2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Hayatimda hic kakaya osuruga sevincegim aklima gelmezdi gozumuz aydinnn :KK70:

Ayyy gizem o bnm lafim biliyormusunn :)))
Araldayken soylerdim hep
Bi insanin kakasinin beni bu kdr mutlu edecegine asla inanmazdim derdim hep :)))
Cok komik yaaa :KK9:
Eylus napio oo
Kadin aksamlari evine gidiyo dimiii

Kızlar cevap verirseniz çok sevinirim bebeğimin gözünün beyazı sarı sizdede öylemi neden acaba bu gün onsekiz günluk olduk ten rengi normal sari falan degil yani sarilıktan şüphelenmiyorum sarilik olsa tenide sari olmazmiydi

Canim bildiğim kadarıyla sarilik en son gözde bitermis yani büyük ihtimalle sariliktan

Kızlar cevap verirseniz çok sevinirim bebeğimin gözünün beyazı sarı sizdede öylemi neden acaba bu gün onsekiz günluk olduk ten rengi normal sari falan degil yani sarilıktan şüphelenmiyorum sarilik olsa tenide sari olmazmiydi

Cnm bence muhakkak bir dr a sor goster.
Sarılık olabilir

Ay senin o kocani Allah bildigi gibi yapsin ya ne kdr rahat bi adam..
Hic mi dusunmuyor cocugunun rizkini Gülay
Kusura bakma ama çocuklar soz konusu olunca dayanamıyorum ben...
Hazira dag mi dayanir kuzum yaaa tabikide biter gider
Bi mesleği yok mu esinin girsin az fkn demesin maasa calissin
Iş isi getirir. Allah ordan bi kapi daha acar .
Sen tek basina nereye kdr ne yapabilirsin.
Süt isinide goz ardi etme lutfen yeee.. bende zorla yiyorum.
Hic bisey yemiyorsan peynir ekmek ye su ic ardindan
Yapma boyleee o minik erkegin sana ihtiyaci var..
En cokta sutune.. biliosun minicik dogdu yavrucak ztn.

Deniz valla deliricem birde dün diyrki içinde bulunduğumuz duruma ben bile tahammül edemiyorum sen nasıl ediyorsun ne kadar sabırlısın
Dedim bugün boşanıcam senden Aliyide alıp gidicem canımı veririm onu vermem diyo o zaman bişeler yap bittim ben dedim yapıcam yapıcam diyip duruyor...En çokta oğluma üzülüyorum sütüm çok güzeldi Deniz sıkıntıdan yokluktan yiyemedim gitti dün sabaha kadar ağladı mama aldım luk luk nasıl içti kuzum açlıktan ağlamış
Dua edin bana ne olur Rabbim hayırlı bir kapı açsın..

Deniz valla deliricem birde dün diyrki içinde bulunduğumuz duruma ben bile tahammül edemiyorum sen nasıl ediyorsun ne kadar sabırlısın
Dedim bugün boşanıcam senden Aliyide alıp gidicem canımı veririm onu vermem diyo o zaman bişeler yap bittim ben dedim yapıcam yapıcam diyip duruyor...En çokta oğluma üzülüyorum sütüm çok güzeldi Deniz sıkıntıdan yokluktan yiyemedim gitti dün sabaha kadar ağladı mama aldım luk luk nasıl içti kuzum açlıktan ağlamış
Dua edin bana ne olur Rabbim hayırlı bir kapı açsın..

Ayyy deme oylee gulay yaa :KK43:(
Kiyamammmmm arada mama ver tabi askim yaa
Hem goguslerin dolar. O uyurken sende uyu bnm uyyunca memelerim cok guzel doluyor
Hic bisey yiyemiyorsan biskuvi at agzina gece sonra uzerine komposto yada sut fln icip yat
Nolursun yeeee. Bugunler gecer gider ama Aliye zararı olmasin yeterki
Dua edicem sana tum kalbimle.. :KK43:
Se de inancini yitirme her gecenin vardr sabahi elbet. Bu da bi sinav kardesim
Inşallah atlatacaksiniz

Caganin kulak arkasnda bu daha farkli biseymis..sanki et ben gibi duriyor...bilemedim simdi..

