2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Merhaba.

Bebek kanala yerleşirken hareketlerinde çok artma oluyor mu?
Bebeğim kendini sağdan sola vuruyor içimde.
Kalp atışını ölçüyorum el doppleri var bende 165-175 arası
Cumartesi günü nst de de bu şakilde olunca strese girmiş dedilerdi. Yaklaşık 2 saattir böyle.birde tansiyonum yükseliyor. Ama sancımda yok.
Hastanemi aradım bebek yerleşiyordur dediler.

Bu şekilde yaşayan arkadaşlar var mı?

bende tatlı heycanın dışında bir yusuf yusuf durumu bir üçbuçuk atma durumu var :KK9::KK9::KK9:
eşim az önce yemek masasında oğlum bu günleri iyi değerlendir yakında masayı birbirine katacak biri geliyor diyor :KK52:
göreve gitti az önce yollar karlı olunca ben korkuyorum arkasından okuyorum allahın izniyle bişey olmaz kızım gelecek daha dedi ağlattı beni kapıda gıcık :KK43:
haa bide göbeğimin deliği dışına çıkmış haberim varmıymış onu soruyor :KK53:
amann ne bbiliyim zaten anıl gizem aras eylül derken içim garip bide benim bu kocam yokmu gözlerim kurbağa gözüne döndü ağlamaktan bide arada gülüyorum iyice sıyırdım ben bugün :21:

canım benimde yusuffff benim gölgem gibi pesimde ,yanımdan ayrılmıo :) kızz keşkeee burdada kar yağsa subat doğumluyum ve bundan dolayımıdır bilmem ama karı cok ama cok sewiyorum. keşke burdada yağsa tutsa bide yuruyuse çıksak kocamla:) cok istrdim. canım bende aka pokaa ağlıyorum duygusal olmamız su sıralar cok normal.bugunleride atlatıcaz Allahın izniyle :)

Merhaba.

Bebek kanala yerleşirken hareketlerinde çok artma oluyor mu?
Bebeğim kendini sağdan sola vuruyor içimde.
Kalp atışını ölçüyorum el doppleri var bende 165-175 arası
Cumartesi günü nst de de bu şakilde olunca strese girmiş dedilerdi. Yaklaşık 2 saattir böyle.birde tansiyonum yükseliyor. Ama sancımda yok.
Hastanemi aradım bebek yerleşiyordur dediler.

Bu şekilde yaşayan arkadaşlar var mı?

canım benim bildiğim nabzın 120-160 arası normal olması.160dan sonrası yada 120den azı normal değil diye biliyorum .seni korkutmak istemem anlamamda bu işlerden ama acile gidip nstye girmende fayda var canım. doktorunu aramalısın canım öyle telefondan söylemek doğru değil bence muayene olmalısın ...

Kızlar iyi geceler..

Geçmişi okuyamadım inşallah herkes iyidir..
Özellikle Anıl'ı ve aras bebeği çok merak ediyorum..

Yarın sabah sezeryana giricem. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin...
Hepimiz yavrularımıza sağlıkla kavuşalım inşallah..
Doğum yapanlar varsa da hayırlı olsun.. Kalanlara da Allah'ım sağlıkla kavuşmak nasip etsin...

Gizemim
Ya esimm indirilmiyor resimler diooo :KK43:

Eylulun pamukcugu nasil oldu bu arada

Birde bebekleri sarilik olan annelere gecmisler olsun diyorum
Bi an once iyilesisinler yavrular insallahh
Su 1 ayi atlattikmi dahada iyi olucak hersey kizlar
Sabir edip sukredelim her gunumuze

ay deli olucam deniiiz niden atamıyorum yaaa :KK14:
başka nasıl atabilirim söyle uuff:KK14::KK14:
geçti gibi bebeğim emdikçe azalıyomu anlamadım:44:

Hehe hadi gözü aydın detayları öğrenince yazarsınız:)

Ne güzel herşey yoluna girmeye başlamış bile... :KK1:

daha iyi olucaz hepimiz inş :)
az kaldı canım seninde hadi bakalım çarşamba günü geliyo bebişimiiizz :))
anestezi ekipleri çok iyi için çok rahat olsun :))

Ayyy canlarım benim yaaaa,alıntı yapamadım tel.den okudum
Evet çok güzeldi her şey bizim için,umarım doğumunu bekleyen arkadaşlarda
benim kadar şanslı olur.
..Ben 38+3 te doğum yaptım canım..
Denizzz sanada geçmiş olsun,seni de gözün aydın bitanem..
Gizoş,Anıl,Tuğba...Doğum yapan bütün hamişş canolarımı kutluyorum,
Allah sağlıklı uzun ömürler versin yavrularımıza:KK16:

Gizoşum pamukçuk olmuş Eylülümüz,çok geçmiş olsun tatlım..

