2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
hemen okumaya başladım :KK34: sağol cnm
kızlar birde benim bir arkadaşım var 5 senedir hamile kalamıyor bir oğlu var ama ikinciyi çok istiyor
doktorlar polikistik over hastası olduğunu ve tüp bebekten başka çaresi olmadığını söylemiş bir sürü tedavi denediler ama olmadı tüp bebek içinde şuan maddiyatları el vermiyor 41 hamileden ayetel kürsi istemesini söylemiş büyükleri
sizlerde yardımcı olursanız çok sevinirim buraya üye değil ama okuyormuş bütün ayların annelerini :KK43:
ben birini okudum okuyanlar mesajı beğenirlerse gözden kaçmamış olur bende sayabilirim :KK34: şimdiden okuyandanda okumayandan da allah razı olsun doğumları çokkk kolay olsun inşallah :KK16:

Karamel bende okudum canim Allah tez zamanda nasip etsin ins

canım inşallah en hayırlı zamanda kolaylıkla doğar
sen elinden geleni yapıyorsun, vaktini saatini bekliyor işte bebişler
sağlıkla kucaklarsın inşallah

Ahh essela senin yorumlarini cok seviyorum, gercekten insana moral veriyor kime olursa yorumlarin, amin cok saol seninde gunun az kalmis 40'i aşirmadan insallah sende kavusursun yavruna

melekcim benim tansiyon zaten hep düşük hatta hep fazla düşük 8/5-9/4 hep böyle gitti çok şükür ama kasılmalar ve sancılar eğer nardan kaynaklanıyorsa içmem tabi
yarın randevum var sorayım bari :44:

ben nar suyu içmedim ama narın kendisini yedim sık sık. kış geldiğinden beri bazen her gün bazen iki günde bir, bir tane yedim ayıklayıp. tansiyonum düşük sayılır ama sancı falan yok. tek sebep nar değildir bence sizin için.

Yarın doğuma gidenler el kaldırsın:-)
Benim yarın sabah doğum var eşimle süper bi kavga ettik ağladım rahatladım:-)
Sinir sistemim bozuldu iyice.
10 gün evde ben ayvayı yedim kesin cinnet geçirtir bana.daha ilk gün kavgaya başladık:-)
Hayırlısı:-)

BURCUUUMMMMM
Allahım ne heyecan yaptı yaa=)
Allah bir avazda kurtarsın iyi haberlerle gel kuzum..içim çok ferah çok temiz rahat bi doğumun olacak benceeeeee
çok güzel şeyler doğuyor içimee.içim kıpır kıpır olduu=)
Rabbim sağlıkla kucağına aldırsınnnnnnnn....

Bende oğlumun yatağını hazırladım eşimle=)çok güzel oldu çok dugulandım ama bende korkular başladı kızlarr yaa
yoktu bu zamana kadar ..zaman yaklaştı diye mi oldu..
Nasıl aşacağım bu kafamdaki şüpheleri...şeytanları nasıl atcam....yaptığım her hazırlık boş geliyor..sağlıkla gelsin diyorum her şeyi elimden bırakıyorum mesela..bu ne ya ne boş iş bu falan diyorum offf bunalıma mı giriyorum acaba=((

canım inşallah en hayırlı zamanda kolaylıkla doğar
sen elinden geleni yapıyorsun, vaktini saatini bekliyor işte bebişler
sağlıkla kucaklarsın inşallah

Balım ya senin takvimi okudukça ben heyecanlanıyorum sende durumlar nasıl açılma sancı falan filan?
dr ne diyor duruma ?
takvime göre 2-3 günün kaldı..

sütün ben hazırım gelmeye diyor denizim :) maşallah

cnm bunu yaptı bide hacdan gelen hurmaya 41 insanın okuduğu meryem suresi var onuda yaptık
ama adetliyken ne yaptı onu bilmiyorum ben bunu söyliyeyim ona belkide o ara vermiştir :26: bence ara verdi
çok sevinecek buna sağol cnm allah razı olsun

Canim ne demek esimin is arkadasisininda olmuyordu
Kk dan ogrenmistim bende soyledim.
Hic ara vermeden okumuslar. Ve hemen hamile kaldi
Simdi bi kac ay sonra Allah izin verirse bir oglullari olacak
Yer gok dua ile canim..
Allah kimsenin kucagini bos birakmasin

BURCUUUMMMMM
Allahım ne heyecan yaptı yaa=)
Allah bir avazda kurtarsın iyi haberlerle gel kuzum..içim çok ferah çok temiz rahat bi doğumun olacak benceeeeee
çok güzel şeyler doğuyor içimee.içim kıpır kıpır olduu=)
Rabbim sağlıkla kucağına aldırsınnnnnnnn....

