2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
biz 12de çıktık şimdi geldik yarım saat yürüdüm ilk gün için çok bilee:KK9:
ay ne dedikodusu kimene valla hepsini paralarım ben

Bizde yarım saat yada bi saat yürüyoruz gizem çok abanma kemiklerim kırılıyo benim sonra

Memnun kaldın mı rimelden canım? Denicem diyodun.

Deniiiiiizzz sol kuluncum çok ağrıyoooo kırmızı kantoron yağı sürdürcektim uyudu benim kociş yaa:///

Bende 17 kilo almıştım en son ama üç hafta önceydi o mazide kaldı :KK43:((

hastanede tartılırken ayakkabımı falan çıkarıyorum utanmasam don sutyen tartılıcam :KK70: ewde farklı cıkıom hastanede daha fazla cıkıorum.ama artık kilo almak istemiyorum ben yaaaaaaaaaaaaa :KK43:((( 28 beden giyiyordum şimdi 42 beden ,triplerdeyimmm :)

bende sancı falan yok günümü doldururum gibime geliiiii
yani 3 hafta var.her hafta 750 gr alsam..20 yi yakalıyorum ohhhh kocam yüzüme bakmıcak yuvarlayarak götürcek beni artık=//
Ayyy Anıl valla kapının önüne konan Damacana gibi mutfağa yuvarlayarak götürecekler bizi ayyyy ne güldüm valla :)))))))
hastanede tartılırken ayakkabımı falan çıkarıyorum utanmasam don sutyen tartılıcam :KK70: ewde farklı cıkıom hastanede daha fazla cıkıorum.ama artık kilo almak istemiyorum ben yaaaaaaaaaaaaa :KK43:((( 28 beden giyiyordum şimdi 42 beden ,triplerdeyimmm :)
Bende üç haftada 4kilo almışım çok şaşırıyorum kendime önceki elbiselerime giremicem galiba...

bende sancı falan yok günümü doldururum gibime geliiiii
yani 3 hafta var.her hafta 750 gr alsam..20 yi yakalıyorum ohhhh kocam yüzüme bakmıcak yuvarlayarak götürcek beni artık=//

hayatım spor yapmakla gectii , uniyide besyoda okudum , branşlarım tenis ve artistik buz pateni ,ama bu gidişle branşım sumo güreşçisi olcak yaaa gerçekten aynaya bakmak gelmio içimden :KK43:( aşırı yemediğim halde 18 kilo aldım canımmm:KK43:

hayatım spor yapmakla gectii , uniyide besyoda okudum , branşlarım tenis ve artistik buz pateni ,ama bu gidişle branşım sumo güreşçisi olcak yaaa gerçekten aynaya bakmak gelmio içimden :KK43:( aşırı yemediğim halde 18 kilo aldım canımmm:KK43:

Ayyy Anıl valla kapının önüne konan Damacana gibi mutfağa yuvarlayarak götürecekler bizi ayyyy ne güldüm valla :)))))))

Bende üç haftada 4kilo almışım çok şaşırıyorum kendime önceki elbiselerime giremicem galiba...
yaaa ağlanacak halimize gülelim ancak biz=((
ben tatalıyı hamur işinni çok kaçırdım ondan oldu sanırım
anam bu gerçi onunla da alınacak kilo değil ki 5-10=)bilidiğiğmiz 16=))
neyse kendimizi rahatlatalım 3 kilo bebe,2 kilo su 2 kilo plesanta olsa=PpPPpP

istediğimiz kadar hesap yapalım biz batmışız ağlayanımız yok pehhh!!
emzirmemiz lazım başka çare yok ...spor falan yapamayız bebeler varken.kendime güvenmiyorum biliyorum da yapamam.vaktim olmaz.

Son düzenleme:
Ben yatar kızlar
sabah erkenden gidip açlıkla kan idrar falan vercem off=//
daraldım tahlilden şundan bundan ya...

daha gözümü kapatcam..onunla uğraşmktanda sıkıldım daha 6 gün oldu.
neyse bunalıma girdim sizi de sokmadan ben kaçar...tatlı rüyalar...

Bizde yarım saat yada bi saat yürüyoruz gizem çok abanma kemiklerim kırılıyo benim sonra

Memnun kaldın mı rimelden canım? Denicem diyodun.

Deniiiiiizzz sol kuluncum çok ağrıyoooo kırmızı kantoron yağı sürdürcektim uyudu benim kociş yaa:///

denemedim canımm daha yarın denicem inşş :)

oy oyy nasıl vericez biz bu kiloları yahuuuuu bende su ana kadar 18 kilo aldım , daha da ne kadar alırım Allah bilir:KK43:

sende 20-21le bitirirsin canımcım napalım aldık bikere :))

emzirmemiz lazım başka çare yok ...spor falan yapamayız bebeler varken.kendime güvenmiyorum biliyorum da yapamam.vaktim olmaz.

Ayyy anılcım valla ben çok takmıyorum herşey olacağına varır bi çok anne doğum sonrası zayıflıyor yorgunluktan uykusuzluktan bence bizde akışına bıraksak bütün taşlar yerine oturur:)) ben önümüDeki maçlara bakalım derim :)) doğumumuz kolay olsunda ben başka bişi pek istemiyorum kilo verilir Allah'ın izniyle :)

bende yapamam spor mumkun değil canım , artık ewde gam gam style açıp hoplar zıplarız :) yapcak bişi yok ve en iyi zyıflama yöntemi günde 3 kere hareketli müzik ac oyna bel hareketi acaip erio insan aklınızda bulunsun :KK70:

Ben yatar kızlar
sabah erkenden gidip açlıkla kan idrar falan vercem off=//
daraldım tahlilden şundan bundan ya...

daha gözümü kapatcam..onunla uğraşmktanda sıkıldım daha 6 gün oldu.
neyse bunalıma girdim sizi de sokmadan ben kaçar...tatlı rüyalar...

iyi uykular canımmm .....

X