2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Valla bende haftada bir temizliyorum ama süpürgeyi eşim açıyo yalancıktan bi toz bide cıncıklama vileda :))) evet yaa ben illa sisteme incem sanki öğrensem ne olcak yarın unuturum muhtemelen :)) ayyy bilmiyorum haftada 2-3 çıkmanın faydası olurmuki? Kız gizem plates topunu kullansana sen?

devrilirim ben onun üstünden bu halde yuvarlanırım topaç gibi:KK19:

valla doğrudur burcum ne deyim :KK9:

nede olsa tecrübelisin benden ben çok kasıldım rahat olmaya çalıştım ama kasıldığımı anladım yani şimdi aklıma geldikçe bile kaşlarım çatılıyor:KK9:

bide yanında asistanı vardı ışık mışık getirince bi tuhaf oldum yaaaa:26:

evvet buldum birini :)) çatı muayenesi sorunum var benimmm.

kızlar başlık da açtım ama bir de burdan sorayım: çatı muayenesi olan var mı? yeni olabilir, ilk hamileliğinde olabilir... ben bugün başaramadım bu işi tekrar gidecem doktora :KK43: yardıma ihtiyacım var ühüüü :KK43:(

Var canım olmazmı ben oldum geçen hafta senin ne sıkıntın var vajismus mu? Ondan mı olmadı niye olmadı hayırdır

Bende kasılırsam zaten uatndığımdan kasıyorum kendimi bi tek :KK9:
Bgn doğumhanede çatala oturmama doktorum yardım etti düşün erkek yani
Yanında yardımcı kimse yoktu çnkü üstümde örtü falan yoktuuu adamcağız dur ben örtüyü verim diyooo :KK9:
Sonrdan ebe falan geldi işte
Amaaaan insanoğlu neye alışmıyoki be canımm :KK14:
Dr açıklığa bakarken ben tavana falan bakıyorum etrafı inceliyorummm :KK53:
Denizin dediği gibi sancın olduğu zaman çatala koşa koşa gidiyosun acılarım biticek diyerekten
Ben oh beee doğurcam nihayet diyerek oturmuştum doğum anında çatala :KK9:
Ayyy bi avazda inş hepimiz yaaa :KK14:

evet ben de utandım. ayrıca kasmadığımı sanıyordum ama doktor elini ileri ittirdikçe acı arttı, çığlık bile attım çok utanıyorum kendimden :KK43:( demek ki kasıyormuşum kendimi. nefes almak bile yetmedi. doğumu da normal düşünüyordum napacam ben :KK43:(

yarın doktordan sonra çok iş var:26:
emrahın kardeşinin dün doğumgünüydü ben gidemedim hediye almaya yarın ona hediye bakıcaz emrahın kışlık alışverişini yapıcaz.bide ananemle teyzem bizde kalıcak ya onlar için 2 yorgan 2 yastık ve tek kişilik nevresim takımı almam lazım 2 tane.bizim evde hiç yok sadece kendimizi düşünmüşüm :KK1:
english home fiyatlarına baktımda daha uygun nerde olabilir bu yastık yorgan falan.carrefour marketin ev tekstil bölümünde varmıdır acaba

Selam kızlar kendimi çok kötü hissediyorum kızlar psikolojim bozuldu ağlama krizlerine giriyorum bazen lohusaliktan mi yoksa fazla mi hassas davranıyorum bilmiyorum....
Kızım doğdu doğali eşim gece oturma odasında yatıyor gece ağlıyor uykusuz kalıyorum ise gidiyorum diyo...
Kaynanam sanki kendi doğurmuş gibi sadece emzirmek için bana ihtiyaç duyuyo....
Eşim de bunu kullan elleme baksın sen rahatına bak diyor ama ben kendimi aciz gibi hissediyorum....
Görümcem de burda beni sevmiyo kızıma halacim diyo gelip gidip öpüyo bi zamanlar beddua etmişti kızıma şimdi sözüm ona hala oldu...çok mu abartıyorum kızlar napcam şutum kesilir diye korkuyorum:KK43:

