2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

doktor böyle dedi ben yarın ameliyata giriyorum sezeryan olacağım dersin hiç bişi diyemez ne desinki boşver bukadar çok ta düşünme... ama kendi kafanda ne düşünüyosun onun kararını kendin ver... hazırmısın değilmisin bilemicem canım... Allah yardımcın olsun kolaylık versin sağlıcakla alırsın bebişini inş kucağına

bizim ülkemizde de var ki ben 42 hafta dolduktan sonra yaptım
ama şunu anladım ki ilk doğumumda çok cahilmişim
bu kaka yapma durumunu bilsem rahat rahat bekleyemezdim herhalde 42 haftanın dolana kadar

Kızlar geç haber verdiğim için özür dilerim ben pazartesi 13:35 de spinal anestezi ile kavuştum bebeğime 2800 gr 48 cm doğdu yavrum 38+5 de gayet sağlıklı evimize geldik. Allah herkese yaşatsın bu duyguyu.

Gözünüzaydın, Allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah

Çok güzeller, Allah ağız tadıyla dağıtmayı nasip etsin

Ay ben de öyleyim, evde hiç takmıyorum,
dışarı çıkarkende zar zor penye olanlardan takıyorum ama eve gelene kadar ağrıdan sızıdan perişan oluyorum,
telli destekli hiç kullanamıyorum zaten hamileliğin başından beri :44:

Allah sabır versin, hamilelik insanın en hassas dönemi onda da yanında en yakınları olsun istiyor doğal olarak
ama olmayınca olmuyor işte, bir çoğumuzda benzer sıkıntılar var, hatta eşleri destek olmayan arkadaşlarımız bile var,
halimize şükredip olmayan için üzülmek yerine elimizdekilere şükredersek çok daha rahat atlatırız bu hassas günleri

Bu erkeklerin hepsi mi aynı benim ki de son haftanda izin alıyım ne zaman doğurcan diye soruyo ikide bir

popom elek gibi olurdu her ay her ay iğne olmaktan

doğumdan sonra adet olduğumuzda o eski ağrılar yine eski şiddetinde devammı edicekk:44:

canım ben doğum da yaptım yine aynı şiddette, hatta eskiden 3-5 gün arası sürerdi, doğumdan sonra 10 güne kdr uzadığı oldu
evlenince geçer, doğur geçer sözleri şehir efsanesi sanırım

Canim kimseye ayip etmus olmazsin hic oyle dusunme bncede yarin git dr un oyle dediyse haftasonu sancin gelse doktorunda yok baska dr giricek dogumuna
Hem iki gun fark hicbisey degil yavruna kavusucan hemen oyle dusun son karar snn cnm hakkinda hayirlsi olsun inss

Bence kayınvalini düşünme önemli olan doktorunun ne dediği.... Zaten senin beklemediğin bir zamanda söylemiş bilinçli yaptığın bir durum yokki...sen hazır mısın ondan emin ol... Gerçi ha pazartesi ha iki gün önce çok da farketmez ama psikolojik olarak hazır olman önemli tabi....

bence artık haftasını doldurmuş..genelde sez. 38. haftada oluyo tabi..birde drun yokken olursa o ihtimalde var cuma sez. için en iyi gün:)) tabi hakkında ne hayırlısıysa o olsun en doğru kararı sen vericeksin...

Biz yarın doğuma gidiyoruz çok heyecanlıyimmmm
hadi hayırlı olsun canım..artık zamanı geldi tabi..allah yardımcın olsun..

Mtacım allah yaardımcın olsun.sag salim haberlerini alalım inş.darısı hepimizin basına.benimse pzartesi gunu inş. Sen epidural mınolcan?

