2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
bişey olmaz içini ferah tut canım. herkeste aynı sey war sadece sende değil,kuruntu yapıyoruz heyecan ve korkudan . genel mi olcak spinal ,epidural mi ? doktor hangisini önerdi tatlım ?

Spinal sezeryan olacak Canım. Ben genel istedim ama doktorum spinalde ısrarcı davrandı.. Güven bana dedi... İnşallah hayırlı olur..

canımmmm hayırlı kolay rahat bi doğum olsun inş doğurda gel hemenceciikkk :))

İnşallah canım.. Eylül'e arkadaş geliyor Allah'ın izniyle... Gelir gelmez yazıcam olanları inşallah bi sıkıntı olmazsa...

Spinal sezeryan olacak Canım. Ben genel istedim ama doktorum spinalde ısrarcı davrandı.. Güven bana dedi... İnşallah hayırlı olur..

İnşallah canım.. Eylül'e arkadaş geliyor Allah'ın izniyle... Gelir gelmez yazıcam olanları inşallah bi sıkıntı olmazsa...

Allah korusun canım ne sıkıntısı olucak getirme aklına böyle şeyleri sakın :)

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum..
Uyumaya çalışacağım ama zannetmiyorum hiç...
Sabah doğuma gitmeden yine yazmaya çalışıcam ama yazamazsam hepiniz Allah'a emanet olun..
Hepinizi çok seviyorum...
Hakkınızı helal edin...
Dua ile...

ay valla beynime birileri dur dese keşke aklımda hep bişeyler.
arası çok mereak ediyorum oturuyorum ağlıyorum 5 dk sonra aynaya bakıp gülüyorum tipe bak diye şizoya bağlandım iyice:KK37:

canım sana bişi sorcam ,sen genel anesteziden ne kadar sonra uyandım ,sezeryan ne kaadar sürdü canım ? korkuyorumda genel anesteziden,ya butun organ fonksiyonları duruo diolar ,boğazına tup yerleştiriyorlarmış ciğerlere hava veriolarmıs .bana anlatırmısın ve genelanesteziyle ilgili bilgilerini paylaşırsan sevinirim

iyi iyi ben çok sevdim gerçi kısa bi süre münasebetimiz oldu hemen bayılmışım :))
kadına bağırmışım bide uyandığımda :KK1:
geneldi benimki ondan :KK1:
uyandırdılar ameliyathanede eylülü soruyorum 5-10 kere sormuşum heralde kadında bana dedi ki bidaha sorarsan seni burda bırakırım bunu hatırlıyorum bende demişimki çok konuşma şişko :KK9:bunu hatırlamıyorum doktorum söyledi iyi başka bişey dememişim :))

canım nasıl uyandırıolar ?

Kızlar bişey sorucam , göbeğimin tam altı aşağı doğru ağrı gibi bişey geliyor , gündüzde geldi uyuyakalmıstım , şimdi yine oldu, yaklaştığının belirtisimidir ki bu ??

Sabah doğuma gitmeden yine yazmaya çalışıcam ama yazamazsam hepiniz Allah'a emanet olun..
Hakkınızı helal edin...
Dua ile...

dualarımız seninleee tatlım.mutlu olmalısın bence hastane dönusu 1 kişi fazla olcaksınız :)

arası çok mereak ediyorum oturuyorum ağlıyorum 5 dk sonra aynaya bakıp gülüyorum tipe bak diye şizoya bağlandım iyice:KK37:

canım sana bişi sorcam ,sen genel anesteziden ne kadar sonra uyandım ,sezeryan ne kaadar sürdü canım ? korkuyorumda genel anesteziden,ya butun organ fonksiyonları duruo diolar ,boğazına tup yerleştiriyorlarmış ciğerlere hava veriolarmıs .bana anlatırmısın ve genelanesteziyle ilgili bilgilerini paylaşırsan sevinirim

Ay oha kim dedi bunları:KK53:
ben odaya gayet ayık çıktım direk eylülü verdiler emzirdim resim çektirdim hiç öyle ayıkma durumum olmadı bi ameliyathanede haliyle ilk aptal gibi oldum sadece yukarı çıkana kadar kendime geldim yani.
boğazdan hortum veriyolar bayılttıktan sonra o 2 gün hafif boğaz ağrısı yapıyo o kadar.

