2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

öncelikle çok sağol cnm cvp yazdığın için.. çok tedirgin oluyorum bişe olur die..iyi fikir aslında kalp atışını dinletmek..bebeğin hareketleri şimdilik iyi..ne yapacağımı bilemedim..bencede sürekli çağırması lazımdı günüm 21 inde doluyo die 19 una gel tekrar dedi banada çok geç gibi geliyor

kızlar karnımda bir ağrı var, ciğerlerime vuruyor, sızı gibi, batar gibi...

ne bu sizce?

cnm kaburgaya baskı yaptığından olabilir o ağrı..senin son gittiğinde nst sonucuna ne dedi bana çatı muayeneside yaptı açılma felan yok dedi sancıda çıkmadı nst de..seninki nasıldı..bide ilk bebeğinmi allah sana bağışlasın :))

bencede çok geç
bana 1 hafta dedi diye ben kafayı yiyorum
belki yarın bir giderim nstye girerim
doğurmazsam :)
artık her an doğurabiliriz , ona göre geleceklere haber ver bence
zaten sezeryan günüm bu hafta içiydi, ben normale döndüm

hastane çok yakın değil ben ilçede oturuyorum bide gittiğim yer özel hastane.. sana tahmini doğum tarihine ne dedi

amin, cümlemizinkini.. ilk Allah bağışlarsa..
yok sancım çıkmadı, beklenebilir dedi, ama geçen hafta bir hafta doğmaz demişti bu hafta da aynı şeyi söyleyebiliyor musunuz dedim yok dedi, çıkınca bile olabilir dedi
çatı muayenesi tetikleyen birşey olduğu için yapmadı
c.tesi yapacak

hastane çok yakın değil ben ilçede oturuyorum bide gittiğim yer özel hastane.. sana tahmini doğum tarihine ne dedi

22sine kadar günü var dedi :)
eğer sezeryan olsaydı çarşambaydı
bu kaburgaya baskı gibi değil bir garip ağrı anlamadım :s
çevrende ultrason olan nere varsa onu kullan

anladım cnm..perşembe gitmiştim olmazsa ararım içim rahat etmiyor derim ne zaman gelim derim..ay kafayı yicem ne zormuş beklemek :))

22sine kadar günü var dedi :)
eğer sezeryan olsaydı çarşambaydı
bu kaburgaya baskı gibi değil bir garip ağrı anlamadım :s
çevrende ultrason olan nere varsa onu kullan

bu ağrı için dr unu ara olmazsa..çevremde ultrasonu olan bi yer yok maalesef çok küçük bi yerde yaşıyorum mecburiyetten eşimin görev yeri burası..hastanede ebede bi tane kalp dinleme cihazı var oda uyduruk yani pilli diafon gibi bişe :))

tuğba doğurmuşşş
numarası vardı bende unutmuşum
aradım annesiyle konuştum kızlar iyilermiş normal olmuş sanırım anladığım kadarıyla şimdilik bilgim bu kadar

Hehe hadi gözü aydın detayları öğrenince yazarsınız:)

Ne güzel herşey yoluna girmeye başlamış bile...

Benim de sonunda tarihim belli oldu... 11.12.2013 saat 11.00de spinal sezeryan olacağım... Aslında sezeryan olup olmayacağı belli değildi normali de denemek istiyordum ama bebeğim 10 gündür kilo almıyor... Zaten çok kilolu değildi.... Doktor artık tutmayalım çıksın kilo alsın dedi... Erken doğum riskim de kalmadı zaten... İyi dedik çarşamba günü sezeryanla bebeğime Allah izin verirse kavuşacağım.... Çok karışık duygular içindeyim heyecanlıyım ilk doğumum olacak... Bebeğim umarım kilo alır... Sağlıkla kucağıma alırım... Bana ve bebeğime dua ederseniz sevinirim

sen tecrübelisin diye soruyorum, bu doğum öncesindeki karın ağrısı nasıl bir ağrı tarif eder misin?

benim tarihim, ama ben son muayenemde normale karar verdim, bekliyoruz
sağlıkla al kucağına

Ayyy canlarım benim yaaaa,alıntı yapamadım tel.den okudum
Evet çok güzeldi her şey bizim için,umarım doğumunu bekleyen arkadaşlarda
benim kadar şanslı olur.
..Ben 38+3 te doğum yaptım canım..
Denizzz sanada geçmiş olsun,seni de gözün aydın bitanem..
Gizoş,Anıl,Tuğba...Doğum yapan bütün hamişş canolarımı kutluyorum,
Allah sağlıklı uzun ömürler versin yavrularımıza

Gizoşum pamukçuk olmuş Eylülümüz,çok geçmiş olsun tatlım..

Merakla beklerken sen benden önce,ben senden sonra vs.die Aynı gün nasip oldu sen,ben,deniz
Artık 1.yaş günlerinde kutlarız hep beraber

Şimdiden hayırlı olsun... Benim de sezaryen günüm 11.12.13;-) ben epidural istedim
Allah hepimize kolaylık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…