2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
slmm yan mı yatoyor bebişin benim öylede rahmimin şeklinden dolayı sanırım üsten basıkmış kalp şeklinde küçükken dönseydi sorun olmazdı sanırım ama şimdi zor görünüyor

canım cvp verdiğin için tşk ederim oturur pozisyonda doktorumda normalden yana ters bişey olsaydı derdi galiba normal olmaz diye bilemiyorum kafama çok taktım

canım cvp verdiğin için tşk ederim oturur pozisyonda doktorumda normalden yana ters bişey olsaydı derdi galiba normal olmaz diye bilemiyorum kafama çok taktım

Bence bebegin pozisyonu cok takma canim 4 gun arayla doktora gittim gecen gun birinde makat gelisli birinde kafasi asagida pozisyondaydi
Karnimizin ici kuzularimizin kafalarina gore takiliyorlar annesi

Ya melek bende sen gıbı dusunuodum biliodun.kaldıramm dıodum.dun anestesi uzmanıyla gorustuk hemde ameliyathanede.pskoljım mahvoldu.aglaya zırlaya anlattım hıkayemi.doktor yınede sen bilirsin ama kıymetli bir bebege bosu bosuna anestesi aldırmana gonlum razı değil dedi.genelde bebek yarı uyur halde cıkıomus.butun ekip yalvarıodu nolur gecmıişi dusunme bu sefer ole olmuycak. Bebeği anestesiye maruz bırakma die.esşmde doğuma gırmk istio .kafam karıstı.ama ameliyathneye dogmdan once gırmk iyi geldi galiba yuzleştımm.aglamakta ii geldi

Bence bebegin pozisyonu cok takma canim 4 gun arayla doktora gittim gecen gun birinde makat gelisli birinde kafasi asagida pozisyondaydi
Karnimizin ici kuzularimizin kafalarina gore takiliyorlar annesi

tşk canım sağol insan böyle şeyler duydukça rahatlıyo bakalım artık son haftama giricem ne hayırlısıysa hepimiz için o olsun

deniz inanmıyoruuuummm
bu sabah buraya yazdığına göre henüz aramızdasın
inşallah hakkında hayırlısı olur
ama şu da bi gerçekki bebek 38 den sonra çok az kilo alıyormuş
yoksa aynı hızla gitse biz de 4ü buluyoduk usg de
bi gidişim 3700 dedi sonraki gidişimde 3500 3600 gibi doğar dedi
bu kilo vermiş demek değil dedi
burda takvimde de okumuştum artık günde 14 gr alıyor olcak doğuma kadar diyordu
neyse
hayırlısı olsun
yarın gitcenmi doğumaa

ayy çoktan hakettin canım artık dinlen bi güzel

40ı doldurup doğurmayan çok oluyo kelebek
40 artılarda 41de...
türkiyede beklenmiyor ama yurtdışında 42ye kadar normal doğum bekleniyo bi çok ülkede
tabi kakasını yapması gibi olumsuz bi durum da olabiliyo
normal sezerayn... hakkınızda hayırlısı olsun canım... sağlıkla inşallah

hayırlı olsun gözünüz aydın
sağlıkla büyüsün bebişler inşallah.....
seni merak ediyodum özlem tahmin etmiştim
allah analı babalı büyütsün

Beşiğimiz ve emzirme yastığımiz kızlar :)
Ayy doğuma 1 tanecik günümüz kaldı.
güle güle kullanın canım
bişi sorcam sepetin çevresindeki pofidik örtü, sepetin içinde olması gerekmiyormu
yani bebiş sert sert mobilyaya deymez mi bu şekil :26:

Kızlar geç haber verdiğim için özür dilerim ben pazartesi 13:35 de spinal anestezi ile kavuştum bebeğime 2800 gr 48 cm doğdu yavrum 38+5 de gayet sağlıklı evimize geldik. Allah herkese yaşatsın bu duyguyu.

hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün canım

günaydınnnnn
birazdan çıkıcaz kızlar oğlumun sınavı için dua edin olurmu nolurrr :18:

allah zihin açıklığı versin, başarıyla geçsin sınavı inşallah

nasılsın canım
dün annem çok rahatsızdı yanına gittim babam arabayla aldı beni, tüm gün ordaydım
haberleşemedik
ama sanırım sen de gitmedin eğitime

39+1e girdim

bana ne kadar uzak gibi gelse de artık gerçekten geri sayım başladı :26:

Son düzenleme:
Kızlar geç haber verdiğim için özür dilerim ben pazartesi 13:35 de spinal anestezi ile kavuştum bebeğime 2800 gr 48 cm doğdu yavrum 38+5 de gayet sağlıklı evimize geldik. Allah herkese yaşatsın bu duyguyu.

