2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Canım benım gozunuz aydın doğumun normalı sezeryanı yok hayırlı olan olmuş canım ben 3 aralıkta doğum yaptım sezeryan 4 aralıkta. Hastaneden çıktık :)

Canım hayırlısı olsun tebrıkler
Bu arada 39 hafta 3 günlük dünyaya geldik kilomuz 3 kilo 420 gr
Masallah annesı kılosuda ıyı saglıkla buyutmrk nasıp olsun

Dogum yapan arkadaslar ben bebegim dogdugundan beri hep kabus goruyorum hep bebegime bisey oluyor ya elimden dusuruyorum ya hayvanlar bebegime saldiriyor.sizde boyle seyler goruyor musunuz. LohusayKen bunlari gormek normalmis.
aynen cnm aynen.buün oğlumun göbeği düşerken pipisin de düştüğünü koptuğunu gördüm
sonraki uyanmada 2 hafta daha yoğun bakımda kalacağını gördüm.devamlı kabus görüyorum uyanınca ağlama krizine giriyorum
kv umursamıyor normal normal takma diyo =//
demek normal bir şey=//

DENİZ_06 canım hayırlı olsun.
güle güle büyüt=))
yerim o tosunu ben maşallah sübhanallah..,

Kızlar göğüs kalkanı kullanan arkadaşlara bir sorum olacak
içine dolan sütü döküyor musunuz?
döküorum içim gidiyo=((

fikri olan var mı?

Kızlar göğüs kalkanı kullanan arkadaşlara bir sorum olacak
içine dolan sütü döküyor musunuz?
döküorum içim gidiyo=((

fikri olan var mı?

Ben yüzünü siliyorum canim bebeğinin kizimda birini emzirirken digerin akardi çay bardagina biriktirirdim ayrıca dokeceksende toprağa dökmek gerekirmiş

böyle doğum hikayesine can kurban ne güzel gelmiş geçmiş darısı başıma Allahın iznyiel

minik kuzunu sağlıkla büyüt

Selam taze anneler
Ne haber kızlar? Anne olmaya uykusuz gecelere alışabildiniz mi???
Ben 2 çocuk annesi olmaya alışamadım, düzeni tutturamadim daha doğrusu.
Kendime mi bakim kocama mi? Oğluma mi kızıma mi??? Talha yı sabah okula gönderme işkence gibi resmen. Kızım sabaha kadar bir saat uyuyor, yarım saat uyanıyor. Gazı olursa çıkarana kadar hiç uyumuyor. Çok yorgunum. Sadece kızımın çamaşırları bile yıka ütüle yoruyor. Bide yemek falan!!! Annem gidince kafayı yerim kesin.
Bebek kurbanımızı geçen hafta kesmiştik dağıtmıştık.Bu hafta sonu da mevlüt okutacaz biz. Yemekli olacak sonra annem gidecek. Allah yardimcimiz olsun kızlar.. Gözlerim yanıyo ya.

Kizlar herkese selamm
Ben cok sık giremiyorum yazamiyorum.. elbet bu duzende değişecek
Aral hala hasta cok şükür kusmasi ishali bitti ama geceler öksürük krizi tutuyor
Bende 3 gundur cok hastayim bugunayaga kalkabildim. Ben boyle bi hastalik yillardirrrr yasamamistim
Pazar gunu ablam ve irmak geldiler onları gemiden almaya gittik eve geldik ve benim bi anda bogazim sisti... oyyy mahfoldumm usuyorum terliyorum etlerim aciyor esim kime boulenecegini şaşırdı gece boyu bi kerem e bi bana bi Aral a kostu durdu. Bugun ayaklandim oglumu yikadim
Simdide kendim giricem..
Emine annem bize cok guzel bakiyor Allah razi olsun...
Sutumun azligi disinda bi sıkıntımiz yok cok şükür tabi gaz sorunumuz var birde..

Dogum yapanlari tebrik ediyorum...
Yapacaklara Allah kurtarsin diyorum..

Anilllll hikayeni okudum cnm masallah sana cnm
Allah kalanlara boyle dogum nasip etsin
Bnm ilk dogumum gibi olmus senin dogumun
Epiduralin etkisi gecmemis doguma yakin takilmis sanirsam

Son düzenleme:
Kilo vermek için extra bişe yapıyomusunuz?
Ben bu hafta 2 kilo vermişim daha 16 kilo vermem lazım. Tablo oluşturmayı bilsem zayıflama topigini ben açacam ama artık gizem bide ona el atarsın demi

Cemre geçmiş olsun canım. Soğuğa çıkmasan daha çabuk toparlanırsın belki.
Tabiki ilk ayları hasta etmeden atlatmak istiyorum. Onların hasta olması insanı daha çok üzüyor. Tekrar geçmiş olsun canıeee3m.
Ha bide zencefilli limonlu sallama çaylar var. Üşütmemek için içiyorum ben. Nane limon falan içiyorum sende iç canım

Cnm gecmis olsun. Aralin oksurugu icin ayagina wiks sur sonra coraplarini giydir.bir yerde ayaga wiks surmenin oksurugu kestigini okumustum.

