2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ya var yaa yemin ederim beni yazmışsın resmen
okuyunca ben mı yazdım acaba dedim yaa
aynı şeyleri düşünüyorum eşim olsun yeter diyorum kimsenin karışmasına bilmişliğine tahammülüm yok
evet hiç birşey bilmiyorum ama sorarak araştırarak öğrenebilirim... tecrübeye tabi ihtiyaç olur ama sanırım beni bu çok rahatsız edecek..
tam benim hislerimi anlatmışsın gerçekten....

Cnm dualarim seninle insallah bebegin sagligina kavusurda bir an once annesinin kucagina gelir.gecmis olsun uzulmemeye calis ki sutun kesilmesin.sutunu devamli sag zamanla cogalir

ya allahtan sadece benim karnımda var bacaklarımda yokk ordan şanslıyım ama karnım offff ama bebişim için feda olsun

Ne guzel baya kisi avcilarda oturuyomus cerol da avcilarda oturuyor. Madem bu ksdar yakiniz bir ara toplasalim. Tabii dogum yaptiktan sonra. simdi sizin icin zor olur malum son haftalardasiniz. Saglikla bebislerinizi kucaginiza almak nasip etsin.

Bana uyar canım
Sağlıkla bi alsak şu minnakları kucağmıza
Ama çokta geç olmasın buluşma
Ben bahçelievlere geri döncem yapamadım avcılarda
Senemizin dolmasını bekliyoruz
SONRA YİNE TAşınma telaşıı
Sen aldın bebişi kucağna kurtuldun tabi hemen gezmeleri düşünüyosun
Banada son günlerdeki sancılardan fenalık geldi
Ha doğurdum ha doğurcam bu ne sancısı bakim düzenlimi beldenmi kasıktanmı yoksa ikisimi vs
Psikopata bağladım iyice

ayyy Burcuuu
eşim şimdi iş görüşmesinnden çıktı
çekmeköyde oturuyoruz silivriye taşınmasını talep etmişler==////
yuh demiş o da.bende yapamam oralarda yaaa

bana da derlerdi hep 9 ay geçer ama o son 10 gün geçmez diye hakikaten geçmiyormuş
gerçi benim hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç doğum belirtim yok ama hayırlısı...

gece az az sancım vardı sabah birden şiddetlendi ve kusmaya başladım kusmamla ıkınmam oldu ne su geldi ne kanama ama bişeyler geliyodu 36. haftamdaydım eşimle ikimiz doğum başladı heralde dedik gittik doktor baktı kese zannetti patlamak üzere dedi acil doğuma aldılar ama ebe görünce bebek kafası bu dedi ölmüş dedi ben inanamadım zaten herşey koptu orda birkaçgün olmuş bebeğim öleli

sabah kasım annelerindede okudum bi kayıp haberi içim parçalandı.çok etkileniyorum ben ya (

cuma nst için gidicez gün alıp gelirsem şaşırmayın :))
son günlerde gördüğüm rüyalar korkular sıkıntı Allah sonumuzu hayretsin hepimizin inşş..

Son düzenleme:

başınız sağoşsun tekrar..çok zor eminim Allah sabır versin..
bişey sormak istiyorum bikaç gün olmuş kaybedeli dediniz hareketsizliğinden hissetmemişmiydiniz acaba bi terslik olduğunu?

Canım ben ecrinde olmuştum sadece annemi istiyordum ama ona bile kızıyordum bakalım bunda ne olcak

Rabbim bundan sonra gönlüne göre versin .Eşine de sana da sabır versin..
buraya girip yazman bile büyük olgunluk.her geçen gün daha iyi olacaksın inşallah hep dua et
gönlün ferahlar.
yaşadığın hiç kolay birşey değil.heppimizin başına gelebilir.Kader kısmet işte..hepimizin bir sınavı var bu dünya da....

Yok kuzum olmuyooo
İnsan eğerki bi mecburiyeti yoksa alışmadığı yerde yapamaıyoo
Bende anneme yakın olurum diye geldim bu tarafa
Annem hadımköyde :/
Eskiden arka sokağımdaydı taşınmadan önce
Ondan kopmak zor geldi
Bide hamileydim ya
Peşinden sürüklendim
Ama çok mu görüştük bu tarafa taşınınca? Hayır!!
Bide en yakın arkadaşlarımla aynı muhit dedim
Ama olmadı
Eşimde bende doğduğumuzdan beri bahçelievlerdeydik
Orası vatanımız olmuş resmen öyle alışmışızkii
Hem eşimin halası dedesi orda çok yardımcı oluyolar biz burdayken bile
Onlara yakın olmamız daha iyi olur
E kız kardeşimde o tarafta
Ne halt etmeye geldik bu taraflara bilmiyorum
Cahil cesareti işte

Hiç sorma geçmiyo günler
Bide her an herşey olabilir düşüncesiyle insan tetikte oluyo
Uzak bi yer gitmeye korkuyorum nerde ne zmn başlıcağı bilinmez doğumun diye
Offf ben hep böyleydim yaaa giriceğim sınavdan korkmazdım sınav yerini bulamazsam diye panik yapardım
Ne manyak huylarım var