Son düzenleme:
Vee sonunda ailemizin 4. ferdi Kerem Bebekte yanımızda. 3428 gram 52 cm genel anestezi ile dogdu küçük beyimiz. Rabbim hepinize saglıkla kavusmayı nasip etsin inşallah:)

Vee sonunda ailemizin 4. ferdi Kerem Bebekte yanımızda. 3428 gram 52 cm genel anestezi ile dogdu küçük beyimiz. Rabbim hepinize saglıkla kavusmayı nasip etsin inşallah:)

canımmm gözün aydınnn tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün inş :))
iyi hissettiğinde ayrıntıları bekliyoruzz :)

Kızlarrr eşimle yürüyüş yaptık geldik şimdi... Bu yürüyüş neden faydalıki doğuma? Napıyomuş? Anlamadım ben:)) eşimde diyoki adımlarını büyük atta bi işe yarasın yürümek ne alakaki??

normal doğuma bire bir hayatım yürü doğur yürü doğur.yürüyüş=normal doğumda %90 kolaylık.
bu durumda benim normal doğurma ihtimalim % -21564684 falan

1-pembegri
2-ocakn
3-damla17
4-angelif
5-moiraia
6-guelbeyaz
7-cnnm
8-browny
9-mdaa
10-ecemsu1
11-kayraneren81
12-eylül2807
13-mhsezer
14-umut_iklimi
15-uzay100
16-ercelf
17-hevuk
18-lusnica
19-agresifmelek
20-hayat_ask
21-miges
22-diilekkkkk
23-38ÖZLEM38
24-ayshes
25-hnk

Ooo çekirdek aileniz büyüyor :)) Allah sağlıkla sıhatle huzurla bi ömür geçirmenizi nasip etsin :)

normal doğuma bire bir hayatım yürü doğur yürü doğur.yürüyüş=normal doğumda %90 kolaylık.
Ama sistem nasıl işliyo? Ben büyük adım atamıyorum ki... Bide hergün hergün çıkamıyoruz haftada 2-3 faydası olar mı? Sende çok hareketlisin yürüyüş yapmıyorsun ama evin bal dök yala :)) benimki pislikten görünmüyo :))))

Mtacım allah yaardımcın olsun.sag salim haberlerini alalım inş.darısı hepimizin basına.benimse pzartesi gunu inş. Sen epidural mınolcan?

bende çok heyecanlıyım senin içinnn
iyi haberlerle gel canımm benimmm :)
bu gece uyku yok sana :)))

Belden iğne olacak canım.Evet ya bu gece nasıl sabah olacak.

Hnk oğluşun hayırlı olsun canım darısı bana ve hepimize.

Hayırlı uğurlu olsun Kerem bebek:)

Al benden de o kadar 3 hafta oldu bugün sadece bir kere arabayla doktora gitmek için dışarı çıktım...

açılmayı kolaylaştırıyo kasları güçlendiriyo kaslar ne kadar güçlü olursa o kadar ıkınıyosun e nefes lazım ıkınmaya.ben ıkınamam mesela imkanı yok şuan kabız olsam yedim ayvayı

napcan sen sistemi tövbe yarabbim yürü işte iyiymiş yürümek illa sisteme incen yaa

haftada 2 temizliyorum onun dışında hep yatıyorum ki ben
gitceğim heryere sırf yürümiyim minibüse diye taksiyle gidiyorum zor doğururum normal

biz gece 2ye 3e kadar burdayız gel nasıl geçti zaman anlamazsın.bişeyler oluyo gece olunca hepimize

Hayırlı uğurlu olsun Kerem bebek:)

Al benden de o kadar 3 hafta oldu bugün sadece bir kere arabayla doktora gitmek için dışarı çıktım...

tek yürüyüşüm evin içinde o da mecbur artık
uuf bizim sonumuz senle aynı canikomm sanırım

Valla bende haftada bir temizliyorum ama süpürgeyi eşim açıyo yalancıktan bi toz bide cıncıklama vileda :))) evet yaa ben illa sisteme incem sanki öğrensem ne olcak yarın unuturum muhtemelen :)) ayyy bilmiyorum haftada 2-3 çıkmanın faydası olurmuki? Kız gizem plates topunu kullansana sen?

MTA
Canım Allah kurtarsın.. Doguma giderken dua et bana o guzel kalbinle
Haberini bekliyoruz belki ben bekleyemem
Keza ne pok yiyeceğim belli değil henüz
Belki yarın bende doğururum

kızlar başlık da açtım ama bir de burdan sorayım: çatı muayenesi olan var mı? yeni olabilir, ilk hamileliğinde olabilir... ben bugün başaramadım bu işi tekrar gidecem doktora yardıma ihtiyacım var ühüüü (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…