Bende oğlumun yatağını hazırladım eşimle=)çok güzel oldu çok dugulandım ama bende korkular başladı kızlarr yaa
yoktu bu zamana kadar ..zaman yaklaştı diye mi oldu..
Nasıl aşacağım bu kafamdaki şüpheleri...şeytanları nasıl atcam....yaptığım her hazırlık boş geliyor..sağlıkla gelsin diyorum her şeyi elimden bırakıyorum mesela..bu ne ya ne boş iş bu falan diyorum offf bunalıma mı giriyorum acaba=((

Balım ya senin takvimi okudukça ben heyecanlanıyorum sende durumlar nasıl açılma sancı falan filan?
dr ne diyor duruma ?
takvime göre 2-3 günün kaldı..

Ah anil basina gelenleri okudum cok uzuldum canim :KK43: bir gecmis olsun diyemedim :KK43:

Kendini cok uzmussun belli insallah saglik sorunlarini tez vakitte atlatirsin..
İnan bu dunyada sagliktan baskasi boş :KK66: dert etme esinin is durumunuda benim esim muhendis hamileligim basinda oda issiz kaldi uzun bir sure bizde cok uzulduk ama degmezmis.. bebekler kismetleriyle geliyorlar hic unmadik bi kapi aciliverir karsiniza tek dert bu olsun.. Allah saglik versin insallah bundan sonrasi kolay olur :KK66:

Kızlar suyum geidı hastaneye gıdıyrz bakalımm nolcek

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Ben çıktım ardından senin suyun geldi tühh yaa
çıkmasaydım numaranı bari alsaydım çok merak ettim Burcuuuu,Hayırlı haberlerii bekliyorummmm:KK54:

Bugün ilk kez goguslerim sızlıyor
Uçlara doğru. :/

Denizimmmm :KK54:
benimde sızlıyor 1 haftadır kuzum
dün öyle düzenli sancım oldu ki son rötuşları yaptım artık..
makyaj çantamı hazırladım,epilasyon,banyo,saç fln hepsi tamam da gelen giden yok:KK14:

Yarın doğuma gidenler el kaldırsın:-)
Benim yarın sabah doğum var eşimle süper bi kavga ettik ağladım rahatladım:-)
Sinir sistemim bozuldu iyice.
10 gün evde ben ayvayı yedim kesin cinnet geçirtir bana.daha ilk gün kavgaya başladık:-)
Hayırlısı:-)

Ayy canımcım Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin yavrunu inşallah:KK54:
Ne var kavga ediyonuss son gün yaa,bozma sinirlerini o kocanada söyle üzmesin seni:KK54:

Bende dogurmadim :KK43: 40+4 oldum artik belirgin sancilarim var gibi ama duzenli degiller nstde sancilarim cikiyor.. bol boll yuruyorum hamileligim boyuncada cok yurudum kostum zipladim, demekki benim oglan cok saglam tutunmus diyorum simdiden inatlar kafa tutuslar anneye :)
Dogsun istiyorum bugun yarin yoksa sezeryan olucak sonum buarada yolda yururken kukuma oyle agrilar giriyorki cok canim aciyor ah uhh yaptiriyor felaket bir baski var #diren kuku diyorum :) herkes dogurmadin mi diyor sinir oluyorum yarin muayne var insallah aciklik olmustur birde grip oldum cok vahim halim bana dua edin nolur nolurrrr, hayirlisiyla kucagima alayim

oo baya olmuşsun sende hamilelik takviminde gitmiş:KK54:

olsun canım daha iyi zımba gibi bir delikanlı gelecek demekki... hiç olmadı sezaryen olursun.. o da rahat inan ki..du bakalım erkekler gununden sonra olur genelde

oo baya olmuşsun sende hamilelik takviminde gitmiş:KK54:

olsun canım daha iyi zımba gibi bir delikanlı gelecek demekki... hiç olmadı sezaryen olursun.. o da rahat inan ki..du bakalım erkekler gununden sonra olur genelde