Var canım olmazmı ben oldum geçen hafta senin ne sıkıntın var vajismus mu? Ondan mı olmadı niye olmadı hayırdır

ay nerden bildin yaa. evet ben 5-6 ay kadar ilişkiye girememiştim. sonraları da randıman alamadığım zamanlar oldu, acıdığı oldu yani. acaba bende gerçekten (sezeryan bahanesi olarak değil) pelvis darlığı mı var da cinsellikte olsun muayenede olsun sorun çıkarıyor bana anlamadım gitti :KK43: sen ne yaptın, uyumlu musun normal doğuma? nasıl geçti muayene? tek yaptıramayan ben miyim acaba?? :KK43:

slm kızlar anca kendime gelebildim :2:
gece uyuyamadım her zamanki gibi tam tv karşısında içim geçecek gibi oluncada sabah oldu oğluma kahvaltı sonra sınava gittik çokk şükür yüce rabbime çok güzel geçti oğlumun sınavı darısı yarınki derslere inşallah
allah dua eden herkesten razı olsun inşallah sizde yavrularınızın güzel günlerini görürsünüz
zaten duygusallık hat safhadaydı beklerken hep ağladım :KK43: daha dün gibi kucağıma verdikleri sezeryandan çıktığımda ağrı falan duymadım hemen oğlum nerde dedim sonra bana kafanı çevir dediler yan tarafta yatıyordu bembeyaz bir bebek bu benin mi demiştim kollarıma verdiler öyle bir baktıki dudaklarını büze büze
çok şey yaşadı oğlum her çocuğun kaldıramayacağı şeyler ona rağmen bizi hiç üzmedi hep çok güçlü oldu
neyse ben bugün hep böyleydim öptüm durdum onu mıncıkladım sürekli tıpkı bebekliğindeki gibi :KK70:
dilerim sizin yavrularınızda en az onun beni gururlandırdığı kadar gururlandırı sizi mutlu eder :KK16:

Vee sonunda ailemizin 4. ferdi Kerem Bebekte yanımızda. 3428 gram 52 cm genel anestezi ile dogdu küçük beyimiz. Rabbim hepinize saglıkla kavusmayı nasip etsin inşallah:)

cnm gözün aydın bende seni merak ediyordum demek zonunda geldi miniğin :KK9::KK9: sağlıcakla büyüt iinşallah
ayrıntıları yazmayı unutma sabırsızlıkla bekliyor olucam :KK54:

emrahın kardeşinin dün doğumgünüydü ben gidemedim hediye almaya yarın ona hediye bakıcaz emrahın kışlık alışverişini yapıcaz.bide ananemle teyzem bizde kalıcak ya onlar için 2 yorgan 2 yastık ve tek kişilik nevresim takımı almam lazım 2 tane.bizim evde hiç yok sadece kendimizi düşünmüşüm :KK1:
english home fiyatlarına baktımda daha uygun nerde olabilir bu yastık yorgan falan.carrefour marketin ev tekstil bölümünde varmıdır acaba
İstikbalde bellonada fln vardır ya mahalle tuhafıyelerinde bile boncuk elyaf yastıklar 5 lira gizoş

Denek sizde kalsam ter telef orda burda yatıcam :))
Aboooooowwww:KK35:
Vardır Carrefour da gizem
Ne englis home u kız pahalıda orda ne gerek var

Denek sizde kalsam ter telef orda burda yatıcam :))
Aboooooowwww:KK35:
Vardır Carrefour da gizem
Ne englis home u kız pahalıda orda ne gerek var

emrah gitsin ben seni yanıma alırımmmm:KK52:

dimi carreafour un içine bakıyım çarşaf yastık kılıfı falanda vardır nolcak 15 gün kullanılcak.sonra dolapta beklicek öyle

