2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Goğüs için bende arada lansinoh suruyomm ama emzirme ile ilgili kafam cok karısık bakalm inş hersey kendinden gusell gelişirr. Şimdi bir suru insanda baska baska yontemler solıycek eminimm ce iice kafamızı karıstırcak ama neysee rızkı veren allah inş sut sorunu yasamayızz

Bu arada bu sabah gunu benle bi arkadasım dogum yaptı sezaryenle previaydı o. Biraz daha erkm aldı doktor ama iimiş cok sukur. Heycanlandıgımı duygulandımı hissettim .allahım bende gorebilcekmiyim inş o gunleriii

Al bendende o kdr..!
Patlıcam birazdan sanki
Nefes yetmiyor daralıyorum ztn..
Çıkıp bu yağmurda yürüsem diyorum
Onu bile yapamıyorum :KK43:

valla duvarlar üstüme üstüme geliyo çıkıyım yüriyim diyorum yemiyo totom:26:
kendime bi uğraş bulmalıyım hemen napsam acaba.ooofff

e sizinki maşallah ozaman çok güzel 4 kiloya yaklaşır bizim cimcime çıtı pıtı olcak galiba :)

yaklaşmasa iyi olur canım 4 kilo çokk :26:
muz ye alır kilo :)

36 haftalıkken 3000 kıloydu 37 haftada yıne 3000 kılo hıç almadı yanlız ben artık yemek yıyemiyorum iştah yok

son haftalar artık sıkıntılarla dolu gerçekten uyumak kalkmak herşey bi sorun haline dönüşüyor birde son haftalarda anne kilo kaybı yaşayabiliyormuş öyle duymuştum

Günaydın kızlar..
Oğlumuz devrim çağan 25.11.2013 saat 09.05 te 3460 gr 50 cm olarak spinal sezeryanla dünyaya geldi.. İyiyiz emmeye birbiriöize allşmaya çalışıyoruz..

Herkese hayırlı kolay doğumlar

Sonra tekrar detaylı yazarım..
Hadi hayirlisi olsun cnm saglikla buyutmek nasip etsin

ben dün öğleden sonra nörologa gittim, yüz felci geçiriyormuşum.

Cok gecmis olsun cnm.en kisa zamanda iyilesirsin ins.cnm

Yok be canım neden koksun doğumdan önce göğüslerin yara olmasın diye soğan sürülür çatlamasın diye daha sonra bebeği emzirdikten sonra dr verdiği kremi kullanıyoruz ve emzirdikten sonra muhakkak göğüsler temiz ve kuru kalmalı yoksa çatlar acır ben çok çektimm 1 ay ağladım ama yinede emzirdim Birde göğüsler temiz olmazsa bebegın agzında pamukçuk oluşuyor

bilgi paylaşımı için teşekkürler cnm yapacağım bende

Deniz bilmiyorum ama benimde hislerim ve rüyalarım çıkar akrep kadını hisleriyle meşhurdur hissettıklerinde vardır bir hayır Buarada eşimle düzelttik sözleşme yaptık:) bende aileme kırgınım insan ailesinden biri yanında olunca dahamı iyi hissediyor bilmiyorum ama annem bugun yarın geleceğim dedi gelmedş bende kşmseyi istemiyorum dedim yedi kat eller hemen koşuyor insan oğlu hasta olunca gerçekleri anlıyor hasta değili çok şükür can taşıyoruz ama hayat kısıtlandı az kaldı cennet kokularımızı bir alalım kucağımıza belkide biz çok alıngan olduk bilmiyorum ya
alınganlık konusunda katılıyorum, bende çok alıngan olmaya başladım. ya benim sanırım psikolojim bozuldu, bendede şöyle bir durum oldu, kimse gelmesin istiyorum, ÇOK BİLEN tayfası uzak olsun benden.. ben, kocam ve miniğim kendi halimize kalalım istiyorum, tabi hiç doğum tecrübesi yaşamadığım için böyle düşünüyor da olabilirim ama birileri bana "aman çocuğu şöyle yapmak lazım, aman şunu kullanman lazım, aman sende çok pinpiriklisin ....vs " deyince çıldırıyyorum, arkadaşlarım söyleyince batmıyor ama 30-35 sene önce ultrasonun bile icat olmadığı dönemde normal yolla hamile kalıp doğurmuş insanların verdiği bu akıllar beni çıldırtıyor, sanırım lohusa sendromu denilen şeye yakalanacağım ben:26:

bende 14 kasımda doğum yaptım ama bebeğimi kaybettim ancak kendimi toparlayabildim
sevimer seni hatırlıyorum buradan
kelimelerin bitti yer düğümlendiği nokta..
Başın sağ olsun...ne diyeceğimi bilemedim.Rabbim size sabır versin......
Evet canım şu aralar gerçekten insanların yakınlığına,ilgisine en çok ihtiyacımız olduğu dönemdeyiz
ama bir de bakıyoruz ki hiç kimse yok etrafımızda..şans işte yaa ben ne insanlar tanıyorum 1 hafta doğum günü kutlanıyor
arkadaştan yana şanslı olanlarda var işte..
arkadaşı geçtimde eşimin ailesindeki genç gelinler falanda arkamdan konuşuyormuş hep geliyo kulağıma
ramazanda 27 gün oruç tuttum,arkamdan demişlerki bir iftar yemeğinde
ayyyy o oruç tutmuyormuş,hamileliğini bahane ediyormuş:KK30::KK30:
birde ben güzel bir iftar sofrası paylaşmıştım facede,yokkk işte millet oruçluymuş ayıpmış,paylaşılırmıymış
töbee töbee yaaa millet oruçta hiç yemek görmüyor sanki:KK25:
ailede tek saçı açık,manikürlü,boyalı bakımlı gelin benim
kendileri evlenirken k.valideye yağcılık olsun diye kabul etmişler kapanmayı şimdi de ortadan ikiye çatlıyorlar
bir insan başını kapatıpta namazını kılmıyorsa zaten o kesin biri yada birileri tarafından kapatılmıştır
bende açığım ama kılarım namazımı,saçı kapatmakmı önemli namazmı sonuçta..
ne biliim yaaa etraf fesat kaynıyooo fesatttt:KK14:

sanki hiç doğurmayacakmışız gibi dimi anıl..
halbuki belkide akşama doğurucaz nerden bileceksinnn:KK52:
çok tip insan var ve insanın kafa yapısının uyacağı insan çok az.
allah iyi ki eşlerimizle karşılaştırmış bizi...
herkesin inancı kendinedir...ne demek eleştirmek yargılamak ya kimin haddine!
bak gene sinirleniyorum sol tarafıma da gelmesi bu çarpıklık==))))

valla Aysun sen 2 tane yaptın belki biraz inanıyorsundur ama bende hiç o potansiiyel yok
hep bu arkadaş karnımda kalacak gibi geliyooo.gerçekten inanamıoyrumm...
çok alıştım koca göbekli modumaa yahuu

yaaa bende felaket durumdayım karnım harita gibi ve ben b ebişe deyil kendime alıyorum kiloları

karnım 3 gün içinde haritaya döndü sadece 3 gün ya hiçbişey yoktu :||
yanlarda baştan olmaya başladı şimdi aldı başını gitti.iç bacakları hiç söylemiyorum ooof çok kötü gerçekten.

Ne guzel baya kisi avcilarda oturuyomus cerol da avcilarda oturuyor. Madem bu ksdar yakiniz bir ara toplasalim. Tabii dogum yaptiktan sonra. simdi sizin icin zor olur malum son haftalardasiniz. Saglikla bebislerinizi kucaginiza almak nasip etsin.

Ben Beylikdüzü''nde oturuyorum

X