2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
canım çokgeçiş olsun..bende 6 aralıkta doğum yptım benim bebeğimde 2 gü sonra hastaneye yattı 7 gün kaldı...
kıyamam onlara yaa onlar için yeni hayata ayak uydurmak ne kadar zor aslında...
benim oğluma da 7 gün boyunca damar yolundan ilaç verdiler günde 3 sefer.ma eterki iyileşsinler yeter ki çözümü çresi olan hastalıkları olsun...
yoğun bakımda ne bebekler var ne..benim oğlum kalırken hepsinin hikayesini öğrendim.o yüden kendi halime şükrettim.
burada anlatmak istemem ama gerçekten bugünlerimize şükür geçecek inşalah bu kötü günler de...
Allah yardımcın olsun...seni çok çok çok iyi anlıyorum.zaman sana bir an önce geçsin inşallah....

ayrıca benm de oğlum bronşit oldu ama zatüree ye amak kaldığı için yatrmadılar .bir gün sonra gitsek yatıracaktı dr yoğun bakıma.hatta evde kullank için maske verecekti.şükür şmdi iyi.evde 10 gün antbiyotik verdik sabah akşam.yrıca bir sürüde bronş açıcı balgam söktürücü bir sürü bir sürü ilaç!!
ama önemli olan iyileşmeleri..gönlünü ferah tutmaya çalış canım arkadaşım...

Son düzenleme:
Canlarımm benim
Desteğinizle teselli oldum hepinize tel tek
Teşekkür ederim..zor tabi kolay olur mu
Bugün yavrumu doyamadan geçti ziyaret saati..
Hemen aldı kokumu görseniz resmen sarıldı bana
Emmek istedi iki göğsümüde emdi
Gazını çıkardım,ona şarkı söyledim
Masal anlattım..Dertleştim onunla..
Bana baktı hep kuzum uyumadı ben gidene kadar
Çok özledim seni annemm,yarın yine gelicem dedim ve bıraktım yine orada
Çok tatlı bir hemşire ablası var,içim rahat çıktım bu defa iyi gördüm kuzumu

Esradincel,canım çok rahatlattın beni arkadaşının çocuğu yenimi doğmuştu bizimki gibi..
200 çok fazla yaa,oğlunu da 80 olmuştu bir defasında ama o 4 yaşındaydı hastanede yatmıştık 2 gün
Duru daha çok minik ya ondan korktum ben.

ANILLLL
sağol canımın içi
İnan aklıma ilk sen geldin şu olayı yaşarken
Sana sarılıp ağlamak istedim o an
Beni en iyi sen anlardın
Eşim bile yasa ağlama nolur eve götürelim de iyileşmesin mi yoksa fln diye
Saçmaladı..halbuki ben o an neden böyle olduk ki diye ağlıyordum
Yoksa bana kalsada tabiki tedavi olsun
Ama 2 çocuğum kuvez görmedi hiç ilk defa yaşadım bu durumu
İlk defa ayrı kalıcam bir iki yavrumdan da
Kaana da babannesi bakıcak okulu var
Bende annelerdeyim
Annem kayseride dayım komada diye gitti
Ne bileyim işte yasa bölündük bir anda kaç parçaya

Canım sen yazdın ben ağladım nezordur. Insan uyurken bıle evladını özlüyor rabbım sıfa versin hıc bır kuzuyu ananesinden ayırmasın bugün bende dıkkat ettım benimkinin sarılığı geçmemiş alnında var bend grip oldum heryerım ağrıyor bugünler inş geçecek canım

ya san hiç kıyamam..ağlattın beni yaaaaa....offf offfff....içim çekildi....
Allahın gücüne gitmesin sadece üzülüyoruz anne olarak ne yapaşım.
dayanılacak gibi olmuyor onlara alışıp kokusundan ayrı kalmak...
ama sana bir şey diyeyim mi.günde 1 kere görmene üzülme.bak ben 3 saatte bir gördü çocuk o görüşe odasında başkalarıda olduğu için bronşit başlangıcı oldu...
keşke dayanabilip görüşmeseydim de tekrar hasta olmasaydı dayamasaydım yavruma o ilaçları..
bize hep yaz rahatlarsın belki.
gerçi ben girip yazak bile istemiyordum hiç bir şey istemiyordum.kusa kusa yemek yiyodum sütüm olsun diye
iştahım olmamasına rağmen.
hep dua etcem sana ve sweet e hep...inan o günlere döndüm bende.sanki ben bıraktım oğlumu...okuyunca çok üzüldüm çok.
tabi ki önemli bir şey değil.bizim üzüldüğümüz ayrı kalmak..özlemm..ahh ahhh.
bazı arkadaşlar yüksek değil demiş ama benim oğlumuna 6 ydı,sonra 12 ye çıktı çıkınca yoğun bakıma aldılar.
4.gün 14 oldu.7. gün 2 ye düştü ve taburcu oldu kuzum..
yani eğer yatmasaydı 4 günde 14 olan değer 200 lere çıkabilirdi.
değer çıkmış gibi gözükse de aslında çıkmakta olan değeri belli seviyelere indirebildiler.
senin de değerin yüksek çıkarsa sakın üzülme.bu mantıkta işliyor canım arkadaşım...

