2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
canikom duşa girmeden rimeli sürdüm girdim çıktım akmadı hiç soruyodun ya hayatım söyliyim dedim :))

veda değil yaa hastaneye gideceksin sandım. hem hani şimdi bebeğin olacak onunla ilgilenirsin, gelenin gidenin olur bu kadar sık yazamayabilirsin. o duygularla yazdım yani yanlış anlaşılmasın :)

iyi akşamlar kızlarr
bugün benim de kontrolüm vardı. ntsde sancı çıkmadı o yüzden alttan muayene de olmadım. açılmama falan bakmadı doktor. aralığın beşi son gün. o zamana kadar bebek gelmezse, açılman veya sancın olmazsa sezeryan önerebilirim bebek biraz iri bundan sonrası normal doğumu zorlar dedi. hakkımızda hayırlısı olsun. inşallah 5 gün içinde kendi sancım gelir de normal doğum olur. gerçi bebek sağlıklı olsun gerisi önemli değil ama sezeryan olacaksam bu kadar beklemezdim bile. bunca zaman bekleyip de sezeryan olmak kötü olur gerçekten.

iyi akaamlar arkadaslar nasilsiniz ? cemredeniz neguzel nisanin gelmis ben kupkuru agri cekiyorum :/ bgun kontrolum vardi 90larda 3 4 tane sancim cikti doktor hadi gtme alalim ddi. ama esim il disinda mecbur pazartesiye gun aldim dayanabilirmiyim off :/

Canım bu varmış telefonumda hastane de çekmiştim. Daha sonrada atarım inşallah.

Mta canım. Seni çok mrk etmiştik.
Sağ salim geldiniz sıcacık yuvanıza Allah a çok şükür canım

Kızın da cok guzel Allah bahtınıda guzel eylesin
Bizde doğuralım artık...
O kdr hat safhada ki artık duygularımız.
Dayanacak güç
Kalmadı

Geceleri iyice geyik yapar olduk :)
Kolay dogum yöntemleri paylaşıyoruz sık sık
Allah denedik mutluluğu burdaki tum arkadaslara
Bizlereede nasip etsin canım

veda değil yaa hastaneye gideceksin sandım. hem hani şimdi bebeğin olacak onunla ilgilenirsin, gelenin gidenin olur bu kadar sık yazamayabilirsin. o duygularla yazdım yani yanlış anlaşılmasın :)

Ben yinede girerim inşallah yazarım
Daha dogum hikayemi yazıcam
Ayrılmak yokkk
Sizde girin ara ara da olsa yaaa

Herkese merhaba ;

ben ankara dan yazıyorum arkadaşlar hamile ve doğum yapanlardan özel hastaneler para almayacak ya da daha düşük para ödenecek diye haberler çıkmıştı siz daha iyi bilirsiniz diye sormak istedim..doğruluk payı var mı?

Gozunaydin cnm allah anali babali saglikla buyutmek nasip etsin.

dünki kontrolde doktor bebeğin kilosunu geçen haftaya göre 200 gr eksik söyledi
sizce kilo verme ihtimali var mı?

Canım benimde kontrolum wardı bugun bebis kilo almamıs hatta biraz wermis ama doktorum ne kadar oldgunu soylemedi nedeni bebegin dogum kanalna indikce yani kafayı oraya soktukca capın kuculmesymis sonucta biz kafa capını ölçüp yaklasık bi kg söylüyoruz dedi. Hic sıkma yani canını :)

cnm gözün aydın aklım sendeydi misafirlerim vardı yazamadım allah analı babalı büyütsün meleğini

Canım bu varmış telefonumda hastane de çekmiştim. Daha sonrada atarım inşallah.

allahım sen esirge maşallah kuzuna rabbim nazarlardan korusun

denizim nişanın gelmiş gözün aydın rabbim bir avazda kurtarsın inşallah
yarınıda atlatmak istiyorsun ama stres yapma inşallah herşey yolunda gidecek evelallah sen hepsinin üstesinden gelirsin ekip falan teferruat

gizem alıntı yapamadığım o sapıklı mesajına hala gülüyorum
bu güne kadar kaçırmadığım çiş az kaldı gidiyordu sayende
allahta seni güldürsün

dün bir arkadaşım doğum yaptı haftamız aynıydı ama onun sızıntı şeklinde suyu geliyordu genel anestezi ile sezeryan oldu maşallah ikiside çok iyi doktor bebeğe ultrasonda 2600 demişti bebek 3300 doğmuş
aradaki farka doktorda şaşırmış ilk defa başıma geliyor demiş
bide bana sakın epidural olma dedi çok korkuttu mta nasıl oldu doğumun :26:
görürsen yaz lütfen

Nişan geldi kızlar Dr umu arayıp hbr veriiim mi

aa iyi bari denizcim inş kendi sancınla gerçekleşir doğumun da...

oy yerim o tombik yanakları
gizem bayılırım ben tombiş bebikleree benim de öyle yanaklı keltoş tombiş olsunnn

Kızlar hurma yemek hemen etki ediyor mu? Kaç tane ymk gerekiyor?

hemen etki eder diye bişey yok tubiş ama yenmesi faydalı
ben 37.haftadan beri günde 4-5 tane yemeye çalışıyorum
40. haftanın içindeyim henüz bi etki yok umarım doğum anında kolaylaştırıcı etkisi olur

dünki kontrolde doktor bebeğin kilosunu geçen haftaya göre 200 gr eksik söyledi
sizce kilo verme ihtimali var mı?

allah allah bana da 3709 dedikten sonraki kontrolde daha az dedi
şaşırdım... bu bugünkü muhtemel tahminimiz dedi,
bu durum, bebek kilo vermiş demek değil dedi :44: bana da garip gelmişti

iyi olmanıza çok sevindim canım allah analı babalı büyütsün maşallah kilosu da çok güzel buarada en son kaç denmişti? tuttumu?

oh ne güzel böyle güzel haberler almak
nar bende vermeyi düşünüyodum sonra birileri bişeyler diyince kararsız kalmıştım
ne alaka, gaz sonraki beslenmesiyle ilgili falan dediler
hemşirelerin falan haberi oldu mu bişey dediler mi
naapsamki :26:

kızlar ya anlatıcam ama iğrenç tabirler kullanıcam özür dilerim şimdiden

akşam 7de bişey geldi ben tabi hemen koştum tuvalete herzamanki gibi
beyaz-sarı sümüksü ama top gbii böyle ay garip bi akıntı gelmişti ilk kez gördüm.biraz öncede çiçimi yaptım sildim peçeteye geldi yine :44:
pembelik falan yoktu ama iyice baktım:44:
1 saattir falanda belimin solundan karnımın ön tarafına sancı vuruyo geçiyo.

kafayı sıyırdım iyice.dün nst'de sancı ve açıklık çıkmasaydı bunların hiçbirini önemsemezdim suan

gizem son zamanlar benim de akıntım çok yoğunlaştı
renkli değilse nişan değildir
belden vuran ağrılar da bir hafta kadardır var bende
akşamları olunca aha bu gece doğuma gitces diyorum ama henüz bişi yok
ama bu gece gidebiliris

cnm bekle bakalım eğer gerçekten sancıysa zaten belli edecek kendini
hadi hayırlısı denize yetişcen mi yoksa

nişan ille de kırmızımsı pembemsi olmak zorunda değil bence nişanınız gelmiş ve doğum başlıyor yavaş yavaş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…