2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kızlar Allaha şükürler olsunki dün akşam eve getirdik oğlumuzu 11 gun kuvezde kalmışş oldu. darısı diğerlerinin başına çok zor yogunbakım odası kapısında beklemek Allah herkesin yardımcısı olsnn. kolay dogum diliyorum hepinize saglıkla kucağınıza almak nasipp olsun inşşş...
aaminn canım
sizin de gözünüz aydın
allahım ayırmasın
sağlıkla büyütün inşallah...

gerçek doğum sancısı nerde olur?bel kasık karın ay anlamıyorum kasılmam var sabahtan beri bide karnıma sancı girip çıkıyo.alt tarafada şiş batırıyolar sanki
gizem adetlerin ağrılı geçermiydi
onun kat kat fazlası olcak işte
sancısız geçiyoduysa, yıllardır sancısız adet görmüş olmana şükrettircek cinsten bi ağrı olcak :KK53:
gelince anlarsın

aaminn canım
sizin de gözünüz aydın
allahım ayırmasın
sağlıkla büyütün inşallah...

gizem adetlerin ağrılı geçermiydi
onun kat kat fazlası olcak işte
sancısız geçiyoduysa, yıllardır sancısız adet görmüş olmana şükrettircek cinsten bi ağrı olcak :KK53:
gelince anlarsın

her ay adetin ilk günü ağrı kesici iğne olurdum istisnasız :))

$12+6.jpg

allahımmmmm bende zayıfmışım yaaaa sanki yüzyıldır filler aleminde yaşıyomuşum gibi hissediyorum kendimi:KK9:
13.haftadaymışım burda:KK9:

Son düzenleme:
popom elek gibi olurdu her ay her ay iğne olmaktan:KK37:

doğumdan sonra adet olduğumuzda o eski ağrılar yine eski şiddetinde devammı edicekk:44:

ay göyaa olmicak diyo teyzeler nineler
ama bence kandırıyolar :KK9:
bekarken evlenince geççek diyolardı
evlendik çocuk yapınca :KK53:
benim bu yalanlara karnım tok artık :KK33:

ay göyaa olmicak diyo teyzeler nineler
ama bence kandırıyolar :KK9:
bekarken evlenince geççek diyolardı
evlendik çocuk yapınca :KK53:
benim bu yalanlara karnım tok artık :KK33:

Aynen tatlimmm bu yalanlara karnimiz tokk ikinci cocuktan sonra geciyi diyolar son olarakta
Bakalim onuda deniyim dahada inanmam :KK70:

Ahahaha izdirap iicinde yorgunum simdii
Tutun kollarimdan duserim simdiiiii
Cuk vallaa kizz :KK70:
Bu sarki hamisleremi yazilmis yoksaaa

bilemicem ama tutmasa biri düşceğimiz kesin:KK9:
gece utanmasam tuvalete kalktığımda yani kalkamadığımda (!!!!!!!!!)) emrahı uyandırıp bi kaldır beni dicem ama acıyorum ona hiç uyuyamaz beni kaldırmaktan yoksa :KK9:

bilemicem ama tutmasa biri düşceğimiz kesin:KK9:
gece utanmasam tuvalete kalktığımda yani kalkamadığımda (!!!!!!!!!)) emrahı uyandırıp bi kaldır beni dicem ama acıyorum ona hiç uyuyamaz beni kaldırmaktan yoksa :KK9:

Aynen aynen bende uayndirsammi diyorum bazen dogrulamiyrm yataktan iki saatte
Karanlikta kirk takla atiyirum kalkabilmek icin
Zaten uykuluyum bi gozum kapali oluyo genelde
Tek gozle buluyorum wc yi :KK70:
Cok manyak goruntuler cikiyo ortaya yaaa :))))

Tuğbacım insan dogum anında kendi isteği ile o çatala oturup
Açıyor bacaklarını
Artık bitsin bu çile bu acı diyorsun.!!!
Açılma kontrolünde de rahat olup derin nefes almazsan
Cok acırrr. Kendini kasmıcaksın
4-5 sn say içinden

