıka 50 cc çıktı çıkmadı.normalde 5 dk da çıkar o kadar...
ne yapacağım bilmiyorum herkes hastaneye git diyor.
yılbaşı yılbaşı da gitmek istemiyorum....

Günaydın canım. Prensesin dilini karbonatlı suyla silebilirsin. Silmek zor olursa emzirmeden önce kendi göğsünü sil. Emerken de işe yarıyor. Gazı midesindeyse pışpışlamak işe yarar ama barsaktaysa sadece kendi yediklerine dikkat etmen çözüm olabiliyormuş. Insan kıyamıyor canları yanınca. Gaz ilacı kullanıyor musun bilmiyorum ama bizim doktor kesinlikle önermiyor. Sadece anne sütü.

hadi yaaa.bizm dr bi tane önerdi.hiç bi işe yaramadı bende kafama gööre sab simplex aldım.inşallah bir şey olmaz.
sanki iyi geldi gibi.

Kızlarrr.Hepinize ailenizle beraber sağlıklı huzurlu mutlu şans dolu yeni bir yı dilerim.2014 ün en güzel hediyesini biz aralık anneleri aldık.

göğsüm ptlayacak gibi ateş ateş yanıyo.yürürken tutarak yürüyorum.azıcık sallansa acıdan ağrıdan geberiyorum.ağla ağla içim çıktı.
sonra sağdım ıkar çıkmaz.ancak çıka çıka 50 cc çıktı çıkmadı.normalde 5 dk da çıkar o kadar...

hadi yaaa.bizm dr bi tane önerdi.hiç bi işe yaramadı bende kafama gööre sab simplex aldım.inşallah bir şey olmaz.
sanki iyi geldi gibi.

Geçmiş olsun canım mastit mi oldun acaba? Göğüslerin taş gibi oluyor mu? Damarlar görünüyor mu böyle sert sert? Bana öyle olmuştu ve ağrıdan senin gibi sabaha kadar ağlamıştım... Ertesi gün doktora zor düştüm doktorum augmentin diye antibiyotik verdi çok şükür beni rahatlattı sık sık sağmaya devam et ama...

herkese mutlu huzurlu seneler diliyorumm kızlaar :))
2014 çokkkk güzel şeyler getirsin herkese çook mutlu olalımm inş ailemizle yavrularımızla..

bide denizin kız bebişi olsunnn aminnnnnnnnnnnnnnnn:KK16::))

Ayyy binn kere begen butonu yoktuuuu:KK17::KK54: bikere begenebildim...
Canim arkadasimmmmm seninde yeni yilin kutku olsunn
Senin ve buradaki tum arkadaşlarımın yeni yilini kutluyor
Saglik mutluluk bereket ve huzurlu bol evlat kokulu
Bol anne sütlü bebeklerimizin bol gulucukleri ile dolu bir yil diliyorum
Hic ayrilmayalimmmm:KK19:

arkadaşlarım çok şükür bebeklerimize kavuştuk 2013 yılı bize bebklerimizi getirdi hayatımızın dönüm noktalarından biriydi o anlar. 2014 ün de enaz bu yıl kadar güzel geçmesini diliyoruum evlatlarınız eşlerinizie birlikte sağlıklı huzurlu mutlu bir yıl dilerim

sanki iyi geldi gibi.

acaba anıl sen mastit mi oldun göğsün taş gibi mi...bide kızarıksa göğsün mastit demektir..

13 ralıkta doğum yaptım hala memelerim sızlıyor yarası.. hele bide sol tarafım...
orayı emeceği zaman kkızı sıkıyorum..bazen çok sıkıyomusum ağlıyorr:KK52:
m yaptım

ben de 7 sinde doğum yaptım benim de sızlıyor, ben de emzirme yastığını sıkıyorum canımın acısından
2 gündür, krem sürüp aventin göğüs kalkanını takıyorum baya hafifledi sızısı

sanki iyi geldi gibi.

canım geçmiş olsun, ihmal etme git bence de doktora, kızların dediği gibi mastit olabilir

20 aralıkta doğum yaptım 27 sinde göbeği düştü bebişimin ama hala altını alırken çok az da olsa iç zıbınında hafif kuru kan lekesi görüyorum normaldir diye bi kaç gün dert etmedim ama hala var, göbeğine baktığımda bişi gözükmüo kuru kan pıhtıları var çok az öyle akıntı şişlik v.s de yok bugün sağlık ocağındaki ebeye de söyleidm akıntı şeklinde değilse sorun yok fln dedi ama neden devam ediyor ki kafama taktım bi sorun mu var acaba diye:KK14: bilgisi olan var mı? bi de göbek deliği çevresi çürük gibi acıo hafif bastırınca sezeryan oldum bu arada..

