2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

aşırı yedim aşırıda canım çekti
ne güzel tesadüf yemişim öyle

ondan bende aldım göğüs ucum olmadğı için ama genelde anneler yara olmasın diye alıyor
o da dursun ama uç yara olursa soğan suyu gerçekten çok iyi geliyormuş.kızlar öyle yazmıştı.

deneyeceğim
bende aldım fakat anne-bebek güven bağı için ucu her zaamn kullanmamak gerekiyor, kokunu alması çok önemli
ben kullananlara kızardım hep, ama yara sonucunda çocuğun almaması ve almama sebebi ile sütün azalması daha büyük soruna neden oluyor, o sebeple biraz boş biraz uçlu biraz boş biraz uçlu :)))

1-pembegri
2-ocakn
3-damla17
4-angelif
5-moiraia
6-guelbeyaz
7-cnnm
8-browny
9-mdaa
10-ecemsu1
11-kayraneren81
12-eylül2807
13-mhsezer
14-umut_iklimi
15-uzay100
16-ercelf
17-hevuk
18-lusnica
19-agresifmelek
20-hayat_ask
21-miges

ayyyyy maşallahhhh darısı başımıza inşaallah amma doğuran olmuş kasım anneleri sizi rabbim mis kokulularınızı bağışlasın size

göğüs ucu kremleri ile ilgili endişemiş paylaşmak istiyorum

göğüs ucuna yapılan masaj beyinden rahme bir sinyal gönderiyormuş (doğumun başladığına işaret)
o sebeple ben açıkçası korkuyorum, krem sürmüyorum
çok nadiren lieracın elimde kalan kısmını hızlıca bi geçiyorum

* doktorunuza sorun yine de...

emzirmede devam etmiyoruz yani
anlatsana biraz nasıl yapacağız?
kokmaz mı çocuğa? soğutmaz mı memeden?

evet o kesinlikle var ten teması olmalı
ama bence bi çıkart bi tak hiç olmaz bebek afallar gibime geliyor
ben acımasın diye değilde meme ucum olamdığı için kullanacağım.
acı çok kötü oluyormuş ama gene de ucum olsaydı kullanmazdım o acıya dayanırdım..
gögüs ucu kremlerini dogumdan öncemi başlamak gerek? önerebilceginiz bi krem varmı ?
evet öncesinde kullanmak daha iyi oluyormuş özellikle meme ucu çatlağın varsa bende lanolin ve garmastan pomat kullanıyorum.

Ben biraz alt komşuma iniyorum
bana bir kere bile gelmemiş olan vefasız komşuma
bebeği tam 50 günlük oldu....biraz seveyim cennet kokuluyuuuu

acıdan ziyade yaradan dolayı reddetmesinden korkuyorum, onun sıklığı işte her emzirmede uçlu yada her emzirmede uçsuz şeklinde değilde onu arada kullanmak, bakalım belkide yapay ucu reddecek, yaşayıp göreceğiz canım

çok geçmiş olsun canım, MR için neden bu kadar endişelendiler anlamadım:44: MR'da radyasyon falan yok ki sadece manyetik alan var, mıknatıs gibi. ben 16.haftalık hamileyken çektirdim. hem prof beyn cerrahımla hem radyologla hem de jinekoloğumla görüştüm. hepsi de çektirmemi ısrarla söyledi. belki bebeğin haftasının ilerlemesi ile alakalıdır.

Rabbim sana da Papatyaya da acil şifalar versin. Şükür ki geçici bir rahatsızlık. bu havalar da çok etkiliyor. ben de yürüyüş yapıyorum, Tüm yürüyüş yapanlar yüzlerini iyi korusunlar...

yoklar evde sevemedim bebişi=(
ya da baktı delikten beni görünce açmadı =//

şaka bi yana altta ki de yalnız bakıyo bebeğine bende yalnız bakcam...çok şeyy öğrenirdim ondan aslında ama samimi değiliz
peh=//

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…