2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

Metalik bir tat mi? Bana gecen sefer olmustu, internette nisasta iceren besinlerden cok yemeyin, kisa sureli birseydir hamileliklerde bazen olur yaziyordu. Bulanti icin de doktorlar ilac veriyorlar bi zarari olmaz herhalde.

evet cok kotu bisey buu insallahh gecer canim

kizlar ben bulantilarda duramadim birde agzimda cokk kotu acimsi bir tat varrr bu neden olurkii
bulantilar icinse hap aliyorum zarari olmaz insallahh

hapı doktorun mu verdi

Yok ben progestan kullanmiyorum, kan sulandirici ilac ve igne kullaniyorum ama hergun. Ilk 12 hafta en riskli donem olsa da ne yazik ki ben doguma kadar risk altindayim

inşallah doğuma kadar bi problem olmaz canım
düşüklerinin sebebi belli mi

merhaba kıslar,
3.5 yıl evliliğimiz boyunca korunduk artı polikistik over hastasıydım ama düzenli adet görüyordum ve cok adet ağrısı çekiyordum.3 ay önce bebek ıstedık kan tahlıllerımı yaptırtayım dıye doktora gttım kızamıkcık cıkarmadıgım ıcın doktor rısk alma aşı yaptır 3 ay bekle dedi.3 ay 7 mart da doldu.2 mart son adet tarihim.ve 5 nisanda hcg 442 ve hamiş olduğumu öğrendim.allahım çok büyüksün hep dua ettım aratmasın dıye.sabah doktora gıdıcem 5+1 oldum bugun.dua edelim kızlar birbirimize.
Ayrıca bende de 3 gundur adet agrısı gıbı kasıklarımda kasılmalar var.

cnm senin adina cok sevindimm hayirla sagliklaa al insallahh kucaginaaaaa

Merhabalar,

Bende aralık annelerinden olucam kısmetse :) şuan 5 haftalık, kese göründü :) 21 nisanda kısmetse kalp atışını duyucam içim rahatlıcak

günaydın güzel aralık anneleri

yeni aramıza katılan arkadaşlar hayırlı olsun inşallah bebişleriniz...

kızlar ben birazdan hastaneye gidicem ilk kez görücem kesemizi bakalım doktor ne dicek çok heycanlıyım :18::18::18::18::18:

kızlar gunaydın bende hamileyim 4+4 p.tesi keseyi görmeye gidicez inşallah bir problem çıkmaz...
çok korkuyorum ılk gebelığımde bebişimin kalbi atmadı aldılar 7. haftada ...
bu arada ben p.tesi beta hcg 102 ıken fark ettım...
ürolağa gidiyordum sistit olduğum için 1 hafta ağır bir ilaç kullandım sonra kontrole gittiğimde midem bulandı dedimki bir hamilelik testi yaparmısınız doktor da yaparız ama hamıleysenız sonlandırılması gerek dedi...
sonra benim test cıktı hüngür hüngür ağladım jinekoloğumu aradım o da bebeğe bişey olması için erken merak etme o almamıştır dedi..
kafam çok karışık o yüzden kimseye söylemiyoruz ayrıca ben pko hastasıyım 1 yıldır uğraşıyorduk
kızlar ne olur dua edin bana çok kasıklarım ağrıyo belime vuruyor özellikle sağ tarafım...

cnm senin adina cok sevindimm hayirla sagliklaa al insallahh kucaginaaaaa

teşekkür ederim canım bende şimdi geldim doktordan 5+1 ama keseye haftaya cumartesı bakalım gorunmez dedı hcg 916 olmus neden göremeyiz dedi anlamadım...

Selam herkeseeee

slm aralık anneleri nasılsnz kızlar bişi sorcam benm haftamda yada yakın olanlara bu sorum şiddetli belagrısı ve acı varmı sizde bide karın agrısı

sanırım seninle birebir aynıyız bebişin doğum tarihi benim de şuan için 6 aralık olarak hesaplanıo. şöyle söyliyim bende şuan kendimi yorarsam bel ağrısı oluo, çok fena uyku basıo özellikle akşam üstü sıralarında, göğüslerim byüdü hafiften. bi de o karın ağrısı zaman zaman bende de oluo gaz sancısı gibi geçio 2-3 dk.sonra. seninki de böyle mi?

ORKDMMMM beni listeye eklememişsinnn amaaaa

tekrar yazıyorum 26 yaşındayım ilk bebeğim.6 aralık beklenen doğum tarihi.ve 57 kiloyum

a.s evt bunlar aynı ek olarak da sanki vajinamda yanma hissi var aaaaaaa aynı olmamıza sevdim uykuyla benmde beladabende gögüsler büyüdü yanlız benim 2.cocugum olcak inşaallah haaaaaa bide benim dogum tarihimde 6aralık dogum günü hediym olcak inşaallah

yanma mı :26: o yok... ay maşallah 2.çocuk haaahem de doğum günündeee maşallahh

ben de sayende bebişle ilgili bilgileri alıyım senin alttaki imza mı ticker mı artık o şeyin adı neyse günlük yazıo ya bebişle ilgili
ben bekliyim diyorum önce bi bebişimi göreyim hayırlısıyla, sonra yapıcam o zamana kadar seni takiplicem

Benim de 6 aralık tahmini doğum tarihi.Perşembe günü keseyi gördüm. Benim de 2. bebeğim. 14 aylık bir kızım var.Şubat 2011 annesiydim şimdi nasipse Aralık 2012 annesi olacağım. Fakat belki Kasım annesi de olabilirim.Çünkü ilk doğumumda sorunlar oldu ve sezeryan oldu.Şimdi beklenenden erken alabilirler.

aynı günde görünüyoruz yani ne güzel keseyi görmüşsün gözün aydın diyeyim peki doktor kalp atışları için ne zaman gel dedi? bi de planlı gebelik miydi, ilk bebeğinizle arası fazla yokmuş da:26:

Hayır pekte planlı sayılmaz.Yani 2. düşünüyorduk ama bu kadar erken değil! :) Kalp atışı için 19Nisan için randevu aldım.

Bu arada tüm aralık anne adayları 2. bebeği olanlar bilirler ama ilk olanlar için bir tavsiyede bulunayım mutlaka FOLİCASID takviyesine başlayın.Zaten doktorlar yazarlar ama ucuz bişey FOLBİOL diye bi hap.

et bakalım
Allah sag salim kucaklarımıza almayı nasip etsin:26::26:
Bu arada tüm aralık anne adayları 2. bebeği olanlar bilirler ama ilk olanlar için bir tavsiyede bulunayım mutlaka FOLİCASID takviyesine başlayın.Zaten doktorlar yazarlar ama ucuz bişey FOLBİOL diye bi hap.

kızlar bana folikasid vermedi sormayıda unuttum megady die bi ilaç verdi a.s.m onu gösterdim devam et dedi kansızlıgım içinde bu ilaça devam dediacaba dr deişssemmi 19da bende gitcem inşaallah

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…