2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Merhaba kızlar
Birazdan annemle beşiğin takımını dikecez. Son eksikleri tamamladık. Yatak odamızı temizliyo annem. Park beşiğimızi kurduk yatak odasına.
Heyecanla kızımızı bekliyoruz. 2 gün kaldı. :18:

Çiçeği burnunda annişlerimizi ve bebislerini öpüyorum. Hayırlı uğurlu olsun canlarım.

MR Ibenim 2 dr da çekmek istemedi doğumdan sonra dedi.
şidetle reddettiler bende bilmiyorum cnm
belki ilk haftalarda zararı yoktur son haftalarda vardır

gögüs ucu kremlerini dogumdan öncemi başlamak gerek? önerebilceginiz bi krem varmı ?

valla canımcım ben doktoruma sordum garmastan pomat mı ne verdi bana ben onu kullanıyoprum her akşam yatarken sürüyorum... bence doktoruna danış...

Anaaaaa gerçekten mi Aysun? bende korkmaya başladım valla kendimden

neşe geçmiş olsun anacım yaaa Allah bereket mutluluk versin evinize

ne oluyo bana ya?:44: 3. gözüm açıldı

bilmiyorum ki bende bileklerimi oynatamıyorum ellerimi yıkarken bile sanki krılacakmış gibi oluyo bileklerim... ben gripte değilim neden ağrıyiiii başım

Avcıların neresindesin canımm

Ne guzel baya kisi avcilarda oturuyomus cerol da avcilarda oturuyor. Madem bu ksdar yakiniz bir ara toplasalim. Tabii dogum yaptiktan sonra. simdi sizin icin zor olur malum son haftalardasiniz. Saglikla bebislerinizi kucaginiza almak nasip etsin.

gülümmmm hayırlı olsun kolay gelsin valla bu göbüşle makineye oturmak çok zor bende benim küçüklüğümden kalan bi kundak vardı altını açarken fln kullanırım diye aldım annemden kenarına fırfır diktim çok zorlandım ya :)

senin park beşikle benimkisi aynıydı dimi? Kraft siyahlı gri li modeli?

Slm hamisler we annisler,
Doguranlara Allahm ewlatlaryla hayrlı bi ömür nasip etsin insallah.
landfloves gecmis olsun canım cok dikkat et

Doktorcugumun sezaryenci yaklasmları sebebiyle dün aksam acıbademe gttim bska bi dra muayene oldum önce bebisi snra catımı muayene etti we kendi drmun dedgi gbi catımın cokta dar olmadgnı rahatlıkla normal dogurablcgmi syledi ama bu seni 10kadın dogum uzmanı muayene etse 10u da farklı yorum yapar catı kontrolu cok gereksiz dedi dogum anına kadar asla bilemiyolarmıs ne olacagnı zaten kendi hastalarına catı muayenesi yapmıyomus dogum ilerlemezse sezaryen yapıyomus en azından bebis anne karnında gununu doldurur senin 8cm acılman olsa bile bi risk görürsek acil sezaryene alırız bunun bi sakıncası yokdedi. Sezaryen yapmayı kafaya koyan doktor köprüden önce son cıkıs olarak catıyı bahane eder dedi. Ama drnla inatlasırsan sana son anda gelir bisey soyler örnegn bebegn kalp atısları yawasladı artık almamız lazm der sende paniklersn hcbsey yapamazsn dedi.
Ay ne cok yazdm ama benim icin cok büyük sorundu aynı durumda olanlara belki yardmcıolur.
Neyse sonuc olarak dr we hastane degstrelimmi dıe kararsz kaldk we fiyat aldık kararı cmtsi kntrlumde kendi doktorumun tawrına göre wericez. Hepinizi optm :)

son 2 gün derken senin 2 aralık değil miydi yaaaaaa
ayy ne heyecanlııııııııııııııııııııııııı
strese sokmiim seni de valla ben 2 gün sonra doğum yapacak olsam ne durumda olurdum acep=))

Canım bnm
Temiz kalplisin ondan ayan oluyor sana..
Ne mutlu.. Allah hep iyi şeyler görmeni nasip etsin
Bnmde rüyalarım bire bir çıkar
Bende hem aralı rüyamda görmüştüm
Hemde bu oğlumu
Ztn evlenmeden önce iki oğlum olacağını biliyordum
Baskada cocuğum olmıcak bnm.
Hislerim aşırı kuvvetli
Birde bi sürü olacak veya o gun olmuş şeyleri gördüm rüyamda
Ama artık görmüyorum
Kirlendim belkide masumlugumu yitirdim ve Allah bana gostermiyor
Bnm anneminde rüyaları çıkar mesela

Bu arada benide gor bi ara rüyanda
Hadi beee hacıııı yap bi güzellik :))

emzirmede devam etmiyoruz yani
anlatsana biraz nasıl yapacağız?
kokmaz mı çocuğa? soğutmaz mı memeden?

Yok be canım neden koksun doğumdan önce göğüslerin yara olmasın diye soğan sürülür çatlamasın diye daha sonra bebeği emzirdikten sonra dr verdiği kremi kullanıyoruz ve emzirdikten sonra muhakkak göğüsler temiz ve kuru kalmalı yoksa çatlar acır ben çok çektimm 1 ay ağladım ama yinede emzirdim Birde göğüsler temiz olmazsa bebegın agzında pamukçuk oluşuyor

slm yazınızı okudum da nerdeki acıbadem ve ne kadar fiyat verdiler şimdiden sağlıklı doğumlar

Deniz bilmiyorum ama benimde hislerim ve rüyalarım çıkar akrep kadını hisleriyle meşhurdur hissettıklerinde vardır bir hayır Buarada eşimle düzelttik sözleşme yaptık:) bende aileme kırgınım insan ailesinden biri yanında olunca dahamı iyi hissediyor bilmiyorum ama annem bugun yarın geleceğim dedi gelmedş bende kşmseyi istemiyorum dedim yedi kat eller hemen koşuyor insan oğlu hasta olunca gerçekleri anlıyor hasta değili çok şükür can taşıyoruz ama hayat kısıtlandı az kaldı cennet kokularımızı bir alalım kucağımıza belkide biz çok alıngan olduk bilmiyorum ya

MR Ibenim 2 dr da çekmek istemedi doğumdan sonra dedi.
şidetle reddettiler bende bilmiyorum cnm
belki ilk haftalarda zararı yoktur son haftalarda vardır

MR'ın bebeğe radasyon olarak bir zararı olmuyormuş ama sanırım erken doğuma sebep olabilirmiş, 35.haftamdayım bebeğin ciğerleri tam gelişmemiş olabilir, organlarında tam gelişme belki olmamıştır diye, kadın doğum doktorunla görüş o onay veriyor mu sor dediler. birde sanırım MR sonucu diyelim ki kötü çıktı ve tedaviye başlamaları gerekecek, bebeğin gelişimi tamamsa sezeryanla alınması ve tedavinin bir an önce başlaması için. bilemiyorum işte, o kadar doktor gezdim anladığım bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…