2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

sen keseyi erken gördün canım galiba benim hemşirem 7 haftalık olduğunda git hem keseyi görür hem kalp atışını görürsünüz dedi suan 4+4

Evet 5. haftada keseyi gördük inaşallah 6. haftanın sonunda da kalp atışını göreceğiz. Benim düşüklerim oldugu için biraz daha sıkı kontrol altındayım ben, erkenden kontrole çağırıyor doktor.

yol arkadaşlarım bişi sorucam aklım karışıyo dra gitmeden kesinleşmicek ama sizede sormak istiyorum aydınlatın lütfen
şimdi benimki ilk tüp bebek 25 şubat sat---9 mart döllenme----14 mart transferim oldu 24 martta sonuç aldım hangi günden hesaplıcam gebeligi anlayamdım 10 gün var dr gitmeme ama merak ediyorumm

canim bu durumdada son satindan hesaplamalisinn tup bebek tamamm ama tam ovulasyon gununde dollenme olmus
transfer gecte olsaa dollenmis ve bolunmeye baslamis son satini baz al sen

Bence de ORKDMnin dediği gibi 25 şubatı baz al şimdilik.

slm kızlar Allah izin verirse bende aralıkta alicam bebisimi kucağıma

hosgeldin canimm
ilk bebek mii bilgilerini tabloya gore yollada kaydedelimm

inşallah önümüzdeki 6 haftayı atlatıp rahatlarsın canım ilaç kullanıyo musun canım ben ilk hamileliğim de düşük tehlie olduğu için 12. haftaya kadar progestan kullandım

kizlar ben bulantilarda duramadim birde agzimda cokk kotu acimsi bir tat varrr bu neden olurkii
bulantilar icinse hap aliyorum zarari olmaz insallahh

kizlar ben bulantilarda duramadim birde agzimda cokk kotu acimsi bir tat varrr bu neden olurkii

benim neden midem bulanmıyoo hamileliğimi hissettirecek hiç bi belirtim yok

canim bu durumdada son satindan hesaplamalisinn tup bebek tamamm ama tam ovulasyon gununde dollenme olmus
transfer gecte olsaa dollenmis ve bolunmeye baslamis son satini baz al sen
tamam canım sagol inşallah 10 gün sonra kesemi ve kalp atışımı görürürmm
Bence de ORKDMnin dediği gibi 25 şubatı baz al şimdilik.

evet tatlım öle yapıyım buraya bilgilerimi verirkende sat ımı vermiştim ama meraktaydım tüp bebek farklı mı hesaplanıyo diye sagol cnm

selam kızlar özledim sizi..bugün hastaneye gidip geldik öksürüğüm için,ama ilaç kullanamayacağım pıtırcığıma bişey olur diye..biz çok acıktık hoşçakalın

slm aralık anneleri nasılsnz kızlar bişi sorcam benm haftamda yada yakın olanlara bu sorum şiddetli belagrısı ve acı varmı sizde bide karın agrısı

Son düzenleme:
inşallah önümüzdeki 6 haftayı atlatıp rahatlarsın canım ilaç kullanıyo musun canım ben ilk hamileliğim de düşük tehlie olduğu için 12. haftaya kadar progestan kullandım

Yok ben progestan kullanmiyorum, kan sulandirici ilac ve igne kullaniyorum ama hergun. Ilk 12 hafta en riskli donem olsa da ne yazik ki ben doguma kadar risk altindayim

Metalik bir tat mi? Bana gecen sefer olmustu, internette nisasta iceren besinlerden cok yemeyin, kisa sureli birseydir hamileliklerde bazen olur yaziyordu. Bulanti icin de doktorlar ilac veriyorlar bi zarari olmaz herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…