1 saat sürmüş 10.dakikada eylülü çıkarmışlar bende 1 saat sonra çıkmışım hayatım.
hiç öyle değil korkma sakın.
millete bakcak olursan zaten spinal epidural felç yapıyo,genelde uyanamıyosu normalde yırtılıyosun bebek sıkışıyo e doğurmayalım madem öyleyse.duyma sen kimseyi

Son düzenleme:
canım nasıl uyandırıolar ?

tam emin değilim ama narkoz belli oranda ameliyat süresince verilen bişey sanırım ameliyat bittiği anda narkozu kesiyolar ve sesleniyolar bana gizem uyan gizem uyan diyolardı uyandığımda.

geçen senede genel anesteziyle ameliyat olmuştum onda da bu şekilde uyanmıştım

amin aşkıım amin inş düzelicek hepsi çokkk güzel günlerimiz olucakk :))
telefondan atıyorum canım denize gitmiyo ona ama:26:

bi bakmışsın doğurmuşsun sonra nasıl geçiyo ben anlamadım gelidğimden beri ayaktayım sen sakın benim yaptığımı yapma sen yat sana baksınlar dikiş yerim ödem yaptı dinlenemediğim için sancılarım yeni başladı sırf bu yüzden.sen tecrübelisin ama söyliyim yinede dikkat et kendine :26:

yeni karakterimiz şizo :KK52::KK52::KK52::KK52: bayıldım ben azcık üstünde çalışırsak süper bir karakter olacak inanıyorum :KK1::KK1::KK1:
ah cnm sorma dinlenmek hayal oldu kardeşim izin alamıyor o orda üzüldü ben burda üzüldüm ama ona çaktırmıyorum rahatlasın diye kayınvalidem gelecek üzülme dedim oda hastalandı zaten yaşlı gelsede hasta olduğundan bana yardımcı olamaz ağır atlatıyor
gene kocişin ellerine kaldım :KK53: bende ilkinde senin gibi hiç yatmadım dikişlerim patlamış kıyafete çıkan kanı görünce anlamıştım ama canım hiç yanmamıştı yani yapıştırma olmadığından tekrar dikmişti rahmetli doktorum söylene söylene :KK9:
bakalım kaderde neler bekliyor beni biz ne dersek diyelim iyi kötü yaşanacak herşey bekliyor sırada hayırlısı olsun
telde geçen gün yeğenin fotolarını atmaya çalışmıştı kardeşim onlardada sorun olmuştu :44: bende beceremedim sandım sonra maill attı öyle geldiydi zaten teknoloji özürlüyüm pc de değil ama telde fenayım :KK37:
Hakkınızı helal edin...
Dua ile...

yat cnm yarın ihtiyacın olacak dinlenmeye bak biraz enerji toplama çalış uyu bak koyunları say :KK53: olmadı bebikleri say anıl aras ali duru eylül...:KK52::KK52::KK52: ooo maşallah say say bitmez uykun gelir :21::21::21::21:

yeni karakterimiz şizo :KK52::KK52::KK52::KK52: bayıldım ben azcık üstünde çalışırsak süper bir karakter olacak inanıyorum :KK1::KK1::KK1:
ah cnm sorma dinlenmek hayal oldu kardeşim izin alamıyor o orda üzüldü ben burda üzüldüm ama ona çaktırmıyorum rahatlasın diye kayınvalidem gelecek üzülme dedim oda hastalandı zaten yaşlı gelsede hasta olduğundan bana yardımcı olamaz ağır atlatıyor
gene kocişin ellerine kaldım :KK53: bende ilkinde senin gibi hiç yatmadım dikişlerim patlamış kıyafete çıkan kanı görünce anlamıştım ama canım hiç yanmamıştı yani yapıştırma olmadığından tekrar dikmişti rahmetli doktorum söylene söylene :KK9:
bakalım kaderde neler bekliyor beni biz ne dersek diyelim iyi kötü yaşanacak herşey bekliyor sırada hayırlısı olsun
telde geçen gün yeğenin fotolarını atmaya çalışmıştı kardeşim onlardada sorun olmuştu :44: bende beceremedim sandım sonra maill attı öyle geldiydi zaten teknoloji özürlüyüm pc de değil ama telde fenayım :KK37:

valla benimde ağrılarım yeni başladı geçmesi gerekirdi tam tersi oldu yatamamaktan:26:
bide lohusa depresyonuna girmişim öyle diyo gerizekalı kv'dem neymiş çok panik yapmışım eylül uyanmadı diye mantığına tükürdüğüm sanki lohusa oldum yatak yüzü gördümde bi depresyonum eksik dedim bende.bi işe yaramıyo bide boş boş konuşmuyomu allahım yarebbim.allahtan eve kimse gelmedi söyledim hasta çocuk gelmeyin dedim babamlarada küstüler aramıyolar günlerdir.onlarmı lohusa benmi belli değil.
ay ben nerden geldim bu konulara ya:KK9:

Sahalara dönmüşsün Gizoo bende burdayım sabah açtım taa :KK9:yazasım yok ama yorgunluktan elim kolum kalkmıyor yanlız olmak ne zor ya bari işlerimi biri yapsada gündüz biraz uyusam püff.
Anıldan haberi olan varmı ben arayamıyorum doluyum zaten ağlamaktan korkuyorum kızın canını sıkmıyım..

valla benimde ağrılarım yeni başladı geçmesi gerekirdi tam tersi oldu yatamamaktan:26:
bide lohusa depresyonuna girmişim öyle diyo gerizekalı kv'dem neymiş çok panik yapmışım eylül uyanmadı diye mantığına tükürdüğüm sanki lohusa oldum yatak yüzü gördümde bi depresyonum eksik dedim bende.bi işe yaramıyo bide boş boş konuşmuyomu allahım yarebbim.allahtan eve kimse gelmedi söyledim hasta çocuk gelmeyin dedim babamlarada küstüler aramıyolar günlerdir.onlarmı lohusa benmi belli değil.
ay ben nerden geldim bu konulara ya:KK9:

ben getirdim ben getirdimmm :KK52::KK52::KK52:
anacım seninkileride 3 dövecen bir sayacan :KK19: boşver iyi etmişsin
valla arkadaşlarım sağolsun gurbette olunca kardeşte onlar oluyor anne babada onlar oluyorlar
şimdiden birisi ilk gün ben ikinci gün sen diye plan yapıyorlar :KK70:
aa bu arada az önce facede dolanırken bir tasarımcıyı gördüm vee yetişirse kızımla kendime takım pijama sipariş ettim :KK52: bide aynı renlerden saç bandı yapacak
elinde istediğim kumaştan yokmuş çarşamba gününe gelirse yetişecek çok sevimliler yaa
3 pijama takımı almıştım eşim duysa :21::21::21:
neyse gelince söleriz artıkın :kk77:

Sahalara dönmüşsün Gizoo bende burdayım sabah açtım taa :KK9:yazasım yok ama yorgunluktan elim kolum kalkmıyor yanlız olmak ne zor ya bari işlerimi biri yapsada gündüz biraz uyusam püff.
Anıldan haberi olan varmı ben arayamıyorum doluyum zaten ağlamaktan korkuyorum kızın canını sıkmıyım..

evet totnuzu kaşıyın lütfen zaten bi doğrultamadınız nazardan :KK53: sen kimsesizlikten gizemle anıl miniklerin hastalıklarından
haber alırsanız yazınnn :26:

Merhabalar,
Bebek şekeri yaptırmayı düşünürmüsünüz istediğiniz fiyatta yardımcı olmaya çalışıırım.. :)

Ay oha kim dedi bunları:KK53:
ben odaya gayet ayık çıktım direk eylülü verdiler emzirdim resim çektirdim hiç öyle ayıkma durumum olmadı bi ameliyathanede haliyle ilk aptal gibi oldum sadece yukarı çıkana kadar kendime geldim yani.
boğazdan hortum veriyolar bayılttıktan sonra o 2 gün hafif boğaz ağrısı yapıyo o kadar.