Merakla beklerken sen benden önce,ben senden sonra vs.die Aynı gün nasip oldu sen,ben,deniz:KK1:
Artık 1.yaş günlerinde kutlarız hep beraber:KK9:

evet canikommmm çok güzel oldu ayarlamışız gibi denizle dalga geçiyoduk sen normal yap pazartesi aynı gün olması için ben sezeryan olurum diyodum öyle oldu :KK9:
sabah suyum geliyo tuvalete oturdum ilk denize mesaj attım ahah:KK9:

bende tatlı heycanın dışında bir yusuf yusuf durumu bir üçbuçuk atma durumu var :KK9::KK9::KK9:
eşim az önce yemek masasında oğlum bu günleri iyi değerlendir yakında masayı birbirine katacak biri geliyor diyor :KK52:
göreve gitti az önce yollar karlı olunca ben korkuyorum arkasından okuyorum allahın izniyle bişey olmaz kızım gelecek daha dedi ağlattı beni kapıda gıcık :KK43:
haa bide göbeğimin deliği dışına çıkmış haberim varmıymış onu soruyor :KK53:
amann ne bbiliyim zaten anıl gizem aras eylül derken içim garip bide benim bu kocam yokmu gözlerim kurbağa gözüne döndü ağlamaktan bide arada gülüyorum iyice sıyırdım ben bugün :21:

pozitif ol hayatım yaa aaa oohh doğurcaksın gelceksin bi güzel artık bebeklerimizi konuşucaz sadece :))
sakın ağlamaa sakın sakınnn:KK20:

canım benim bildiğim nabzın 120-160 arası normal olması.160dan sonrası yada 120den azı normal değil diye biliyorum .seni korkutmak istemem anlamamda bu işlerden ama acile gidip nstye girmende fayda var canım. doktorunu aramalısın canım öyle telefondan söylemek doğru değil bence muayene olmalısın ...

Teşekkür ederim önerin için hala devam ettiği için acile gideceğim.

kaç kiloyum acaba şuan çok merak ediyorum tartılmadım daha hiç tartı yok evde :KK1:
hastanedenn geldim üst taraf gitmişti karın falan yüzüm kaşık kadar kalmış yine normaldede öyleydi hamilelikte çok şişmişti ama:KK37:
üzüntüden stresten iyice küçüldü suratım armut gibi oldum alt taraf hala formunda yani darısı popomun başına:KK9:

Kızlar iyi geceler..

Doğum yapanlar varsa da hayırlı olsun.. Kalanlara da Allah'ım sağlıkla kavuşmak nasip etsin...

canım kolay bir doğum dilerim. Allahın izniyle hemen girip cıkıcaksın doğuma. neden bu kadar erken szeryana alıo doktor bir sorun mu var canım. daha 38in içindesin .37+ lardasın.

Teşekkür ederim önerin için hala devam ettiği için acile gideceğim.

aynen öyle canım tedbiri elden bırakmamak lazım. için rahatlasın normal birseysedee ,ama değilse de sezeryanla alırlar cocugu hemen sorun olmaz merak etme .ablamın 37+2 de bebeğin sabit kalp atışlarından dolayı acil aldılar sezeryana ordan biliyorum.önlemimizi alalım arkadaşım. güzel haberlerle gelirsin inşallah.

kaç kiloyum acaba şuan çok merak ediyorum tartılmadım daha hiç tartı yok evde :KK1:
hastanedenn geldim üst taraf gitmişti karın falan yüzüm kaşık kadar kalmış yine normaldede öyleydi hamilelikte çok şişmişti ama:KK37:
üzüntüden stresten iyice küçüldü suratım armut gibi oldum alt taraf hala formunda yani darısı popomun başına:KK9:

:KK70: alemsin yaa ,bak biz kadınlar böyleyiz ,dusunmeyi derdi sevioz illa bişey buluozz ,bak eylül duzelio şimdi kilo popon cıktı :))))) gizoo guldurdun beni walla gece gecee:KK70:

Kızlar iyi geceler..

allah yardımcın olsun cnm miniğimizde sende allaha emanetsiniz inşallah sorunsuz atlatırsınız :KK16:
ay deli olucam deniiiz niden atamıyorum yaaa :KK14:
başka nasıl atabilirim söyle uuff:KK14::KK14:
geçti gibi bebeğim emdikçe azalıyomu anlamadım:44:

evet canikommmm çok güzel oldu ayarlamışız gibi denizle dalga geçiyoduk sen normal yap pazartesi aynı gün olması için ben sezeryan olurum diyodum öyle oldu :KK9:
sabah suyum geliyo tuvalete oturdum ilk denize mesaj attım ahah:KK9:

pozitif ol hayatım yaa aaa oohh doğurcaksın gelceksin bi güzel artık bebeklerimizi konuşucaz sadece :))
sakın ağlamaa sakın sakınnn:KK20:

allahımm gelmişte kilolarını konuşmaya bile başlamışşş çok şükür rabbimeeeee :21::21::21: darısı anılımın başına inşallah oda bi gelseydi :26:
cnm resimler bende sorunsuzdu siz telden mi uğraşıyorsunuz niye olmuyorkine :44:
cnm son zamanlar malum heyecan panik sevinç karmaşığım işte bide size içim gitti hele eylülü gördüm ya ne biliyim neyse geçti gitti şükür rabbim dualarımızı kabul etti ya hamd olsun ona...
bende ameliyatı atlatayımda inşallah şöyle kendime kızıma yetebilir hale geleyim herşey çok güzel olacak

canım kolay bir doğum dilerim. Allahın izniyle hemen girip cıkıcaksın doğuma. neden bu kadar erken szeryana alıo doktor bir sorun mu var canım. daha 38in içindesin .37+ lardasın.