Offff anne olmak hiç kolay değil hiç...

işte bende öğrenecem abla daha çömezim:KK54:

anlatıyorum tartışıyoruz hep kendisini haklı görüyo hiç hatasını kabul etmiyor. sürekli kafasında kuruyo olmayan şeyleri bile kafasında kurup o hayallerine inanıyo. psikoloğa da gitti. ilaç veriyo dr kullanmıyor. bi kere gidip bir daha gitmiyor. tabi sonuç alamıyor. annemin istediği de aynısı sürekli beni övün sürekli beni pohpohlayın hep bana minnet edin istiyo ama bi yerden sonra insan bunalıyo bu durumdan ben idare etsem kocam idare etmiyor sonuçta o el oğlu evine gidiyoruz istediği şey istediği anda olmadıysa eşime bile surat asıyo hoş geldin etmiyor. kimin kocası bunu kabul ederki. kocanızdan geçtim kaynananız size bunu yapsa siz kabul eder misiniz yaptığını eşim benim için sesini çıkarmıyor ama nereye kadar idare edecek böyle bilmiyorum. off doğumum yaklaşıyor gelip doğumumda bile kalmaz yanımda ben biliyorum ilaki bi huzursuzluk çıkarıcak :KK14::KK14::KK14:

ay o zaman boşver gelmesin daha iyi gelip huzurunuzu bozacaksa gelmesin kocanla sen şimdi bu zamana kadar nasıl idare ettinse bundan sonrada edersin Allah ın izniyle canım

Bende kasılırsam zaten uatndığımdan kasıyorum kendimi bi tek :KK9:
Bgn doğumhanede çatala oturmama doktorum yardım etti düşün erkek yani
Yanında yardımcı kimse yoktu çnkü üstümde örtü falan yoktuuu adamcağız dur ben örtüyü verim diyooo :KK9:
Sonrdan ebe falan geldi işte
Amaaaan insanoğlu neye alışmıyoki be canımm :KK14:
Dr açıklığa bakarken ben tavana falan bakıyorum etrafı inceliyorummm :KK53:
Denizin dediği gibi sancın olduğu zaman çatala koşa koşa gidiyosun acılarım biticek diyerekten
Ben oh beee doğurcam nihayet diyerek oturmuştum doğum anında çatala :KK9:
Ayyy bi avazda inş hepimiz yaaa :KK14:

bende utanıyorum ondan kasılıyorum.... zaten soyunmak giyinmek problem... eşimide çıkardılar benim kız geldi soruyo giyindiniz mi diye bende dedim heeee kolaydı öyle çabucak giyinmek :KK9::KK9::KK9:

Biz yarın doğuma gidiyoruz çok heyecanlıyimmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bende çok heycanlıyımmmmmmmm:KK52: inanırmısın az önce seni düşünüyodummmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar yarın 39.haftamı dolduruyorum.normalde p.tesi için sezeryan demşti dr.bugün kontrole gttm gel yarın alalım dedi.2 günün bi anlamı yok ddedi.riske atmayalım h.sonu geliyo ya(benm dr un eşi istanbulda yan dal yapıyo o yüzden h.sonları istanbula gidio) birden kendimi alıştıramadım istersen de bekle diyo sezeryan tarihin geçti bile dedi başka dr olsa daha erken alırdı dedi.karar veremedim beni ara dedi duruma göre :KK43: bana ne önerirsiniz.gideyim mi yarın.7 yıllık diyabetli olduum için sezeryan olucam.şekerim var işte:KK43: psikolojimi toplayamıyorum.annem yakın sayılır o yarın sabah gelirim dedi.kaynanam uzakta.c.tesi çıkıp pazar gelcekti.yarın olsam sezeryan kaynanama haksızlık etmiş olmam di mi?kaynanamla pek samimiyetmz yok doğumdan önce evde curcuna istemiyodum ben yine de geleceği fikrine alıştırmıştım kendimi yine de vicdan yapıom p.tesiyi beklersem sırf ona haksızlık olmasın die beklicem :KK43: napsam ki

X