2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kizlar nst de sancim 40-53 arasi sizce sanci baslamismi

cnm sancın çok değil bu haftalarda normal deniyor bu kadaına benimki 8085 arası olmasına rağmen sorun olmadı korkma ama yarın tekrar gir istersen bide kendini takip et artarak devam edecek mi yoksa geçecekmi benimki artarak gidiyordu

ben şimdi çıkıyorum tekrar dönecem yazdığını mutlaka okurum cnm
günlerimiz yakın seninle bana 18 aralık gün verdi sezeryan için aslında 11 dedi ama sonra 2 günde bir nst ye girme şartıyla 18 yaptık sende arayı uzatma bence başka doktorlada görüş ben o doktora taktım şuan iyiniymiş bunu derken töbe töbeee doğurda gel dememiş iyiki kusura bakma asbiyim agrasifim doktorunu yolabilirim şuan

allah kolaylık versinn inşallah kolay geçer herşey senin için miniğinide sağlıcakla kucaklarsın şimdi hepiniz için yasin okucam isimlerini bilmediklerimi burdaki nickleriyle anarım
anılım gizemim inanın aklım hep sizde çok özledim
ay bana gene bişiler oluyor azcık ağlim geliom ben...

dogum yapan arkadaslar bebeginizle guzel bir omrunuz olsun gozunuz aydin biz bu topigin kazan dibi olucaz:)
sifa bekleyen bebeklere de cani gonulden dua ettim bian once iyilessinler evlerine donsunler diye.

bana da sezaryen yolu gorundu bebek 3300'e yakin 3700 tahmini dogum kilosu fitiktan dolayi beyin cerrahiyla gorustum o da riske atma dedi. kontrolum cumartesi sanirim gun verir artik. bir de beni nstye neden sokmuyor iki doktorda anlamadim 27. haftadan beri zaten kasiliyorum sancidan kivraniyorum bu gider boyle 40 haftaya kadar buna bisey olmaz mi diyolar anlamadim

hepimizin hakkinda hayirlisi ama normal olsa iyiydi...

Karamel ya cok sagol korktum
Dr onemsemedi ama bilemedim
Rabbim biz kalanlarada yardimci olsun
İcimi rahatlattin
Allah razi olsunn opuyorum

Allah razı olsun canım duanda eksik etmediğim için.. İnşallah sen de sağlıkla kucağına al bebeğini az kaldı senin de zaten:)

kızlar bebeğim iri bi bebek olduğu için sezeryan olucam ama karar veremedim sizce genel anestezimi olmalıyım yoksa spinal mi? fikirlerinize ihtiyacım var

kızlar bebeğim iri bi bebek olduğu için sezeryan olucam ama karar veremedim sizce genel anestezimi olmalıyım yoksa spinal mi? fikirlerinize ihtiyacım var

Ben de sezeryan olacağım spinali tercih ettim... Bebeğimn ilk anlarını görmek için... Bir de grip gibiyim zaten snestezist genelmyapmam bu şartlarda dedi... Siz öneriyor musuuz spinali dedşm... Ben kendime yaptırsam kesinlikle spinal olursum ama siz bilrsinz tabi dedi.. Yan etkilerini sordum... Bol su ve kahve dedi o da herkesin dediği gibi ,... Birde bazı anneler kendini yi hissediyor hemen ayağa kalkayım fıldır fıldır gezeyim derdine düşüyor onu yapmayın 2 gün mutlaka birşey olmaz dedi... Bilgi vereyim dedim canım karar senn tabi... Bir de acı hissetmiyorsun ancak karnının kesilyor olduğu hissi sende oluşuyormuş eğer ona dayanamam ben panik olabilirim diyorsan geneli tercih et.. Hepimzin hakkında hayırısı olsun...

Kızlar selam bır türlüm giremiyorum foruma bızım oğlan gece nöbet tutup gündüz uyuyor da :) aklım hep burda amaz giremiyorum gecmıse de bakamadım doğum yapan varsa çok gecmış olsun hala bekleyenlerın Allah yardımcısı olsun ... Çok güzel bir duyguymuş kuzuları Kuzeyime bakıp bakıp ağlıyorum mutluluktan ....Allahıma şükürler osun ...hepinizi öptüm güzel hamişlerimiz ve anneler

kızlar, sarılık rsiki ya da sarılık durumu için ltfen üzülmeyin..bebim oğluş tam bir ay önce normal doğumla aniden suyum geldiği için 2800 gram olarak doğdu.. o stresle sütüm gelmedi diye uzunca mama verdik bebeğime.. üç saatte bir önce 30 cc daha sonraki haftalar 60 cc verdik...sütüm geldiğinde çok geçti ve hep az geldiği için çok alamadı...şimdi o kadar obur ki 90 cc'den aşağı doymuyor..ama buna rağmen Allah'a çok şükür he anne karnındaki ilerleyişini yakaladı..ilerledi bile...bebişler Allah'ın izni ile sağlıklı ve dirayetli oluyor anneleri..yeter ki sizler üzülmeyin..ben erken doğduğu için küveze gierecek diye nasıl ağlamıştım..ama o da olmadı çok şükür ...hemen verdiler kollarıma canavarımı...hep pozitif düşünün...

