2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

ay hadi bakalım, rabbim kolay doğumlar nasip etsin, sağlıcakla kavuş bebeğine inşallah. herşey gönlünce olsun.

Masallah dogum yapanlarin sayisi baya artmis hepinizin gozu aydin Allah hepimizin yavrularini anali babali buyutsun Anilllll Allah seninde yardimcin olsun belki oglunu kucagina almissindir bile Allah bu duyguyu yasamayi isteyen herkese nasip etsin

ayyy hadi bakalımm gidin tabii
o arada sancılarında sıklaşır inşallah güzel bir açılmayla gider cart diye doğurursun umaruımm.. hadi dualarımız sizlerleee.

kızlar cuma sabahı saat 7 de hastanede olup sezeryanla melegimi dünyaya getirecegim.. rabbim hayırlısı ile melegimi kucagıma almayı bana nasip etsin..

dualarınızı bekliyorum....

cuma sabah yani bu sabah, e sen doğurdun o zaman şu saatlerde çoktan bitmiştir sezeryan.. maşallah tebrik ederim. bol bol sütün gelir inşallah.

a aaa sen ne zmaan doğurdun yaa, her okuduğum mesajda şaşırıyorum sürekli, daha zamanın da varmış maşallah hemde normal doğumla gelmiş. uzun ömürlü sağlıklı günler dilerim bebişinede sanada.

doğurur mu doğurur vallaaa bu kızz çok deliiii

hemşerim kaynarı ne zaman yapacaksınız? hastaneye götürecekmisiniz? ben anneme dedim sen al şimdiden malzemelerini sancım başlarsa haber veririm hemen yapmaya başlarsın diye :) yaptıktan sonra gelirsiniz dedim. tabi olmaz öyle şey, o da diyor şimididen yapalım biterse yine yaparız.. ama daha 4 haftam var, erken gelirse (ki inşallah) napacaz bakalım, bardaklarım sürahim falan hazır.

amaaaan işte benim de düşündüğüm şeye bak, millet ne derdinde ben ne derdindeyim

Kızlar nasılsınız tüm vaktim bebekle 3 aşılama 2 tüp bebekten sonra hasretle yavruma kavuşmuşken ben depresyona giriyorum ona yetemediğimi düşünüyorum bu sabah o uyurken anneme bırakıp evden resmen kaçtım nefes alamıyorum aranızda benim gibi olan vatmı?

kızlar melegim yanımda harika bir duyguymuş rabbim herkese bu duyguyu tattırsın şu anlık kızım ve ben iyiyim dua eden herkesten allah razı olsun melegim 2910gr dogdu

Kizlar dogum yapanlari tebrik ederim kim napti hic bilmiyorum cok ozluyorum sizi kizimiz sarilik oldu hastanelerdeyiz cok zormus psikolojim yerle bir dua edin lutfen toparlansin bi an once

Anilla konustum cok sancisi varmis konusamadik gerci bu kadar biliyorumm.opuyorum hepinizii

kızlar cuma sabahı saat 7 de hastanede olup sezeryanla melegimi dünyaya getirecegim.. rabbim hayırlısı ile melegimi kucagıma almayı bana nasip etsin..

dualarınızı bekliyorum....

Hadi hayırlı olsun canım almışındır çoktan bebeğini kucağına... Allah sağlıklı mutlu bir ömür versin:)

Kızlar 2,5 da suyum geldi
on dk da hastanedeydık ama tum suyum akmış
dualarınızda bana da yer verır mısınız(

Ay inanmıyorum yaa hiç belirtisi de yoktu... Allah kolaylıkla kurtarsın inşallah 5 cm açıklığı olmuş epidural takılmış rahatlamıştır... Helal olsun valla normal yapacak heralde... Sağlıkla olsun inşallah.... Bize de haber edin merak ederiz....