Denizz hadi gozun aydin..daha baslamadi bizim labizlik sorunu...bende multitabsin ucuyla zeytinyagi iciriyodum...hic midesi bulanmiyodu caganin...nasil oluyorsa...ise yariyodu her sefernde..

Gulay

Belli ki sikintilarin var...ama hiiic bisey senin. kuzundan degerli degil...yemek yemeye calis..bol sui ic...bide kuru ncir ve dereotu muhakak ye..sutu artiriyomus...

Ayyy gizem o bnm lafim biliyormusunn :)))
Araldayken soylerdim hep
Bi insanin kakasinin beni bu kdr mutlu edecegine asla inanmazdim derdim hep :)))
Cok komik yaaa :KK9:
Eylus napio oo
Kadin aksamlari evine gidiyo dimiii

iyi aşkım eylüş emzik tutmuyo yapmadığım kalmadı beni kullanıyo emzik niyetine:KK9:
6da gidiyo canımm

iyi aşkım eylüş emzik tutmuyo yapmadığım kalmadı beni kullanıyo emzik niyetine:KK9:
6da gidiyo canımm

benim bebişte emzik niyetine beni kullanıo :) bi de mememi yastık olarak :) yoksa cok aglıo sürekli temas istio. bizde erkek bebek die ağlatmamaya çalışıyoruz. yumurtalarından dolayı.

yani midesinde bir sorun cikmadi? bende gecen hafta ayrintilda gorunmedi bugun yine bakti doktorum goremedi. yarin yine cagirdi. korkuyorum bende. yarinda gormezse perinatologa gidicez. benim 1.5 yas kizimda var bu ikinci.

Canım kusura bakma ya :KK43: uyku sersemi doğumu soruyorsun sanmışim. Bizim doktor mideyi göremedi Perinatologa gittik elhamdulillah o gördü mideyi. Ama bağırsakta bi problem çıktı. Simdilik sorun yok takip edilecek. Biz 3 kez girdik o zaman detaylı ultrasona takip amaçlı.

Hiç kendini üzme canını sıkma inşallah görürler mideyi. Bizimde detaylı da gözüktü mide. Allah korusun görünmezse bana ulaş. Bu konuyu o dönem baya araştırmstim. Belki bi faydam dokunur ama inşallah gerek kalmaz. Sen güzel düşün ki güzel olsun.

İnşallah sağ salim alırsın yavrunu kucağına .

Canım kusura bakma ya :KK43: uyku sersemi doğumu soruyorsun sanmışim. Bizim doktor mideyi göremedi Perinatologa gittik elhamdulillah o gördü mideyi. Ama bağırsakta bi problem çıktı. Simdilik sorun yok takip edilecek. Biz 3 kez girdik o zaman detaylı ultrasona takip amaçlı.

Hiç kendini üzme canını sıkma inşallah görürler mideyi. Bizimde detaylı da gözüktü mide. Allah korusun görünmezse bana ulaş. Bu konuyu o dönem baya araştırmstim. Belki bi faydam dokunur ama inşallah gerek kalmaz. Sen güzel düşün ki güzel olsun.

İnşallah sağ salim alırsın yavrunu kucağına .

cok tesekkur ederim. sik rastlanan bisey olmadigi icin kimseden fikir de alamiyo insan bu yuzden ayni seyi yasayan birini gorunce sonucu ne oldu merak ettim. bugun yine bakicak doktor insallah gorur. ben kendim ebeyim az cok biliyorum biseyler ama bilmek biseyi degistirmiyo maalesef:KK43: tekrar tesekkur ederim sonucu yszarim buraya. bebegini gule gule buyut

X