1 saat sürmüş 10.dakikada eylülü çıkarmışlar bende 1 saat sonra çıkmışım hayatım.
hiç öyle değil korkma sakın.
millete bakcak olursan zaten spinal epidural felç yapıyo,genelde uyanamıyosu normalde yırtılıyosun bebek sıkışıyo e doğurmayalım madem öyleyse.duyma sen kimseyi

ayyy canımmm öyle yada böyle bebek bisekilde çıkacak aslında doğru söluosun ,yani korkarak biryere varamam ama korkumun üzerine gitmeye çalışıyorum.insallah sezeryan gününe kadar alıştırırım kndimi o moda girerim.inan ki canım cok kıymetliymiş yeni farkettim bunu :KK70:

Hakkınızı helal edin...
Dua ile...

Canım allaha emanet ol sağ salim sağlıklı bir şekilde doğumunu gerçekleştirirsin umarım Şimdiden doğumun hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütsün bebeişine uzun ömürler versin rabbim

Aysun maşallah ya ne güzel doğum hikayen allahım herkese nasip etsin böle doğumu

Anıla çok üzüldüm ya allahım bir an önce evladına kavuşturmayı nasip etsin

Gizemim geçmiş olsun bebeişine sağlıklı uzun ömürler versin

Deniz canımsana da geçmiş olsun

Yeni doğum yapan arkadaşlara da hayırlı uğurlu olsun :)

evet totnuzu kaşıyın lütfen zaten bi doğrultamadınız nazardan :KK53: sen kimsesizlikten gizemle anıl miniklerin hastalıklarından
haber alırsanız yazınnn :26:

Canım bnim bebeğimde sarılık oldu birsürü kan adılar sürekli
Bide göbeği iltahaplandı bir dr antibiyotik iğne yazdı 6 tane vurdurmam bn dedim bizim dr da ne iğnesi ya bişeyi yok düşmk üzere dedi.
zaten acayip dillndirdiler beni :KK14: iş yapıyorum doğumda bağırmadım filan
arayıp böyle bböyle olmuş diyolar kaşısamda totom doğrulmuyor..
Meraklıydım sanki dolanmaya lohusa yatağımı bile sermiştim halbuki yatıcaktım ben saten takımlarımı sermiştim :KK9::KK9:
Kimsem olmayınca yatamadım :26:

Canim benim sagol buarada aneztezinin etkisiyle donup kaldim sana dedim hic dogum yapmis birine benzemiyor tas gibi hatun dimdik ayakta rabbim bebeklerimizi korusun buarada cuma sanki seni gorur gibi oldum yetsimedim eger dogru tahminse
Sağol kuzucummm:))
Evet cuma hastanedeydim,5.gün kontrolümüz vardı
Ayy keşke görseydim seni tühh yaa:KK43:(
Sen ne zaman çıktı ki hastaneden ,cuma mı?

Kızlar iyi geceler..

Geçmişi okuyamadım inşallah herkes iyidir..
Özellikle Anıl'ı ve aras bebeği çok merak ediyorum..

Yarın sabah sezeryana giricem. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin...
Hepimiz yavrularımıza sağlıkla kavuşalım inşallah..
Doğum yapanlar varsa da hayırlı olsun.. Kalanlara da Allah'ım sağlıkla kavuşmak nasip etsin...

Tatlııııımmmm,hayırlısıyla bebeğini kucağına al,sağlıklı,ağrısız,kolay bir doğum olur inşallah:KK54:
Haber ver bize de merak ederiz..

Bu arada kızlar Anıl'a noldu yaa geçmişe fazla bakamadım da:44:

X