Özgecim dikkat at kuzuna kimseyi yaklaştırma yanına
Sende gerekirse iyileşene kadar maske tak
Hastalanmasın yavrum şimdi durup dururken
Birde sen üzülme şimdi bizim gibi

Sweet9
Sanada geçmiş olsun canım
İnşallah iyileşicek yavrularımız
Sabırla

aysunummm canım çok geçmiş olsun kıyamam ben sanada onada sakııınn kendini yıpratma üzülmemek elde değil ama en kötü rahatsızlıkları böyle olsun beterin beteri var gelicek bikaç güne evine durumuz yine senin yanında olucak.iyileşsin yeterki.güçlü ol canım benim Rabbim acil şifalar versin inş..

Aysuncum çok geçmiş olsun canim Allah şifa versin minigimiz iyilessin biran önce ins neden olurmuş rahatsızlık nasıl iltihap oluyor

nında geçti yavrum diye sarılacak annesi yok[/QUOTE]

Aysunummm inanamiyorum yaaa senin bebegindemi hasta olduuu
Tam sana yaziyordum misafir geldi sinir oldum
Neden olmus oylee ya
Off inan yuregim daglandi icimm cizz ettii...
Allah bi an once sagkigina kavuştursun duruyu..
Cok cok uzuldum cnm
Anilin yavrusuda ayni oyle oldu biliyorsun. Cok sukur kavustular
Sende yavruna tez vakitte kavus insallahh.
Onu orda birakip gelmek ne zordur bilirim.
Birakmasan evdeki kuzularin bekler. ((( o kdr zor bir durum ki canım arkadaşım bnm
Allah yar ve yardimcin olsun..

arkadaşın bebği 2 aylıktı bir süre hastanede kaldılar... değeri çook yüksekti...seninde kuzucuğun kontrol altında inşallah düzelecek
yazını okuyunca çok duygulandım.
bende oğlumu tam 2 yılda 3 sefer hastanede yatırdım çok acı bişey.. iyileşeceğini bildiğim halde ağlanaktan kendimi alamıyodum.
kümsemde yok bu gurbet elde.
üstelik son kaldığında 8 aylık hamikelydim kalamadım bile yanında..ben giderken hep ağzı büzülüyodu yarın geç kalma diyordu..

seni çok iyi anlıyorum...annelik böyle bişey işte..

ayy yaa çok geöçmiş olsun ne olduk böyle nazara mı geldik aralık anneelri olarak..

çok üzüldüm canım yaaa biran önce kavuş yavruna..
biizm kzıında burnu akıyor gündğz yok oluyor akşam olunca burnu hır hır..
bide bronşitteki hırıltı nasıl oluyor kızlar ben hiç bilmiyorum..bronşit olsa anlamam belki diye korkuyorum..

Yaa evet kızlar yaa ben burun tıkanıklığı var mı yok mu onu bil anlamıyorum nasıl oluyor ki:44:

sanada geçmiş olsun cnm rabbim bir an önce yenden kucagımıza almayı nasip etsin kuzularımızı...

bizimllinin burnu tıkalı hır hır ses geliyor ama göğüsten değil burundan..

saol cnm tşkler.. kuzumunda ilk başta burnu tıkandı sonradan hırıltıları başladı en sona dogruda sırtındanda hırıltılar gelmeye başladı (korkutmak gibi olmasın ) sonrada doktora götürdük boranşit olmuş zatürre başlangıcı dediler..

burnu bazen geceleri tıkanıyor gündüz hiç bişey yok...ilk olduğunda bi kaç gece üstüste sümüklüydü hapşuruyordu sümüğü çıkıyordu.
şimdi kalmadı özellikle gündğzleri hiç bilşey yok. bazen geceler, ortaya çıkıyor burnunun tıkanıklığı

Arkadaslar 27 aralikta sezwryan ile dogumumu yaptim yanliz hala surum yok bebegime mama veriyoruz cok uzuluyorum sutum ne zaman gelir benim gibi olan varmi ne yapmam gerekir lutfen yardim edin

bulundugu ortamı nemli tutmak çok önemliymiş yenidogan bebeklerin ve yattıgı odaya siz siz olun pek misafir almayın kuzuma mikrop bulaşmış o yüzden bu derecelere geldi sarılık yüzünden sürekli hastaneye gittik ve kendi akrabalarım dogumun ertesi akşamı da topluca gelmişlerdi.sonuçta kuzum bi yerden mikrobu kapmış ve bu durumdayız..

Arkadaslar 27 aralikta sezwryan ile dogumumu yaptim yanliz hala surum yok bebegime mama veriyoruz cok uzuluyorum sutum ne zaman gelir benim gibi olan varmi ne yapmam gerekir lutfen yardim edin

gözünaydın canım Allah analı babalı büyütsün,
benim de sütüm 3. gün geldi, ben sütüm gelene kadar göğüslerime sıcak suyla ıslatılmış havluyla masaj yaptım sık sık,
ve bebeğim her ağladığında mama vermeden önce ortalama yarım saat emzirdim sütüm olmasa da
Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…