2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

maşallah kızlar sizin bebişlerin kilolarına beni benim bebişimin kilosu hep bu takvimdeki kilolarda gitti ne eksikoldu ne fazla doktordan gelip buraya baktım aynen burda yazan oldu herhalde 3 bucukgu bulmaz dogumda bakalım görecez
cemrecim senin durumda karışık ama 3 cm acıklıgın varmış bence sen suni sancıyla deneyebilrisin zaTEN SENİN ilk dogumunda boyleydi diye biliyorum acıklıgın üstüne suni sancıyla yapmışdınn tecrubelisin aslındaa alllah hakkımızda hayırlsını versin hepimizi

Eşime bahsedeyim bundan :) :) Şaka bir yana benim dr um dogum sancıları başlayana kadar ilişki serbest hatta oldukca faydalı diyor

deniiizzzz
benim 37+2 deyken 3709 muş baktım
dr iri, böyle giderse sez demişti
hatta o ara çok takmıştım burda yazıp durdum hatırlıyon mu
ya tutmazsa usg ile gerçek
ya boşuna girersem sez.e diye yazmıştım hep

ama hep dr.a kararlı bi şekilde normal istediğimi söyledim

sonra 38+3 te 3644 dedi
nasıl yani dedim
usg nin, çekimin hata payını falan anlattı ''bu bebek kilo vermiş demek değil'' dedi
bugünkü tahminimiz 3500 3600 doğar dedi son olarak

ne biliyim yaa durum bu

Yokk kız niye öyle anlıyayım
Keşke öyle desennnn bi kaç kişi bekle diyor gözlerim parlıyor
Korkuyorum essela o yüzden kafamın karışıklığını sürekli paylaşmak istiyorum
Bîrde sürekli etrafımda soru soran tiplervar
Daha cok korkuyorum geriliyorum

canım böyle deniyo ama bazen çok farklar oluyo doğumda
en önemlisi sağlıklı olsun. gerisi en fazlacık 1 kilocuk farkediyo
genetikle de ilgili
anne babanın doğum kiloları falan etkiliyo sanırım
minik bi 1 kilo nasıl değiştiriyo herşeyi
halbuki biz kaç kilolar aldık

Eşime bahsedeyim bundan :) :) Şaka bir yana benim dr um dogum sancıları başlayana kadar ilişki serbest hatta oldukca faydalı diyor
ben de bunu anlamıyorum
bi dr serbest bi dr yasak diyo :44:

canım benim paylaş tabi
ama yine en doğru kararı sen vericeksin kendin için
biz en fazla farklı taraflarını hatırlatmış olurus
fikir alışverişi işte...
inşallah kararın senin ve bebeğin için en sağlıklı en kolay şekilde sonuçlanır
allahım hepimize kolaylık versin

yok canım bi ara geriden gidiyodu ama arayı fazlasıyla kapattı baksana ocak ayına kalır mı ki diyodum ama kasım bitene kadar dursa iyi diyorum şimdi de senin nasıl gidiyo peki ??

ayy hazırsın doğuma canım ne güzel...bu sabah için doktor çağırmıştı demi seni? terddütün suni sancı mı ? benim 35+1de 3660 ve ne açıklık bakıldı ne bişey sancı bile çıkmıyo nstde..sezeryan garanti..

ÖZlem hayırlı olsun canım bebeğin :) güzel bir ömrü olsun

ayy çok heyecanlı bir bekleyiş bu :) Ben bile heyecanlandım şimdi okuyunca :)

Kızlar geç haber verdiğim için özür dilerim ben pazartesi 13:35 de spinal anestezi ile kavuştum bebeğime 2800 gr 48 cm doğdu yavrum 38+5 de gayet sağlıklı evimize geldik. Allah herkese yaşatsın bu duyguyu.