Hayırlı uğurlu olsun... Sağlıklı güzel bir ömrü olsun:)

günaydınn kızlarr bana bi fikir verin nolur:26: son 4 günüm kaldı hala doguramadım doktorum dogum tarihim olan 2 aralıkda cagırdı hazırlıklı gel dedi suni sancıyla deneriz dedi yada beklerizz bi kaç gün daha dedi..ben artık beklemek istemiyorum suni sancıdanda da cok korkuyorumm
acaba pazartesiye kadar normal doguramazsam ogun gittiğimde direkt sezeryan olsam mı yada diğer seçenekler mi kafam karmakarışık

tşk canım sağol insan böyle şeyler duydukça rahatlıyo bakalım artık son haftama giricem ne hayırlısıysa hepimiz için o olsun
günaydın kızlar... benimde kızım makat gelişindeydi hep, bugün işyerindeki arkadaşlarım karnımın düştüğünü fark ettiler, yarın doktora gideceğim gerçekten bebeğin kafası aşağımı indi yoksa....

Offfff sormaya bnmde kafamda aynı sorular ama bnm derdim bebeğin kilosu
Eğer daha cok beklersem 4 olur muşşş
O zmn normal doğuramam.
Bence normali dene kilosu uygunsa cok kolay atlatırsın

canım 40 son sınır değil ki
40 + larda da doğum çok oluyo
ya da benim çevremde ben çok duydum diyim

hatta 40 oldu ve doğum gerçekleşmediyse dr.unuz sez diyorsa ''beklememin, benim ve bebeğim açısından bi sakıncası yoksa bekleyelim diyin'' diyordu eğitimde
ben açıkçası çarşambaya kadar doğurmamış olursam -çarşmba benim de 40 doluyor- dr. a derim herşey yolundaysa biraz daha beklenebilir
yeterki sağlık açısından bi sorun olmasın
suyu iyi, kalp atışı normal olsun

Son düzenleme:
Offfff sormaya bnmde kafamda aynı sorular ama bnm derdim bebeğin kilosu
Eğer daha cok beklersem 4 olur muşşş
O zmn normal doğuramam.
Bence normali dene kilosu uygunsa cok kolay atlatırsın

cemrecim bebeğimin kilosu normaldi geçen haftaki kontrolumde 3100 demişdi doktorum şimdi nekdar oldu bilmiyorum ama ben cok agırlaştımm yatmak kalmak herşey zorlşatı iyice 1 hafta daha beklemek istemiyorum birde bebek açısında risk olur diye korkuyorum ne bileyim duyuyoruz kötü şeyler eşimde sezeryana hiç müsade etmiyorr yaa bana kalsa hemen olcaamm bazen diyorum doktra gizliden soylesemmi

anladımm canım evett zaten doktorda öyle dedi kalp atışları ve suyu iyiyse bekleriz dedi ama işte ben beklemesekde sezeryanmı olsam diyordumm ama dediğin gibi ya akışına bırakmak en iyisi galiba vakti saati gelince olcak orası kesindee derler ya 9 ay gecr son günler geçmez aynen öle şurda günlerim kaldı geçmek bilmiyorr korku heyecann hat safhada

bir de 40 haftayı dolduranlar göğüslere uyarıcı masajlar yapsın, çamaşırsız dursun ve sürtünme olsun göğüs ile bluz arsında demişti
beyin göğüs uyarıldıkça rahime de sinyal gönderdiği için
rahime mesaj iletilmiş oluyormuş

evet onu bende duymuştum aslında şu son günler ilişki yaşamak lazım bol bol gogusleride boylece uyarmak lazım ama kocaman bir karınladaa olmuyorki yaaa

Essela

Cnm bnm bebiş baştan beri iri bi bebekti
Senin gunün neredeyse bitmiş olmasına rağmen 3.700
Bnmki 38+3 teyim şuan ve 3.630
Beklersem ne kdr kilo alır ne olur bilmiyorum

Kafam cok karışık
Eşim aradı Dr U arayacağım kararını ver diyor:/
Yarın gidelim kurtul diyor
Birde 3 cm açıklığım var rahimde incelemiş
Dr rahat ulaşırsın açıklığa diyor:44:

haklısın canım kafanın karışmasında
dr.un gayet mantıklı görünüyo zaten açıklığın da var günlerdir

ben bekle demedim zaten denizcim öyle anlamadın dimi
kilo alımını söyledim ki geçebilir de belli olmuyo
du bakiyim 3700 dediği usg de kaçtım
hepsine not ediyodum haftamı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…