2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Karamel bende icipdum nar
Gecen hafta cok kasilmam oldu
İcmicem
Hem severim hemde tansion dusuruyor hemde vitamin die iciodum

Karamel bende icipdum nar
Gecen hafta cok kasilmam oldu
İcmicem
Hem severim hemde tansion dusuruyor hemde vitamin die iciodum

melekcim benim tansiyon zaten hep düşük hatta hep fazla düşük 8/5-9/4 hep böyle gitti çok şükür ama kasılmalar ve sancılar eğer nardan kaynaklanıyorsa içmem tabi
yarın randevum var sorayım bari :44:

hemen okumaya başladım sağol cnm
kızlar birde benim bir arkadaşım var 5 senedir hamile kalamıyor bir oğlu var ama ikinciyi çok istiyor
doktorlar polikistik over hastası olduğunu ve tüp bebekten başka çaresi olmadığını söylemiş bir sürü tedavi denediler ama olmadı tüp bebek içinde şuan maddiyatları el vermiyor 41 hamileden ayetel kürsi istemesini söylemiş büyükleri
sizlerde yardımcı olursanız çok sevinirim buraya üye değil ama okuyormuş bütün ayların annelerini
ben birini okudum okuyanlar mesajı beğenirlerse gözden kaçmamış olur bende sayabilirim şimdiden okuyandanda okumayandan da allah razı olsun doğumları çokkk kolay olsun inşallah

Okudum canım Allah tez zamanda saglıkla kucagına aldırsın

Karamel hergun hiç ara vermeden 41 gun boyunca Meryem okusun
Adet olduğu zmn eşi onun yerine okusun
Ara vermesin yani
Allah tez zmnda bir evlat daha versin kucağına

Bugün ilk kez goguslerim sızlıyor
Uçlara doğru. :/

sütün ben hazırım gelmeye diyor denizim :) maşallah

Karamel hergun hiç ara vermeden 41 gun boyunca Meryem okusun
Adet olduğu zmn eşi onun yerine okusun
Ara vermesin yani
Allah tez zmnda bir evlat daha versin kucağına

cnm bunu yaptı bide hacdan gelen hurmaya 41 insanın okuduğu meryem suresi var onuda yaptık
ama adetliyken ne yaptı onu bilmiyorum ben bunu söyliyeyim ona belkide o ara vermiştir :26: bence ara verdi
çok sevinecek buna sağol cnm allah razı olsun

Son düzenleme:

Canımcım bende de aynı hastalık war ilac tedawisi gördüm we 4ay icinde hamile kaldm bence bska doktora gtsin we moralinibozmasın bu arada okudum bende Allah kabul eder insallah

Okudum canım Allah tez zamanda saglıkla kucagına aldırsın

sağol cnm allah razı olsun

Karamel cepten girdigim icin begenemiyorum
Bende okudum ayetel kursi beni de say

tamam cnm allah razı olsun
emin olun ondan çokk dua alacaksınız
amannn bee yine mi duygulandım
hiç tanımadığınız biri için okuyorsunuz ya allahım gönlünüzdekini hakkınızda hayırlı eylesin inşallah inanın içimden okadar çok dua geçiyorki hepsi yazıya dökülse tamam artık sus diye para atacaksınız diye susuyorum

Ben hayit suyu, incir kürü ve ostorojen hapi ile hamile kaldım. Allah yardimcisi olsun.

Canımcım bende de aynı hastalık war ilac tedawisi gördüm we 4ay icinde hamile kaldm bence bska doktora gtsin we moralinibozmasın bu arada okudum bende Allah kabul eder insallah

inşallah cnm darısı onun başına
ama ilaç tedavisi bir çok kez tekrarlandı doktorunu değiştirerekte denedi bir çok doktordan en son duyduğu tek yol tüp bebek dediler eninde sonunda onuda yaptıracak zaten ama biraz zaman geçmesi lazım
oğlu baya büyüdü yaşıda ilerliyor o yüzden zaman kaybetmek onu çok üzüyor bendende böyle birşey isteyince belki sebep oluruz diye size söylemek istedim sizde sağolun beni kırmadınız allah tekrar tekrar razı olsun

canım bizde 4,5 sene sonra tüp bebek yöntemi ile bebeğimize kavuşacağız insallah, yine 1 tane evladı varmış masallah, Allah gönlüne göre versin arkadaşının da , ben okudum 1 ayetel kürsi

cnm ben de polikistik over hastasıyım, aşılama ve tüp bebek de denedik olmadı kaybettik, inancını kaybetmesin kilo almasın ve doğal beslenmeye çalışsın bekarlığımdan beri o illetle savaştım çok uğraşıp dert ettiğinde olmuyor kafasından tamamen çıkarsın ben tüpten sonra ümidimi kaybedip napalım olmazsa olmaz dedim ve stres yapmadım artık sonra hiç ummadığım bi anda tüpten 3 ay sonra kendiliğimden hamile kaldım Allahtan ümit kesilmez olmaz diye bişey yok zamanı var demekki herşeyin arkadaşına söyle ümidini yitirmesin tüp bebek de çare olmayabiliyor çözüm olarak tek çözüm gibi görürse ve tutmayınca mahvoluyor insan

bizim aralık anneleri çok mu sabırsız ben mi çok rahatım
benim muhtemel tarihe 3gün var anca kendimi hazır hissediyorum
bakıyorum 20gün olanlar artık niye gelmiyo diyolar
sizi sabırsız anneler siziiiiii
ayrıca 3km için tebrik ediyorum helal olsun valla

işte bi sabırsız anne daha
dur denizcim doldursun minnoşun haftasını
anne karnında her kaldığı gün bağışıklık sistemi güçleniyo, akciğerleri gelişiyo...

Kızlar suyum geidı hastaneye gıdıyrz bakalımm nolcek

ay burcuuuuuuuu
hadi kolayca doğur, sağlıkla kucakla inşallah
belki de kucakladınız bilee
haberlerini bekliyoruz canım

canım ben de okudum allah kabul etsin
hayırlısıyla kavuşsun bebeğine...

Ben milupadan şaşmıyorum canım. Talha da bebelac kullanmıştım çok felaket kabız yapıyordu. Diğerlerini bilmiyorum.

Bende dogurmadim 40+4 oldum artik belirgin sancilarim var gibi ama duzenli degiller nstde sancilarim cikiyor.. bol boll yuruyorum hamileligim boyuncada cok yurudum kostum zipladim, demekki benim oglan cok saglam tutunmus diyorum simdiden inatlar kafa tutuslar anneye :)
Dogsun istiyorum bugun yarin yoksa sezeryan olucak sonum buarada yolda yururken kukuma oyle agrilar giriyorki cok canim aciyor ah uhh yaptiriyor felaket bir baski var #diren kuku diyorum :) herkes dogurmadin mi diyor sinir oluyorum yarin muayne var insallah aciklik olmustur birde grip oldum cok vahim halim bana dua edin nolur nolurrrr, hayirlisiyla kucagima alayim

canım inşallah en hayırlı zamanda kolaylıkla doğar
sen elinden geleni yapıyorsun, vaktini saatini bekliyor işte bebişler
sağlıkla kucaklarsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…