Sağol canım inşallah.. Yarın 38+2 oluyorum.. Sancılarım çok fazla bu aralar.. Bebeğin kafası inmiş iyice.. Doktorumda sezeryan için uygun gördü bu tarihi..

allah yardımcın olsun cnm miniğimizde sende allaha emanetsiniz inşallah sorunsuz atlatırsınız :KK16:

allahımm gelmişte kilolarını konuşmaya bile başlamışşş çok şükür rabbimeeeee :21::21::21: darısı anılımın başına inşallah oda bi gelseydi :26:
cnm resimler bende sorunsuzdu siz telden mi uğraşıyorsunuz niye olmuyorkine :44:
cnm son zamanlar malum heyecan panik sevinç karmaşığım işte bide size içim gitti hele eylülü gördüm ya ne biliyim neyse geçti gitti şükür rabbim dualarımızı kabul etti ya hamd olsun ona...
bende ameliyatı atlatayımda inşallah şöyle kendime kızıma yetebilir hale geleyim herşey çok güzel olacak

İnşallah canım çok sağol...

Sağol canım inşallah.. Yarın 38+2 oluyorum.. Sancılarım çok fazla bu aralar.. Bebeğin kafası inmiş iyice.. Doktorumda sezeryan için uygun gördü bu tarihi..

canım o zaman tamam :KK70: Allah bir sezeryanda kurtulmanı nasip etsin ,güzel haberlerini ve hikayeni okumak isterim canım.

canım o zaman tamam :KK70: Allah bir sezeryanda kurtulmanı nasip etsin ,güzel haberlerini ve hikayeni okumak isterim canım.

Ay inşallah canım ya...
Şu an o kadar heyecanlıyımki kalbim çıkacak yerinden..
Bir de korku var tabii... Ama kendim için değil bebek için, Allah korusun ya bi sıkıntı olursa diye..
Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun inşallah...

Ay inşallah canım ya...
Şu an o kadar heyecanlıyımki kalbim çıkacak yerinden..
Bir de korku var tabii... Ama kendim için değil bebek için, Allah korusun ya bi sıkıntı olursa diye..
Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun inşallah...

bişey olmaz içini ferah tut canım. herkeste aynı sey war sadece sende değil,kuruntu yapıyoruz heyecan ve korkudan . genel mi olcak spinal ,epidural mi ? doktor hangisini önerdi tatlım ?

20:

Ay evet sormaaa:KK52:
Valla başkalarından da anestezi ekibnn iyi olduğunu duymuştum ama en taze haber seninki inşallah dediğin gibidir:)

:KK70: alemsin yaa ,bak biz kadınlar böyleyiz ,dusunmeyi derdi sevioz illa bişey buluozz ,bak eylül duzelio şimdi kilo popon cıktı :))))) gizoo guldurdun beni walla gece gecee:KK70:

ay valla beynime birileri dur dese keşke aklımda hep bişeyler.
arası çok mereak ediyorum oturuyorum ağlıyorum 5 dk sonra aynaya bakıp gülüyorum tipe bak diye şizoya bağlandım iyice:KK37:

amin aşkıım amin inş düzelicek hepsi çokkk güzel günlerimiz olucakk :))
telefondan atıyorum canım denize gitmiyo ona ama:26:

bi bakmışsın doğurmuşsun sonra nasıl geçiyo ben anlamadım gelidğimden beri ayaktayım sen sakın benim yaptığımı yapma sen yat sana baksınlar dikiş yerim ödem yaptı dinlenemediğim için sancılarım yeni başladı sırf bu yüzden.sen tecrübelisin ama söyliyim yinede dikkat et kendine :26:

Ay evet sormaaa:KK52:
Valla başkalarından da anestezi ekibnn iyi olduğunu duymuştum ama en taze haber seninki inşallah dediğin gibidir:)

iyi iyi ben çok sevdim gerçi kısa bi süre münasebetimiz oldu hemen bayılmışım :))
kadına bağırmışım bide uyandığımda :KK1:
geneldi benimki ondan :KK1:
uyandırdılar ameliyathanede eylülü soruyorum 5-10 kere sormuşum heralde kadında bana dedi ki bidaha sorarsan seni burda bırakırım bunu hatırlıyorum bende demişimki çok konuşma şişko :KK9:bunu hatırlamıyorum doktorum söyledi iyi başka bişey dememişim :))

X