Canimmm ne kdr ayri düştük yaaa dimiii ((
Ben bu dogumumda cokzayif dustum kendimi cok yordum ve dedigin gibi karda disari ciktim
Sirf aral mutlu olsun diyeee
Bi iki kezde disari ciktik yemege gittik orda ben inanilmaz usudum
Sonra bu hale geldim.. onemsemedim hic kendimi
Maalesef suan antibiyotik kullaniyorum emzirenlerde icebiliyormus
Almasaydim perttim yeni yeni toparlaniyorum

Zayiflama konusuna gelince sadece bi pirtik gobegim kaldi desem
Ama ben senin aksina uzuluyorum ilk hafta 11kilodan fazla vermistim
Simdi dahada vermisimdir.. ama istemeyerek oluyor aral dada boyle erimistim

Kızlar doğum yapalı 16 gün oldu ilk 5 gün kanamam oldu sonra geçti,dün gece uyurken bardaktan boşalır gibi kanamam oldu miktarı bir su bardağından fazla ve birden geldi.böyle bi durum yaşayan yada bilen varmı?

Cnm gecmis olsun. Aralin oksurugu icin ayagina wiks sur sonra coraplarini giydir.bir yerde ayaga wiks surmenin oksurugu kestigini okumustum.

Valla cnm cokk tesekkur ederim kac haftadr gecmedi yaa kuzum oksurdukce ben mahfoluyorum
Birde bunu deniyeyim.. yatarken caktirmadan sureyim bariii:26:

Denizcim,gözün aydın..Allah analı babalı büyütsün..
Resim ekleee,kızlar hiç resim eklemiyorsunuz yaa lohusanın nazarı değmezz:))

Bizdeeeee bizdeee ne tesadufff yoksa biz ayni gun mu dogurdukkk

Bana bakıp haline şükret,annemde gitti zaten offff
Denizim tekrar geçmiş olsun cano..
Eşinden ve k.validenden Allah razı olsun,herkes yapmaz yaptıklarını.
Benim eşimin işleri çok yoğun bu aralar yatağa zor atıyor kendini
Aneyy gitti,k.valide hiç oralı değil dün Bi uğradı Duruyu emziriyordum
Ezgide yeni uyanmıştı,çocuğun karnı aç,altı ıslak hiç bişey yapmadan kalktı gitti
Üstelik kahvaltı masasında kuruluydu..Kaanı yeni göndermiştim..
Kadın birde ellerim ağrıyı Duruyu bile kaldıracak gücüm yok demez mi iyice dellendim
Hal böyle olunca yardır Aysun yardırrrr
Kilo vermek için extra bişe yapıyomusunuz?
Ben bu hafta 2 kilo vermişim daha 16 kilo vermem lazım. Tablo oluşturmayı bilsem zayıflama topigini ben açacam ama artık gizem bide ona el atarsın demi

Ben 59'um şuan..
Hamilelikten öncede 51-52 arasında gelip gidiyordum..
Yanii tatlım 7-8 kilom var vereceğim,hiç bişey yapmıyorum sütüm azalıyor yemeyince..
Birde doğum kışa geldiği için çok su içmek gelmiyor içimden zorla içiyorum suyu..
Kaan Haziran da doğdu sütüm fışkırıyor du resmen,su su su çok önemli sütün oluşumunda
Hatta sağılmış sütünüzü bir yerde bekletirseniz yüzde 70\80 civarının su olduğunu göreceksiniz..

Canım o bana hastanede oldu çok korktum doğumdan sonra (sezeryan) az kanamam oldu kesildi bende sevinmiştim iyi diye sonra senin dediğin gibi bi kanama başladı hemen doktoru çağirdik normal dedi gelmemiş kanaman birikmiş gelmiş dedi bir iki kere daha oldu şimdi olmuyor az az geliyor

Evet canım 2 3 gün kanama kesildi dedim bi damla bile gelmedi. Sonra birden boşaldı. Bacaklarımin arasından. Tuvaletten zor çıktım peçete yetiştiremedim. Bu şekilde 2 defa oldu bende. Normal dedi annem. Doktora sormadım ama. 19 gün oldu kanama devam...

Aynen yaa ne güzel arkadaş olduk. :)) yazamasakda hep aklımız burda.
Canım geçen hafta buraya da kar yağdı. Eşim talhayla bahçe de kardan adam yaptı ben sadece kapı eşiğinden baktım. Ama çok soğuktu..bende soğuk almışım. 4 5 gün boyunca afedersin alt kısmımdan içe doğru bıçaklar saplanıyordu sanki. Sonra kendimi sıcak tuttum geçti. Dikkat et canım. Yatarken bile çorap giy :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…