Saol canim İnsallah dedigin gibi gununu doldurmus saglikli bir bebek olur, onceden sezeryane karsi on yargliydim son hafta cok stres olmustum ama 3 gundur rahatim olmazsa sezeryan olur biter diyorum artik yapicak bisey yok.. hangisi hayirlisiysa o olsun

çıkmasaydım numaranı bari alsaydım çok merak ettim Burcuuuu,Hayırlı haberlerii bekliyorummmm:KK54:

makyaj çantamı hazırladım,epilasyon,banyo,saç fln hepsi tamam da gelen giden yok:KK14:

Ne var kavga ediyonuss son gün yaa,bozma sinirlerini o kocanada söyle üzmesin seni:KK54:

Ah bacım ah bildiğimiz itilmiş(öküz) sabır sınırlarımı zorluyor.sinirden tüm evi temizledim koltukları bile çektim ama adamın umurunda değil.anam bişeyde olmuyo azcık suyum falan gelsede korksa yok:-)
Kavga sebebimiz:yarın doğum var çatıdan beşiği çıkar da kur bugün evdesin dedim hemde kaç kere kıçını bile kaldırmıyor.heryere kızım oyuncakları dökmüş yardım et evi toplayıp bi temixlik yapalım onada yok.tabi şarteller attı bende.o kadar rahat ki işe çağırdı patronu eşim doğum yapacak ufak tefek işler var dedi gitmedi.yani sayemde evde ama bi işin ucundan bile tutmuyor:-(
Haksızmıyım?

Ah bacım ah bildiğimiz itilmiş(öküz) sabır sınırlarımı zorluyor.sinirden tüm evi temizledim koltukları bile çektim ama adamın umurunda değil.anam bişeyde olmuyo azcık suyum falan gelsede korksa yok:-)
Kavga sebebimiz:yarın doğum var çatıdan beşiği çıkar da kur bugün evdesin dedim hemde kaç kere kıçını bile kaldırmıyor.heryere kızım oyuncakları dökmüş yardım et evi toplayıp bi temixlik yapalım onada yok.tabi şarteller attı bende.o kadar rahat ki işe çağırdı patronu eşim doğum yapacak ufak tefek işler var dedi gitmedi.yani sayemde evde ama bi işin ucundan bile tutmuyor:-(
Haksızmıyım?

Cokkkk haklisin cnm
Son gun insan biraz destek istiyor. Ama nerdeeeee
Bosver bize biz daha iyi yariyozzz

Haksızmıyım?

Evet canım hemde yerden göğe kadar haklısın,Yarın doğum var ve adamda kaygı yok çok enteresan gerçekten:KK19:
ama sende eziyet etme kendine ve bebeğine ona ders vermek için kendine zarar verirsin deymez boşver:KK20:

Bence sende bu hafta doguma gidersincanoooo:KK49:

Canim ne demek esimin is arkadasisininda olmuyordu
Kk dan ogrenmistim bende soyledim.
Hic ara vermeden okumuslar. Ve hemen hamile kaldi
Simdi bi kac ay sonra Allah izin verirse bir oglullari olacak
Yer gok dua ile canim..
Allah kimsenin kucagini bos birakmasin

sen yazdığında telefondaydık cnm aynen okudum yazdığını
o ara vermiş tahmin ettiğim gibi hemen başlıcak eşi okuyacak ara verdiğinde belkide sen sebep olacaksın cnm belkide burada okunan ayetel kürsiler sebep olacak inşallah bilemiyoruz tabi
7 kişi okumuş allah razı olsun hepinize çok tşk etti diğer annelere de yazıcam inşallah tamamlarız

bu arada aklım burcuda ben temizlik yapıyorum yarın randevum var ne olur ne olmaz diye sonrada banyoya giricem mıntıka temizliği için :KK1:
haber alan olursa yazsın ben arada açıp bakıyorum size
rabbim güzel haberlerini alsak biran önceee :26:

Bence sende bu hafta doguma gidersincanoooo:KK49:
Valla bana da öyle geliyor bebeğim,hatta bu hafta çoğumuz doğururuz sende dahil bakalımmm artık hepimiz için hayırlısı neyse o olsun bitanem:KK54:

Son düzenleme:
X