doğum tarihi çok güzel olacak yaa , 11.12.13
allah sağlıklı bi şekilde kavuştursun sizi bebeğinize

Karamel ya cok sagol korktum
Dr onemsemedi ama bilemedim
Rabbim biz kalanlarada yardimci olsun
İcimi rahatlattin
Allah razi olsunn opuyorum

cnm hepimizden allah razı olsun sen merak etme yakında kuzun kollarında olacak allahın izniyle

Allah razı olsun canım duanda eksik etmediğim için.. İnşallah sen de sağlıkla kucağına al bebeğini az kaldı senin de zaten:)
rabbim kabul etsin cnm
evet son 8 gün

mira çok güzel açıklamış şimdi bende düşündüm epiduraldede o kesiliyor hissi oluyormuş ona dayanabilirmiyim diye düşünmeye başladım :44:
kızımı görmenin heycanıyla inşallah sakin kalabilirim
aslında dayanıklı biriyimdir ama çok soğuk kanlı olamıyorum işin içinde kesilmek olunca
ah uyus eşimi ikna edebilsem ameliyata girmeye o zaman sırf ben güçlüyüm ayağına gıkım çıkmazdı
neyse bakıcizzz artık hayırlısı neyse o olsun inşallah

işte kahverengi akıntının ertesi akşamı sancım başladı. sabah hastaneye gittim, öğlene doğurdum. epidural normal doğum oldu canım. doktoru zorladım evet bir avazda doğurdum dersem yalan olur. Allah herkese hayırlısını nasip etsin inşallah :)

Senide tebrık ederım allah analı babalı buyutsun once sen dogurdun ben dıyorum zaten benım kız marta kadar dogmaz :)

darısı başına canım sağlık sıhhat içinde inşallah. :) doğmaz sanıyorsun ama işte o gün de bugün oluyor :)

Canım ben 2,5 yıl önce spnial oldum kesilirken felan hissetmedim sadece bebeği çıkarırlarken içimden çekildiğini hissettim 10dk da bebişim doğdu kesim dikiş felan toplamda ameliyatta yarım saat kaldım spnial olcaklara tek bir tavsiyem var iğne vurulurken ve ameliyat masasına yatınca kesinlikle kafanızı felan oynatmayın ben hiç oynatmadım o yüzden de sıkıntı çekmedim haftaya yine sezeryanım var bakalım inş. Buda sıkıntısız olur gerçi anestezite de bağlı olabilir

Iyi aksamlar coktandir yazmiyordum. Izne ciktigimdan beri iki hafta oldu. Bende beklemedeyim daha yarin 38 haftam doluyor. Normal dogumu bekliyoruz bakalim. Ne zaman tesrif edicek bizim cimcime her hafta kontrole gidiyoruz nst ye giriyorum. Hayirli dogumlar dilerim tum bekleyenlere dogum yapanlarada allah anali babali buyutsun diyorum.

evet karamel bende kesilmekten korkuyorum, acaba bayılsam mı die de düşünmeden edemiyorum kendimi.seninde 1 haftan kaldııı tatlı telaş basladııı :)

evet karamel bende kesilmekten korkuyorum, acaba bayılsam mı die de düşünmeden edemiyorum kendimi.seninde 1 haftan kaldııı tatlı telaş basladııı :)

bende tatlı heycanın dışında bir yusuf yusuf durumu bir üçbuçuk atma durumu var
eşim az önce yemek masasında oğlum bu günleri iyi değerlendir yakında masayı birbirine katacak biri geliyor diyor
göreve gitti az önce yollar karlı olunca ben korkuyorum arkasından okuyorum allahın izniyle bişey olmaz kızım gelecek daha dedi ağlattı beni kapıda gıcık
haa bide göbeğimin deliği dışına çıkmış haberim varmıymış onu soruyor
amann ne bbiliyim zaten anıl gizem aras eylül derken içim garip bide benim bu kocam yokmu gözlerim kurbağa gözüne döndü ağlamaktan bide arada gülüyorum iyice sıyırdım ben bugün

Canim benim sagol buarada aneztezinin etkisiyle donup kaldim sana dedim hic dogum yapmis birine benzemiyor tas gibi hatun dimdik ayakta rabbim bebeklerimizi korusun buarada cuma sanki seni gorur gibi oldum yetsimedim eger dogru tahminse

Kizlar slm nasilsiniz bizler cok sukur kizimda hafif sarilik bar bol bol doyuruyorum ins gecicek buyuk kizim cok zor durUmda kiskanclik hat safhada buarada gizem ben kizimin pamukcugunu sacimla temizliyorum sacimi parmagima dolayip cekiyorum sariligida kafana takma ins gecicek. Crmredeniz canim allah sifa versin evladina anil ins sutun grlir inss

38+0 dayım göğüslerim ağrıyor ve yanıyor bide kitleler var mastit mi oldum doğumdan önce mastit olur mu ilk bebişimde sütüm çok azdı ama yinede mastit olmuştum. Uff doğuna kadar iltihap olursa napcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…