2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kizlar dogum yapanlari tebrik ederim kim napti hic bilmiyorum cok ozluyorum sizi kizimiz sarilik oldu hastanelerdeyiz cok zormus psikolojim yerle bir dua edin lutfen toparlansin bi an once :KK43:

Anilla konustum cok sancisi varmis konusamadik gerci bu kadar biliyorumm.opuyorum hepinizii

Gizemcim sakin ol heryeni dogan bebekte okur bak benimmkizimdada var bol bol emzir karnini doyur gecmis olsun canim

ayyy güzelim yaaaa Allah yardımcın olsun inş. bende geç uyaNDIM yeni gördüm canım arkadaşım ağrısız tasasız bi avazda sağlıcakla inş.

şom ağızlısın kızım sen :KK9: doğurmaya niyeti olmayan kızı doğurttun valla helal :KK9::KK9:
Allah seninde hayırlısı ile gidip gelmeni nasip etsin :KK54:

kız ağzını hayıra aç :KK9::KK9: valla olabilir bende kendimi her an bekliyorum öyle tetikteyimki sürekli Rüya görüyorum:KK1:

aslında muhtemel tarihimde doğursam daha güzel olar :KK8: eşim pazartesiye randevu alabilir öyle niyet ettik ama bizimki o güne kadar durmayadabilir:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Allah sizi napmasın hemi! siz bunları yazarken benim totişimde pireler uçuşuyordu:KK9::KK9:
ama saolun valla çok duygulandım beni böyle düşünmeniz çok mutlu etti canolaaaarrrrrr:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
yok daha gitmedim geç yattıyorum gecede paronayak gibi sürekli suyummu geldi sancımmı var diye kendimi saydığım için sabaha karşı uyuyabiliyorum:KK50:

gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün geçmiş olsun... normal mi oldu cnm?

gizemmmmm

çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin toparlanır toparlanır Allah ın izniyle sıkma canını sitresi sütünden alır bak eylüş hanım!

kız bu ne uykusuuu böyleee.vallaa helal ben sabah nazmazına kalkıyorumm sonra yarım bi uyku sonra engeç 7,30 da kalkıyorum. tabii haliykle gece erkekn yatıyorum ama..

gizemmmm sarılığın düşmanı beslenme.. iyi besle eylülüüü..
eğer sütün az geliyorsa ek takviye vermeni tavsiye ederim.
ne kadar beslenirse o kadar çabuk sarılığını atıyor...:KK34::KK34::KK34:

Kizlar dogum yapanlari tebrik ederim kim napti hic bilmiyorum cok ozluyorum sizi kizimiz sarilik oldu hastanelerdeyiz cok zormus psikolojim yerle bir dua edin lutfen toparlansin bi an once :KK43:

Anilla konustum cok sancisi varmis konusamadik gerci bu kadar biliyorumm.opuyorum hepinizii

kızım demek nasılda güzel bir duygu değilmi gizemimmm :KK16:
geçecek cnm sarılığıda geçecek dualarım sizinle rabbim bu mübarek günde eylülüne sağlık versin biran önce evinize dönün hayırlısıyla
sende kendine dikkat et hala ameliyat yerin iğleşmedi sütün için moralini yüksek tutmaya çalış geçici olduğunu düşün hep

allah yardımcın olsun inşallah en acısız ağrısız şekilde sağlıcakla kucaklarsın yavrunu

anılımmmm :KK43:
cnm benim yaa rabbim yardımcın olsun inşallah
belkide arasın şimdi kollarında
kavuştun sonunda allahım ağrılarınıda biran önce dindirsin inşallah
mübarek cuma günü yüzü suyu hürmetine
haberlerini bekliyorum kalbim ağzımda

yav ben sana bişey dicektim dün ama unuttum.. yaa.:26::26::26:

doğumla ilgilimiydi acabaa. unuttum haa..:KK53::KK53:

kız bu ne uykusuuu böyleee.vallaa helal ben sabah nazmazına kalkıyorumm sonra yarım bi uyku sonra engeç 7,30 da kalkıyorum. tabii haliykle gece erkekn yatıyorum ama..

kız bende işte namaza kadar uyuyyo ile uyanıklık arasındayım... namazdan sonra güneşlenen malaklar gibi uyuyorum yaaa ne hikmetse bende anlamadım saat 12 ye çeyrek vardı bugün bi uyandım ay cuma saati kaçtı dedim ne kadan sinirlendim ya

anıldan haber varmı kızlar?

merhaba güzel anneler çok şükür ben de anne oldum...
30 kasımda kızım geldi kollarıma.
3000gr 51cm doğdu...
iştme testi ve sarılık kontrolu yapıldı çok şükür hiçbir sorun yok.
anne olan sayısı artmış maşalllah....:nazar:
allahım bu güzel duyguyu hekese yaşatsın inşallah.
hepinize hayırlı doğumlar...:KK16:

geçen tv de prof. ibrahim saraçoğlu vardı en iyi süt artırıcı yeşil taze üzüm dedi. bi ot ismi daha vermişti ama hatırlamıyorum. daha doğumuma var ama sizlerle de paylaşıyım istedim...

