2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
aaminn canım
sizin de gözünüz aydın
allahım ayırmasın
sağlıkla büyütün inşallah...

gerçek doğum sancısı nerde olur?bel kasık karın ay anlamıyorum kasılmam var sabahtan beri bide karnıma sancı girip çıkıyo.alt tarafada şiş batırıyolar sanki
gizem adetlerin ağrılı geçermiydi
onun kat kat fazlası olcak işte
sancısız geçiyoduysa, yıllardır sancısız adet görmüş olmana şükrettircek cinsten bi ağrı olcak
gelince anlarsın

her ay adetin ilk günü ağrı kesici iğne olurdum istisnasız :))

allahımmmmm bende zayıfmışım yaaaa sanki yüzyıldır filler aleminde yaşıyomuşum gibi hissediyorum kendimi
13.haftadaymışım burda

Son düzenleme:
popom elek gibi olurdu her ay her ay iğne olmaktan

doğumdan sonra adet olduğumuzda o eski ağrılar yine eski şiddetinde devammı edicekk:44:

ay göyaa olmicak diyo teyzeler nineler
ama bence kandırıyolar
bekarken evlenince geççek diyolardı
evlendik çocuk yapınca
benim bu yalanlara karnım tok artık

ay göyaa olmicak diyo teyzeler nineler
ama bence kandırıyolar
bekarken evlenince geççek diyolardı
evlendik çocuk yapınca
benim bu yalanlara karnım tok artık

Aynen tatlimmm bu yalanlara karnimiz tokk ikinci cocuktan sonra geciyi diyolar son olarakta
Bakalim onuda deniyim dahada inanmam

Ahahaha izdirap iicinde yorgunum simdii
Tutun kollarimdan duserim simdiiiii
Cuk vallaa kizz
Bu sarki hamisleremi yazilmis yoksaaa

bilemicem ama tutmasa biri düşceğimiz kesin
gece utanmasam tuvalete kalktığımda yani kalkamadığımda (!!!!!!!!!)) emrahı uyandırıp bi kaldır beni dicem ama acıyorum ona hiç uyuyamaz beni kaldırmaktan yoksa

Aynen aynen bende uayndirsammi diyorum bazen dogrulamiyrm yataktan iki saatte
Karanlikta kirk takla atiyirum kalkabilmek icin
Zaten uykuluyum bi gozum kapali oluyo genelde
Tek gozle buluyorum wc yi
Cok manyak goruntuler cikiyo ortaya yaaa :))))

işte bende öğrenecem abla daha çömezim

ay o zaman boşver gelmesin daha iyi gelip huzurunuzu bozacaksa gelmesin kocanla sen şimdi bu zamana kadar nasıl idare ettinse bundan sonrada edersin Allah ın izniyle canım

bende utanıyorum ondan kasılıyorum.... zaten soyunmak giyinmek problem... eşimide çıkardılar benim kız geldi soruyo giyindiniz mi diye bende dedim heeee kolaydı öyle çabucak giyinmek

Biz yarın doğuma gidiyoruz çok heyecanlıyimmmm

bende çok heycanlıyımmmmmmmm inanırmısın az önce seni düşünüyodummmmmmm

kızlar yarın 39.haftamı dolduruyorum.normalde p.tesi için sezeryan demşti dr.bugün kontrole gttm gel yarın alalım dedi.2 günün bi anlamı yok ddedi.riske atmayalım h.sonu geliyo ya(benm dr un eşi istanbulda yan dal yapıyo o yüzden h.sonları istanbula gidio) birden kendimi alıştıramadım istersen de bekle diyo sezeryan tarihin geçti bile dedi başka dr olsa daha erken alırdı dedi.karar veremedim beni ara dedi duruma göre bana ne önerirsiniz.gideyim mi yarın.7 yıllık diyabetli olduum için sezeryan olucam.şekerim var işte psikolojimi toplayamıyorum.annem yakın sayılır o yarın sabah gelirim dedi.kaynanam uzakta.c.tesi çıkıp pazar gelcekti.yarın olsam sezeryan kaynanama haksızlık etmiş olmam di mi?kaynanamla pek samimiyetmz yok doğumdan önce evde curcuna istemiyodum ben yine de geleceği fikrine alıştırmıştım kendimi yine de vicdan yapıom p.tesiyi beklersem sırf ona haksızlık olmasın die beklicem napsam ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…