hayırlı olsun canım bebeğin , geçmiş olsun

anıl kız sen bu yorgunlkta hala uyumadın mı..geçmiş ne çok birikmiş hepsini okuymadım valalhi...nasıldı seminer bu gun...çok gelemk istedim ama
yok kuzum ne orgunluğu çok bir şey yapmadım ki herkes bir yandan yaptılar sağ olsun..
güzeldi ama çok bir şey öğrenmedik
ama benim kadar memnun olanı yoktur herhalde çünkü doç jinekoloğa sorum kortizonu muhakkak kullan ben hep öneriyorum dedi çok mutlu oldummmm=))

Kızlar geç haber verdiğim için özür dilerim ben pazartesi 13:35 de spinal anestezi ile kavuştum bebeğime 2800 gr 48 cm doğdu yavrum 38+5 de gayet sağlıklı evimize geldik. Allah herkese yaşatsın bu duyguyu.
Amn canımmm
Çok mutlu oldum eliifcim Gözün aydın Rabbim size bağışlasın eşinide seni de çoooook tebrik ediyorum....
O bir nebze olabilir tabi=))
bunların süreleri de var da ben pek uymuyorum büyük mutfaklarda fabrikalarda uyulması gereken kurallaR=)
Biz evde 3-4 kişiye hazırlıoz alt tarafı ne olcek di miii=)

Son düzenleme:

ikimiz hatta üçümüz içinde anıl dahil.karnı kocaman olmuş anılın görmen lazım usg kilosundan fazla olduğunu düşünüyorum yani hepimizin:26:

sen bilirsin denizim kararını sen ver ama 3 cm açıklık zaten var :/

benimde yarın belli olucak nolcağım:18:

canımm tebrikler gözün aydınn :))

günaydınnn
uuuff bilinçaltımda neler ne katakulliler dönüyo allaamm yarebbim sabaha kadar rüyalar görüyorum psikolojim bozuldu rüya görmemek için uyumasammı

yok canım bi ara geriden gidiyodu ama arayı fazlasıyla kapattı baksana ocak ayına kalır mı ki diyodum ama kasım bitene kadar dursa iyi diyorum şimdi de senin nasıl gidiyo peki ??
Benimde gec dollenmeydi ama su an haftasiyla uyumlu daha soylemedi doktor sezaryen normal bilemiyorum simdilik

kızlar bebeklerin kilolaruyla ilgili şunu söyleyebilirim
3,5 üzeri zor doğum demişti doktorum 4 te sezeryan
şuda var benim bebeğimd eiri gidiyodu hatta 3,5 geçer diyodum ama 38 girdikten sonra hiç kilo almıyo diyebilirim ve 200 gram kadar da yanılma payları var ALLAH yardımcımız olsun

nasılsın canım
dün annem çok rahatsızdı yanına gittim babam arabayla aldı beni, tüm gün ordaydım
haberleşemedik
ama sanırım sen de gitmedin eğitime

Agrim vardi cnm kimildayamadim hic, ben de anneme geldim. Annem sehirdisindaydi kavustuk artik dogurabilirim hehe geçmiş olsun şimdi nasıl

Merhaba kızlar doğum yapanları tebrik ediyorum hasta olanlara da acil sifalar diliyorum bizi soracak olursanız hamdolsun iyiyiz bugün anestezi doktoruyla görüştük tahlil olduk sonuçlar yarın belli olacak günümüz 11 aralık ama öncesinde gelirse tahlillerimiz hazır olsun dedik sabah 7de hastanede olucaz şimdi halıları almaya gelecekler kızım annemde eşimle evdeki ufak tadilatlari yapıyoruz bi kadınla anlaştım haftada 2 yarın gün gelecek yardıma çok zorlanıyorum hemen nefesim kesiliyor çanta.hediyeler cikolata hepsi hazır birtek kurabiyeler var onlarda haftaya hazır olur sizinkilerse çok güzel olmuşlar ay böyle yazınca bile rahatladım kafamdaki çoğu tereddut bitti takmiyorum dediğim şeyleri bile takiyormusum meğer
Alıntı yapabilsem o kadar çok şey varki yazalicak ama kusura bakmayın

Anilcim ınş çok çabuk iyilesirsin hep dua ediyorum senin için iş için

Birdaha doğumu yazabilirim sanırım kendinize iyi bakin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…