2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kızlar dua edin şu an hastanedeyim yatışim yapıldi melegimi kucagıma almaya az kaldı

allah senide meleğinide korusun inşallah.. sabırsızlıkla doğum hikeyeni bekliyor olacam sende bizim için dua et ltf allah yardımcın olsun

Şuan nasıl ağlıyorum yaa Anılım doguma gitmişşşşş
Cok duygulandım.
Aradım eşi cıktı 5 cm açılması varmış dayanmış maşallah şimdi epidural takılıyormuş
Kıyamammmmmm
Allahım kolay guzel acısız dogum nasip etsin inşallah
Bnmki gibi olmasın.

oo iyi 5 cm olduysa geriside gelir çok heyecanlııı

Ah canıım Allah yardımcisi olsun sen nasıl oldun arkadaşım oğluşun nasıl çok tatlı maşallah kızlarla iyice mıncıkladık resmini kokla öp yerimize cemrecim anıldan haber aldikça yaz bize

Ayyy anil gittiyse sira bana geliooo elim ayagim tutrio yeminle

Gunumuz ayni 2 kisi gitmis bugun maşallah

Allahim saglikla evladinizla yuvaniza donmeyi nasip etsin
Su mübarek günde çok dua edicem hepimiz icin, doguranlar içinde, siz de edin

Son düzenleme:
Ben iyi sayılırım.
Oğlum cok iyi maşallah. İştahlı kerataaaa
Dün babaannesinin eline kaka yaptı altını değiştirirken
Tam o sırada ona gulerken yatağıma içirmesin mi hemde ne biçim
Tabi ben iyice gülme krizine girdim.
Gözlerimden yaş geldi ve dikişlerin cokkk acıdı
Artık evdeki herkesi tembihledim beni güldürmeyin diye
Cok acı çekiyorum çünkü :)

Anıl'dan hbr aldıkca yazıcam kızlar.
İnşallah kolay doğurur

bak sen yaramazaa.
ne tatlı onların kakaları bile tertemizzz canım benimmm..
çağanda her altını açtığımda muhakkak diker pipiyi işerdii
iki kişiyle alt değiştiriyoduk 1 aylıkken

Kızlar 2,5 da suyum geldi
on dk da hastanedeydık ama tum suyum akmış
dualarınızda bana da yer verır mısınız(
hadi bakalım canım Allah yardımcın olsun, sana da bebeğine de sağlık versin. Aras'ın gelişiyle hayatınızdaki herşey yoluna girecek inssallaaaaah

kızlar dua edin şu an hastanedeyim yatışim yapıldi melegimi kucagıma almaya az kaldı

innşallah bebeklerinize sağlıklı bir şekilde kavuşursunuz kızlar, doğumlarınız bittimi bilmiyorum ama inşallah çok kolay olur doğumlarınız.. ya bende biraz erken doğurmak istiyorum, bebişimin burcu yay olsun istiyorum.

dün eşimin ve benim doğum günümüzdü.. yarın yani cumartesi evimizde doğum günü partisi yapacağız ilk defa. bu zamana kadar hep ailelerimizle kutlamıştık bu artık çocuksuz son doğum günümüz o yüzden arkadaşlarımızla olalım istedik.

pasta siparişi verdik tuzlu poğaçayıda hazır alacağız pasta yaptıracağımız yer yapacak. ben birtek kabak tatlısı yapacam eşim çok istedi yapmamı.. çerez cips falan alacaz bol bol.. yaklaşık 25 kişi gelecek. başka neler yapsam bilmiyorum yaa. kek yapmayıda düşünüyorum havuçlu tarçınlı. bir çeşit daha tuzlu bişeyler mi olsa acaba. eşim kendini yorma dedi ama o kadar insana ya yetmezse diye korkuyorum bu sefer.. bu akşam derin bir ev temizliği yapacağız zaten. bide cmt çalışıyorum iş çıkışı kuaföre faln gidecem, pek zamanımda kalmayacak. strese girdim resmen.

anıldan haber var mı yaaa, gece gitmiş doğuma, belki doğmuştur şimdiye.. ayy mis kokulu bebeğini kokluyordur belkide şu anda. inşallah çok iyiilerdir ikiside, çok merak ediyorum. cemre haber bekliyoruz senden, sürekli girip okumaya çalışacam

Ay çok heyecanlandım canim ya dualarimiz seninle çok kolay bir doğum olsun sağlıkla almissindir şimdi kucağına oğlunu çok saskinim aslında ne yazacağımı bilemiyorum

Son düzenleme:
Hadi hayirlisi cnm.allah kolay dogum nasip etsin saglikla kucagina alirsin bebegini insallah
Cnm cok saol verdigin bilgiler icin.kimyon disinda hepsini yaptim.karin egzerzisi gercekten rahatlatiyodu onu yapinca susuyodu.

Cnm bebegini almisindir kucagina allah anali babali saglikla buyutmek nasip etsin.

ayy hadi bakalımm canımm düzenli kasılmalar belden giriyorsa tamamdır

5 dakikada bir sancım devam ediyor, azcık daha şiddetli artık. Az önce de nişanim geldi. Ayırt edemem diyordum ama çok belli, Sümük gibi hafif pembe kırmızı renginde ve oldukça yoğun. Ben çok merak ediyordum o yüzden merak eden vardır diye bu kadar detaylı anlattım. Eşim cumayi kilsin gelsin öyle doktora gitmeye niyetim var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…