Son düzenleme:
ay nerden bildin yaa. evet ben 5-6 ay kadar ilişkiye girememiştim. sonraları da randıman alamadığım zamanlar oldu, acıdığı oldu yani. acaba bende gerçekten (sezeryan bahanesi olarak değil) pelvis darlığı mı var da cinsellikte olsun muayenede olsun sorun çıkarıyor bana anlamadım gitti :KK43: sen ne yaptın, uyumlu musun normal doğuma? nasıl geçti muayene? tek yaptıramayan ben miyim acaba?? :KK43:
Yok canım ben tahmin ettim bizim topikte bi arkadaş vardı SULTAN mıydı kızlar tam hatırlayamadım onunda vajinismus U vardı muayene olamamıştı oda sezeryan düşünmüştü. Doktorun teşhis koydu mu senede vajinismus var diye en iyi o bilir anlattığında canım :)

Selam kızlar kendimi çok kötü hissediyorum kızlar psikolojim bozuldu ağlama krizlerine giriyorum bazen lohusaliktan mi yoksa fazla mi hassas davranıyorum bilmiyorum....
Kızım doğdu doğali eşim gece oturma odasında yatıyor gece ağlıyor uykusuz kalıyorum ise gidiyorum diyo...
Kaynanam sanki kendi doğurmuş gibi sadece emzirmek için bana ihtiyaç duyuyo....
Eşim de bunu kullan elleme baksın sen rahatına bak diyor ama ben kendimi aciz gibi hissediyorum....
Görümcem de burda beni sevmiyo kızıma halacim diyo gelip gidip öpüyo bi zamanlar beddua etmişti kızıma şimdi sözüm ona hala oldu...çok mu abartıyorum kızlar napcam şutum kesilir diye korkuyorum:KK43:

cnm öncelikle hayırlı olsun sağlıcakla büyüsün inşallah bebeğin
hem çok fazla duygusalsın hemde sorunlu insanlarla birliktesin önceki yaşadıkların şimdi daha çok depreşir ama sen biraz rahat olmaya çalış ne istiyorsan onuda açık açık söyle eşinede yanındakilere de içine atarsan lohusalıkta daha çok yıpranırsın
insan daha çok hassas oluyor
bende kendimi inek gibi hissediyordum :KK53:
eşimde yoktu yanımda ailemden yanımda olanlarda batıyordu sürekli bir şeyleri canımı sıkıyordu geçiyor ama inan birazcık sana bağlı allah yardımcın olsun...

evet sanırım öyle oldu. ben kasmadığımı sanıyordum aslında. ama doktor elini ittikçe çok acıdı. ve yarıda kesti, tekrar çağırdı beni. :KK43:

Belkide çatın müsait değildr cnm
Bi yorum yapmadı mı Dr un
Bunun için deni tekrar çağırdıysa bi sorsaydın keşke

O an derin nefes al ve 5 sn fln say o kdr sürüyor ztn
Kasarsan cok acır tabi

Yok canım ben tahmin ettim bizim topikte bi arkadaş vardı SULTAN mıydı kızlar tam hatırlayamadım onunda vajinismus U vardı muayene olamamıştı oda sezeryan düşünmüştü. Doktorun teşhis koydu mu senede vajinismus var diye en iyi o bilir anlattığında canım :)

ben doktora zaten söylemiştim. ama ilişkiye giriyorsun sonuçta, sorun olmaması lazım demişti. bu sefer de salı günü yine gel bakalım ama kendini hazırla dedi. :KK43:

evet ben de utandım. ayrıca kasmadığımı sanıyordum ama doktor elini ileri ittirdikçe acı arttı, çığlık bile attım çok utanıyorum kendimden :KK43:( demek ki kasıyormuşum kendimi. nefes almak bile yetmedi. doğumu da normal düşünüyordum napacam ben :KK43:(

Canım kesinlikle kasma kendini dicektim ama vajinusmusun varsa bi ara bile olmuş olsa kasmamanın imkanı yok sanırım :26:
Tamamen beyninde bitiyo iş
Muayne çok kısa sürüyo o esnada alakasız şeyler düşünmeye çalış hemencecik bitiyo ve kendini kasmazsan acılı bi işlem değil
Kendini bu şekilde motive edip hazırlarsan normal doğumun altından kalkabilirsin tabiki ama en başta senin kararlı olman lazım
Ama bu durumu çokta kafana takıyosan ve yapamam dersende sezeryan gibi bir alternatifin var sonuçta
Takma kafana sen nasıl mutlu olucaksan onu seçç :KK34:

X