Ben de dün gece çok kötüydüm bebek sanki aşağıya iniyormuş gibi geldi iğneler battıyordu karnıma alt taraflarıma kasılmalar eşliğinde dedim geliyor heralde ama ne nişan ne su birşey gelmedi.... Giderek şiddeti sabaha doğru azaldı.... Bakalım ne olacak:44:

Gizemcim gecmiş olsun canım biran önce geçer sarılığı inşallah bol bol emzir çok faydası olur Anılada Allah yardim etsin inşallah onunda iyi haberlerini brkliyoruz banada dua edin bende pazar günü gidiyorum sezeryanaa

kızlar melegim yanımda harika bir duyguymuş rabbim herkese bu duyguyu tattırsın şu anlık kızım ve ben iyiyim dua eden herkesten allah razı olsun melegim 2910gr dogdu

Maşallah ona tebrik ederim seni de canım... Sağlıklı mutlu güzel bir ömrü olsun... Darısı başımızaaaaa

Gizemcim annelik nasıl bir şey henüz bilmiyorum ama sakin olmaya çalış sarılık biliyorsun kolay geçecek birşey... Üzme kendini...

ayyy güzelim yaaaa Allah yardımcın olsun inş. bende geç uyaNDIM yeni gördüm canım arkadaşım ağrısız tasasız bi avazda sağlıcakla inş.

şom ağızlısın kızım sen doğurmaya niyeti olmayan kızı doğurttun valla helal
Allah seninde hayırlısı ile gidip gelmeni nasip etsin

şşşşştt

bak anılı gönderdim şimdi sıra seni gönderecem... biliyosun dün çok dilime doladım siziii.

bak bugün de en geç yarın sende sıraaaaaaa
kız ağzını hayıra aç valla olabilir bende kendimi her an bekliyorum öyle tetikteyimki sürekli Rüya görüyorum

aslında muhtemel tarihimde doğursam daha güzel olar eşim pazartesiye randevu alabilir öyle niyet ettik ama bizimki o güne kadar durmayadabilir

tuğba hiç sesin de çıkmadıı kesin doğuryorsunn dimiiii kızzzzzzzzzzzzz

Kesinnnn doğuruyor bencede :))
Ay o yokuşta fln doğurmasın da

doğurur mu doğurur vallaaa bu kızz çok deliiii
Allah sizi napmasın hemi! siz bunları yazarken benim totişimde pireler uçuşuyordu
ama saolun valla çok duygulandım beni böyle düşünmeniz çok mutlu etti canolaaaarrrrrr
yok daha gitmedim geç yattıyorum gecede paronayak gibi sürekli suyummu geldi sancımmı var diye kendimi saydığım için sabaha karşı uyuyabiliyorum

gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün geçmiş olsun... normal mi oldu cnm?

gizemmmmm

çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin toparlanır toparlanır Allah ın izniyle sıkma canını sitresi sütünden alır bak eylüş hanım!

kaynarı evde yaparız biz. hastaneye götürmicezz.
malzemeleri anneme aldırırım. zaten hazır satılıyor. kaynar malzeemsi :

lohusalık depresyonu genelde oluyor o.. bin tane düşünce kaplar... ya boğulursa ya nefes alamazsa.. onun için sürekli başında tutarsın..
herşeye daha duygusal bakarsın. ağlasaa noluyor deyip yeyip bitirirsin kendini
bunlkar çok doğal...
iyi yapmışsın dışarı çıkarak.20 dk lık yürüyüş yap mümkünsee.

Ne guzel herkes dogurdu ben kaldim dogum yapanlari tebrik ediyorum Allah anali babali buyutsun insallah benimde iki gun once hafif sancim oldu gittik hastaneye doktor cati muayenesi yapti ama valla kukumu koparip alacak sandim ooooooo bune boyle hic acilma yok nasil dogurucan dedi doktor moralim bozuk yani insallah bende normal dogum yapabilirim

Anıl'ım inşallah Rabbim Bir avazda kurtarsın yavrum bebeğine kavuştursun gelmiyo gelmiyo bak gecenin 2.5 da tıklatmış kapıyı
Diğer arkadaşlarada hayırlı doğumlar bebeğini kucağına alanlarad bir ömr mutluluklar hayırlı evlatlardan kılsın Rabbim yavrularımızı...

allah yardımcın olsun inşallah en acısız ağrısız şekilde sağlıcakla kucaklarsın yavrunu

anılımmmm
cnm benim yaa rabbim yardımcın olsun inşallah
belkide arasın şimdi kollarında
kavuştun sonunda allahım ağrılarınıda biran önce dindirsin inşallah
mübarek cuma günü yüzü suyu hürmetine
haberlerini bekliyorum kalbim ağzımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…