Son düzenleme:
başınız sağoşsun tekrar..çok zor eminim Allah sabır versin..
bişey sormak istiyorum bikaç gün olmuş kaybedeli dediniz hareketsizliğinden hissetmemişmiydiniz acaba bi terslik olduğunu?

o üç günden önce sanki hareketleri yavavaşlamıştı sağlık ocağına gidip kalp atışlarını dinledk rahatlamıştık tamda rahatlamışken böyle oldu sanki hiç hamile kalmamışım gibi kızım şefaatçimiz olucak orda ama onun doğacağı günü artık üç kişi olacağımzı hayal ederken eşimle yapayalnız kaldık

Aman yarabbim ya :/ cok acı. Cokk
Ne denebilir ki bu durumda..
Sebebi bellimi canım

denizim bilmiyorum valla bana hamilelikte oldu daha önce hissederdim öyle herşeyi değil de arada tutardı..

ama şimdi rüya görüyorum şaşırdım evladım için gösteriyor Mevlam galiba saf ve temiz olan o çünkü bizler günahkar kullarız sadece. bilemedim ki bende neden... hamileliğimden beri görüyorum şaşırıyorum:26:

valla dün o kadan gizemi düşündüm de yattım göremedim valla akışına bıraktım kızlar :))) bişi olursa söylerim ben bgn rüyamda karınca gördüm ama benle alakalı bi rüyaydı o

kızlar bebişleriniz kaç kilo ?

14 kasımda 36+2 idik 2 kilo 850 kiloydu benimki canım bana normal geliyor kilosu çok tombalak ta olmasın

bende 14 kasımda doğum yaptım ama bebeğimi kaybettim ancak kendimi toparlayabildim

canım Allah sabrını gani gani versin inş. istediğin vakitte hayırlısı ile olsun inş. hangi hastaneye gidiyordun sen?

ayyy Aysun ben anlayamıyorum öyle insanları ya valla... kapalılara böyle sözleri hiç yakıştıramıyorum daha doğrusu aklı selim hiç bir insana yakıştramıyorum... bi kere bak şimdi bende kapalıyım ama takva olarak kimin üstün olduğunu ancak Allah bilir... hadi takvayıda geçtim herkesin bi özgürlüğü var her koyun kendi bacağından asılır elalemden sanane sen kendine bak!
işte insan iğneyi başkasına çuvaldızı kendisine batırsa hiç böyle olmaz.. çok sinir bozucu...
ne diyim Allah cümlemizin ayaklarını doğru yolda sabit kılsın... boşver insan olumsuz şeyler görmek istedikten sonra 4/4 lük te olsan yine görür yine görür önemli olan bakışı değiştrebilmek takmayın kafanıza böyle insanları...

valla ben bilmiyodum Aysun iş mevzusunda böyle bişiyinizin olduğunu hatta banada rüyamda senin kocişi görmek saçma geldi o yüzden gelipte yazmadım buraya böyle böyle gördüm rüyamda diye... dün yazarkende saçmaladığımı dşündüm ama sıkıntınız olmuş hakkaten... Allah ferahlık versin canım...

ben fal baktırmam ama görümcemin kızı baktırmış kahve falı akrabalarınızda hamile biri varmı demiş bi ayı fln var doğuma demiş erkek bebeği... o bebek çok bereketli gelicek çok değişik tatlı bi çocuk olacak demiş böyle güzel şeyler söylemiş... ama ben baktırmam inanmamda... çocuk her zaman bereketi ile gelir zaten onda bilmicek ne var

Kızlar ben doğum yaptım Sezeryan ile 3400g 49 cm ayrıntıları eve geçince aktarıcam

Gözünüzaydın Allah analı babalı büyütsün, bahtlarını açık etsin

canım bunlar çok güzel olmuş, ellerinize sağlık

Rabbim sabır versin canım boğazım düğümlendi inan..

bende 14 kasımda doğum yaptım ama bebeğimi kaybettim ancak kendimi toparlayabildim

başın sağolsun sevim gerçekten çok üzüldüm,içim sızladı resmen..
tabiki benim üzüntüm seninkinin yanında hiç kalır...
allah sabır versin canım,neden oldu birdenbiremi:26:

Kadıköy acıbadem normal icin 8500fiyat werdi

ohaaa,araba alıyoruz sankiiii
o acıyı çekipte üstüne niye 8500 verirki insanlar 500 tlye doğum yaptıran hastanelerde var..
benimki de 2300 fln denk geliyor ama 8500 normal doğum için deymez bence

içimde öyle bi sıkıntı var ki hayrolsun inş:26:

hayırdır inşallah canım..
ben de totoyu kaldırıp doktora gidemiyorum hiç halim yok(
nasıl iyileşicem bilmemki,ezgi uyusada 5 dk aile helimine uğrasam bari

amann aman canım,şakası bile kötüüü
sol tarafa vuran felç geçmiyormuş allah korusun..
evet ilkinde banada öyle geliyordu ama kucağıma alınca
birden bire sanki 40 yıllık anneymişim gibi herkesten daha
iyi baktım yavruma sende öyle olucaksın bak gör..
konuşuruz nasıl olsa 20 gün sonra fln

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…