kızlar tek gögsümün ucunda süt cıkan yerde sarımsı beyaz küçük bir yer var
kızımın agzında pamukcuk basladı acaba onla alakalı mı oldu
cok üzülüyorum agrısı oluyor diye

2013 muhteşem bir seneydi benim için hiç beklemediğim bir anda yavrumu verdi bana inşallah 2014 de bizim için önceki senelerden daha güzel olur mutlu seneler herkese seviyorum siz..
Denizim senide koccaman o güzel yanaklarından yüreğinden öpüyorummmm :KK54:

20 aralıkta doğum yaptım 27 sinde göbeği düştü bebişimin ama hala altını alırken çok az da olsa iç zıbınında hafif kuru kan lekesi görüyorum normaldir diye bi kaç gün dert etmedim ama hala var, göbeğine baktığımda bişi gözükmüo kuru kan pıhtıları var çok az öyle akıntı şişlik v.s de yok bugün sağlık ocağındaki ebeye de söyleidm akıntı şeklinde değilse sorun yok fln dedi ama neden devam ediyor ki kafama taktım bi sorun mu var acaba diye:KK14: bilgisi olan var mı? bi de göbek deliği çevresi çürük gibi acıo hafif bastırınca sezeryan oldum bu arada..

Bizim 1 aylık hatta 40 çıkıcak yeni iyileşti göbeği..
Dr normal yara olup kopucak öyle öyle düzelicek sorun yok dedi öylede oldu..

Herkesin yeni yılı kutlu olsun ve tüm isteklerin hayallerin gerçekleştiği bir yıl olsun canlarım :nazar:

Annem kendi ayaklarını üşütürsen kakası yeşil olur diyor. Senin bebiş kaç günlük?

Ayaklarımdan corabı yatarken bile cıkarmıyorum evin ısısı hep yüksek 18 günlük bebegim daha hiç dısarı cıkmadım üşümemek için okadar dikkat ediyorum ki hatta eşim yeter cıkar filan diyor😄

43. Günümüzde sarılık değerimiz düştü çok şükür ilaç işe yaradıı :)) ilacı bırakınca yine artabilirmiş olsun bu kadar da düştü ya :))

Bu arada bişeyi merak ediyorum bu bebişlerin göz rengi ne zaman değişiyor? 43. Günde hala mavi ve değişmesin istiyorum ama herkes değişecek diyo :KK43:(

Geçmiş olsun canım mastit mi oldun acaba? Göğüslerin taş gibi oluyor mu? Damarlar görünüyor mu böyle sert sert? Bana öyle olmuştu ve ağrıdan senin gibi sabaha kadar ağlamıştım... Ertesi gün doktora zor düştüm doktorum augmentin diye antibiyotik verdi çok şükür beni rahatlattı sık sık sağmaya devam et ama...
acaba anıl sen mastit mi oldun göğsün taş gibi mi...bide kızarıksa göğsün mastit demektir..
canım geçmiş olsun, ihmal etme git bence de doktora, kızların dediği gibi mastit olabilir
mastit olma yolunda gidiyorum.devamlı sağıyorum...saatte bir.biraz daha iyi ama ne yapcam bilmiyorum
augmentin süte geçmiyor mu peki.....kafma göre almam zaten dr uma sorarım..
off neyse...aman derdim bu olsun.Arasım iyi olsun bebeklerimiz iyi olsun da...

Bekle bekle aralık annesi olamadık. Bebeğimz inatla ocakta doğcam dedi. 42.haftada (3 ocak) sezeryanla alıncak, bu çocuk doğmaz dedi dr. 9 aydr bu sayfanın aktif bi okuyucusu oldum.Allah bebeklerinize sağlık, annelere huzur versin. İyi seneler...

bebekleriniz ve eşlerinizle mutlu yıllar Rabbim hiçbirinin yokluğunu göstermesinn.

43. Günümüzde sarılık değerimiz düştü çok şükür ilaç işe yaradıı :)) ilacı bırakınca yine artabilirmiş olsun bu kadar da düştü ya :))

Bu arada bişeyi merak ediyorum bu bebişlerin göz rengi ne zaman değişiyor? 43. Günde hala mavi ve değişmesin istiyorum ama herkes değişecek diyo :KK43:(

ya bende degişmesin istiyorum ama dedıgın gibi herkes degişir diyoo pöff :/

X