Ben de izlemiştim o programı
Aslan pençesi mi demişti hatırlamaya çalışıyorum ama emin değilim nette de daha çok kadın hastalıkları için yazıyo ama bilemedim ://

merhaba güzel anneler çok şükür ben de anne oldum...
30 kasımda kızım geldi kollarıma.
3000gr 51cm doğdu...
iştme testi ve sarılık kontrolu yapıldı çok şükür hiçbir sorun yok.
anne olan sayısı artmış maşalllah....:nazar:
allahım bu güzel duyguyu hekese yaşatsın inşallah.
hepinize hayırlı doğumlar...:KK16:

hayırlı olsunnn :KK16:
prensesinle çokk mutlu günler aylar yıllar seni bekliyor inşallah
hayırla sağlıcakla büyüsün :KK16:

oğluma sıktığım nar suyundan azıcık içtim şu anda başım dönüyor :111:
tansiyonumumu düşürdü acep :KK53:

kızlar yeni doğum yapan arkadaşımın bebeği de sarılık olmuş, kız 0+, eşi A+ miş. çocuk babanın kanını yani A+ i almış, bu nedenle de sarılık normalmiş, annesinin kan grubunu alsaymış sarılık olmazmış.
Gizemcim üzülme sende insallah fındık eylül atlatır çabucak

oğluma sıktığım nar suyundan azıcık içtim şu anda başım dönüyor :111:
tansiyonumumu düşürdü acep :KK53:

düşürmüş olabilir nar suyu ile ilgili birisi daha bi şüphesinden bahsetmişti neydi o ya:44:

nar suyu içtim acaba ondan olabilir mi fln demişti :44::44:

açılması mı olmuştu karnı mı kasılıyodu velhasıl nar suyu şüpheli :KK52::KK52::KK52:

anılım ne yaptın aceba yavriiiiiimmmm 2 buçukta suyu gelmiş bu saate adar ne yaptın ne ettin aceba arkedaşım:KK52::KK52::KK52:

Allah yardımcın olsun

yemek yapmaya gitmem lazım anıldan hbr gelir diye gidemiyorum gızlarrrrr:KK52::KK52::KK52:

ay hadi bakalım, rabbim kolay doğumlar nasip etsin, sağlıcakla kavuş bebeğine inşallah. herşey gönlünce olsun.

ayyy hadi bakalımm gidin tabii
o arada sancılarında sıklaşır inşallah güzel bir açılmayla gider cart diye doğurursun umaruımm.. hadi dualarımız sizlerleee.:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

allah yardımcın olsun inşallah en acısız ağrısız şekilde sağlıcakla kucaklarsın yavrunu

Cok sağolun kızlar, iyi ki doktora gitmek te acele etmemişim, sancılarım kesildi :KK43:( biraz uyudum uyandım şimdi. Hafif bir sancı geldi inşallah devamı gelir. Nereye gitti ki bu sancılar:KK43:(( Doktora da ulaşamadım, vatsapdan yazdım bakalım cevap verecek mi.

kızlar biraz önce tuvalete oturdum afedersiniz, birden kasıklarıma bişey saplandı resmen, karnım gerildi kukumun etrafı sızladı kemiklerimi hissettim sanki. 30 sn falan sürdü azalarak geçti sonra, sancımıydı bu acaba ?

gerçi şimdi doğum kursundaki doktorun söyledikleri geldi aklıma.. hamile bayanlar sürekli soru soruyordu biri diyor benim şuram ağrıyor buram sertleşiyor biri diyor şuram şöyle oluyor bunlar sancı mı falan diye soruyorlardı, doktorda demişti ki merak etmeyin gerçek doğum sancıları başlayınca emin olun anlayacaksınız o öyle oram buram ağrıyor gibi anlatılacak cinsten bişey değil demişti, hepimiz gözlerimizi bölertmiştik korkudan.

kızlar biraz önce tuvalete oturdum afedersiniz, birden kasıklarıma bişey saplandı resmen, karnım gerildi kukumun etrafı sızladı kemiklerimi hissettim sanki. 30 sn falan sürdü azalarak geçti sonra, sancımıydı bu acaba ?

tuvaletini yapmaya başladığında olduysa eğer sanmıyorum son zamanlarda bana çok sık oluyor

her gittiğimde oturuyorum klozete tam başlıcam bi kasılma tuhaf ağrılar oluyor öyle başlıyo çişim:KK53:

eğer böyle bişiyse sanmam... bu sancı bana tuvaletimi çok tuttuktan sonra birden wc oturunca oluyodu sanıyorum bebişlerin baskısı ile çok tutuyoruz tuvalet ondan olabilir...:KK31:

tuvaletini yapmaya başladığında olduysa eğer sanmıyorum son zamanlarda bana çok sık oluyor

her gittiğimde oturuyorum klozete tam başlıcam bi kasılma tuhaf ağrılar oluyor öyle başlıyo çişim:KK53:

eğer böyle bişiyse sanmam... bu sancı bana tuvaletimi çok tuttuktan sonra birden wc oturunca oluyodu sanıyorum bebişlerin baskısı ile çok tutuyoruz tuvalet ondan olabilir...:KK31:

başladığında değil de bittiğinde oldu :KK17: bide ilk defa oldu.

bebişim bu hafta başını sıkıştırmış zaten kanala doğru, usgde suratının yarısını görebilmiştik. bundan sonra olacak galiba, uyurken bacaklarımı bile bükemiyorum fazla resmen eliyle ittiriyor hemen.

zor günler gelmeye başladı sanırım. yarında işteki son günüm zaten, pztden itibaren rapor alacam

düşürmüş olabilir nar suyu ile ilgili birisi daha bi şüphesinden bahsetmişti neydi o ya:44:

nar suyu içtim acaba ondan olabilir mi fln demişti :44::44:

açılması mı olmuştu karnı mı kasılıyodu velhasıl nar suyu şüpheli :KK52::KK52::KK52:

evet hatırlıyorum çünkü o konuşmada bende vardım :KK53:
birisi söylemişti hatta melekyavrum da içiyordu bırakıcam demişti bende o günden sonra bıraktım ama görünce narın cazibesine kapıldım :KK37: neyse birazdan ayranla dengelerim :KK15:

Cok sağolun kızlar, iyi ki doktora gitmek te acele etmemişim, sancılarım kesildi :KK43:( biraz uyudum uyandım şimdi. Hafif bir sancı geldi inşallah devamı gelir. Nereye gitti ki bu sancılar:KK43:(( Doktora da ulaşamadım, vatsapdan yazdım bakalım cevap verecek mi.

benim sancılar olunca çok korkmuştum hele hele şiddetli olunca yine de gece boyu çekmiştim sabah gitmiştim doktorum kızmıştı sen sezeryan yapacaksın neden umursamıyorsun diye
o ders oldu şimdi fena tırsıyorum ama çok şükür o kadar şiddetli değil artık
normal isteyenler bencede evde bir süre sancıyı dinlemeli

gerçi şimdi doğum kursundaki doktorun söyledikleri geldi aklıma.. hamile bayanlar sürekli soru soruyordu biri diyor benim şuram ağrıyor buram sertleşiyor biri diyor şuram şöyle oluyor bunlar sancı mı falan diye soruyorlardı, doktorda demişti ki merak etmeyin gerçek doğum sancıları başlayınca emin olun anlayacaksınız o öyle oram buram ağrıyor gibi anlatılacak cinsten bişey değil demişti, hepimiz gözlerimizi bölertmiştik korkudan.

cnm idrar yolları enfeksiyonuda olabilir mi acaba :44:
yanma falan olursa dikkatli ol olurmu :KK54:
son zamanlarda doğum için riskli olabilir farkedersen tedavini yapsınlar erkenden

başladığında değil de bittiğinde oldu :KK17: bide ilk defa oldu.

bebişim bu hafta başını sıkıştırmış zaten kanala doğru, usgde suratının yarısını görebilmiştik. bundan sonra olacak galiba, uyurken bacaklarımı bile bükemiyorum fazla resmen eliyle ittiriyor hemen.

zor günler gelmeye başladı sanırım. yarında işteki son günüm zaten, pztden itibaren rapor alacam

valla hadi seninkisi kanala girdi ondan baskı yapıyo

benim doktorum kafası daha yerleşmemiş dedi ama benim nerdeyse her gün böyle oluyo....:44:

ne oluyo benim yawrime yaaa ne yapmaya çalışıyo bu çocuk çözemedim gitti arkadaş:KK53::KK53:

X